Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: yeni scirocco  (Okunma sayısı 15017 defa)

yeni scirocco
« : 06 Kasım 2008, 13:26:01 »
herkese merhaba

forumda yeniyim ilk volkswagen imi aldım =) sanırım türkiyede satılan 2. scirocconun sahibiyim (1. si vw turkiye genel mudurune hediye gelmiş) başka yeni scirocco lu arkadaşlar varmı öğrenmek istedim. yakında fotoları da koyacam. Mavi renk 160 hp versiyon sportline plus paketi var. araba hakkında bilgi edinmek isteyen merak ettikleri olan ilgili arkadaşlar çekinmeden sorsunlar. herkese tekrar merhaba

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
Ynt: yeni scirocco
« Yanıtla #1 : 06 Kasım 2008, 13:28:02 »
Wow.
Hayırlı olsun.
Ne kadara aldın diyesim geldi ya neyse :D :D

Allah kazasız, belasız, cezasız ve keyifli günlerde kullanmayı nasip etsin.

VW ailesine hoşgeldin.  :sevgi: :sevgi:

Fotoğrafları bekliyoruz.

Edit: Hatta 16 Kasım buluşmasına da bekliyoruz :)
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2008, 16:24:53 »
Hayırlı olsun.. iyi günlerde kullan arkadaşım.

« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2008, 16:37:34 »
hayirli ugurlu olsun, kazasiz belasiz insallah :melek: (scirocco mukemmel bi secim olmus :tamamdir)

« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2008, 21:44:25 »
Hayırlı olsuuunnnnn,kazasız belasız binmek nasip olsuuuuuunnnn.....  :D Tercih dört dörtlük :tamamdir VW'nin Corrado'dan sonra yaptığı en güzel araba,bayıla bayıla resimlerine bakıyor videolarını izliyorum zaten :sevgi: Mk3'üme uzun bi süre daha binme planım var.Mk3'ümden sonra ise aklımdaki tek araba Scirocco.. :melek:

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2008, 21:53:25 »
Hayırlısı olsun kazasız belasız uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız inşallah :tamamdir

« Yanıtla #6 : 06 Kasım 2008, 23:52:23 »
hayırlı olsun allah nazarlardan saklasın

« Yanıtla #7 : 07 Kasım 2008, 06:28:43 »
Hayirli olsun...guzel otomobil... ;)

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #8 : 07 Kasım 2008, 09:15:32 »
hayırlı olsun güle güle kullanın.
da 0444 sizinmi.kocaeli rallisinde gördüm.

sorum plastik kalitesi.
biraz kalitesiz kullanılmış diye yazmıştı arkadaşlar.
ben yakından incelemedim.
nedir görüşünüz.
birde arka cam ve c sutunundan dolayı geri görüş nasıl.arkada oturmamışınızdır ama basıkmıdır arkası.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #9 : 07 Kasım 2008, 12:05:03 »
hayırlı olsun kazasız belasız

« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2008, 12:45:58 »
hayırlı olsun güle güle kullanın.
da 0444 sizinmi.kocaeli rallisinde gördüm.

sorum plastik kalitesi.
biraz kalitesiz kullanılmış diye yazmıştı arkadaşlar.
ben yakından incelemedim.
nedir görüşünüz.
birde arka cam ve c sutunundan dolayı geri görüş nasıl.arkada oturmamışınızdır ama basıkmıdır arkası.

dogrudur ralliyi izlemeye gittim. Plastik kalitesi konsolun alt kısımlarında biraz göze batıyor ama açıkcası ben pek rahatsız olmuyorum. Konsol bildiğiniz gibi eosun aynısı. Direksiyon ve aracın verdiği sportif his benim aklımı basımdan alıyor açıkcası.

Arka görüş olarak herkesin dediği doğru. Cam cok dar ve alçak dolayısıyla dikiz aynası da küçük yapılmış. Fakat buna karşılık yan aynalar oldukça geniş ve araç arkaya doğru daradığı için aracın arkasını yan aynalardan görbiliyorsunuz. demek istediğim sadece arka çapraz değil de aracın arkası da biraz gözüküyor. hemen arkanızda duran bi aracın farlarını yan aynalardan görebiliyorsunuz. Ama dediğim gibi arka cam o kadar dar ve alçak ki, uzak mesafede sizi takip eden aracı görmek için bazen başınızı eğmeniz bile gerekebiliyor.

Sonuç olarak bende birçok kritikte okuduğum gibi düşünüyorum. Arka camın küçük olması beni araçtan hiç soğutmuyor. çünkü bunun dışında aracın göze batan rahatsız edici nerdeyse hiçbir yanı yok.

Herkese dilekleri için teşekkür ederim. Başka merak ettikleriniz varsa cevaplamaya hazırım..

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2008, 13:10:56 »
Bunu Gördüm yolda fakat Golf1 le olmadığım için arkadaş fazla yüz vermedi :P bi nazar boncuğu göstercektim elimde kaldı :) En tuhafıma giden şey arabayı kullanan arkadaşın boynunda hondam.com zamazingo vardı :)

Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2008, 13:25:48 »
WOOW bu araba 2.0 olanı ben 1.4 kullanıyorum. bi benzinci arkadaş bu arabadan bahsetmişti baya güzelmiş =) jantları opsiyon jantlar ben arabaya opsiyon koyamadım siparişle gelmedi çünkü.. sanırım bu araba ilk gelen VW turkiye genel müdürüne çünkü bu jantlar bildiğim kadarıyla henüz yok... cok güzelmiş valla...
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2008, 13:28:04 Gönderen: cnzlp »

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2008, 13:32:19 »
tr 851 test otomobili olabilir.10.09 da alınmış gözüküyor.
degilere veriyorlar genelde.dergi dergi geziyor veya doğuş ta çalışanlarda.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır