Gönderen Konu: 3 silindir sorunu...  (Okunma sayısı 8508 defa)

Çevrimdışı g_vg

• Profili Görüntüle
3 silindir sorunu...
« : 28 Eylül 2010, 16:24:20 »
arkadaşlar merhaba
ben 2006 -2008 arası 1.4 dizel bir ibiza almayı düşünüyorum, fakat bir arkadaşım bazı ibizaların 3 silindirli olduğunu ve kronik sorunları olduğunu söyledi,
 alırsan 3 silindirli olmasın dedi, bi kaç ibiza buldum ama 3 silindirli, içime kurt düşürdü, bu 3 silindir olayı ile ilgili ne söyleyebilirsiniz acaba emin olamıyorum?
baktığım araçlardan soğumaya başladım.

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
Ynt: 3 silindir sorunu...
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2010, 16:36:17 »
hiç sorunlusuna denk gelmedim çok baktım ama alamadım arabayı, evet 3 silindir ve yüksek torklu ve sesi fazla
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Frequency

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2010, 15:51:46 »
İbiza 1.4 TDI ,Fabia 1.4 TDI ile Polo 1.4 TDI motorları aynıdır, kronik bir sorunları olduğunu duymadım.Düşük tüketimli, yüksek verimli bir motor, rölantide biraz sesli o kadar.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2010, 15:43:55 »
 Sorunu ustadır yoksa 3 silindirin sorunu diye bi durum yok. 3 silindir motorun sente ayarlarını her ustayım ben diyen yapamaz saç baş yoldurur o yüzden başı ağrıyan bulaşmayın der ama motor olarak az tüketimli güçlü ve sağlam bir seçenek. Çok atik ve güçlü diye devamlı agresif kullanmadığınız sürece uzun ömürlü olucaktır :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"