Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2001 leon ön amortisörler yardımmm...  (Okunma sayısı 9052 defa)

2001 leon ön amortisörler yardımmm...
« : 23 Haziran 2011, 10:26:06 »
slm arkadaşlar,arabamın ön sağ lastik tarafından lıkırıtı şeklinde ses gelmekteydi,özel bir servise gittiğimde amortisör takozlarından amortisör bilyelerinden ve amortisörlerden birinin patlak olduğundan kanısına vardılar bende 2 amortisör hani dedim takım olsun vede, bütün bu parçaları aldım  ses kesildi?ancak benin size sormak istedğim konu,çıkan amortisörler için servis yağlı amortisör dedi hatta, patlamış ama yağ kaçırmamış ilginç demiişlerdi?oysaki aldığım yeni amortisörler satan parçacının demesine göre gazlıymış?satarken abi yağlı amortisörler yok 2001 leonlarda VE  golflerde senin arabanın amortisörleri bunlar dedi(BİLSTEİN MARKA AMORTİSÖRLER)vs dedi..yani yağlısını söktük gazlısını taktık gibi bişi oldu?böyle bir şey olabilirmi?sakıncası varmıdır?yanlışmı aldım yoksa?acil yardım söktürmem gerekirse diye üzerinden fazla vakit geçmeden acil yardım.. :-\

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: 2001 leon ön amortisörler yardımmm...
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2011, 10:53:48 »
önler gazlı arkalar yağlıdır leonlarda ne kullanıyorlar bilmiyorum alt üreitm vw ile aynı genelde
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Ynt: 2001 leon ön amortisörler yardımmm...
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2011, 11:05:42 »
tş arkadaşım...