Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: 2001 kasa leon kullananlar varsa yardımmm  (Okunma sayısı 10147 defa)

2001 kasa leon kullananlar varsa yardımmm
« : 25 Haziran 2011, 12:08:18 »
arkadaşlar benim arabamın her nedense önü arkaya göre baya yüksek?oysaki motor önde?bagaj boş?ön lastiklerin çamurluk ağzı boşluğunu ölçtüm tam 9.5 cm.arkayı aynı şekilde ölçtüm 5.5 cm..ne iştir anlamadım?amortisörlerdede bir sorun yok?hepsimi böyle bu kasaların?sadece önlere 5 cm yay taksam arkayla eşitlemeye çalışsam?

Ynt: 2001 kasa leon kullananlar varsa yardımmm
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2011, 12:40:23 »
hocm yolda giderken araç öne doğru eğimde bulunuyor o yüzden bu araçların burnu biraz havada ve farkettiyseniz fren yapınca burun yere değme eğilimi gösteriyor.
bi çok araç böyle piyasadaki. sizi rahatsız etmiyorsa bu durum kurcalamanın bir alemi yok. sonradanda yamış olabilirler aracın yere değmesini engellemek için. keşke benimkide biraz yüksek olsa öyle
Bir GOLF görürsün<br /><br />Çooook beğenirsin  Kolay  elde edersin  Zor vazgeçersin....
[/font]

Ynt: 2001 kasa leon kullananlar varsa yardımmm
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2011, 14:18:35 »
peki tamamda,golf 4 neden öyle değil mesela,yada yeni kasa leon?ya ben düz zamine park edince bakıyorum burnu havada arkası yerde...uyuz oldum inan..neyse teşekkürler..