Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba  (Okunma sayısı 28725 defa)

Ynt: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
« Yanıtla #14 : 30 Temmuz 2011, 17:32:49 »
haha tesekkurler!

acaba bu eksigi gidermemde yardimci olur musun??

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #15 : 30 Temmuz 2011, 18:26:04 »
Tabiki olurum.. 200TL karşılığında kargosu bana ayit garantili yollarım..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #16 : 31 Temmuz 2011, 12:36:59 »
erşan en son mesajımı görmedin sen herhalde satılıklarda benim ilanın en sonu  :) ;) :D ;D

« Yanıtla #17 : 31 Temmuz 2011, 12:38:37 »
cuma günü gittim parçacıya 2 adet sinyal sağ sol 2 adet dış far 2 adet iç far sarı gömlekli elinde var parçaları kendim bizzat kutularından açıp baktım:))))))

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 31 Temmuz 2011, 12:59:08 »
erşan en son mesajımı görmedin sen herhalde satılıklarda benim ilanın en sonu  :) ;) :D ;D

Valla kaçırmış olabilirim hangi konuydu o ve neiçindi..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #19 : 01 Ağustos 2011, 01:48:27 »

« Yanıtla #20 : 02 Ağustos 2011, 12:31:12 »
Ersan fiyat cok yuksek benim icin. Riza'nin da dedigi gibi yari fiyati civarinda satiyorlar hem de iyi durumda olanini. Eger fiyatta degisiklik yaparsan ciddi dusunebilirim. Bir de spoilerin durumu nedir? Bir fotografi var mi? Baglanti yerlerinde paslanma varsa o malzemenin altindaki iskelete de bulasiyor falan.

Tesekkurler,

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #21 : 02 Ağustos 2011, 17:00:38 »
 Rızaya fiyat vermişim birkaç ay önce ama üstünden zaman geçince konuyla ilgilenmemişim.. Ürün orj. rocco spoileri deformasyon yok kırık çatlak veya tamir yok.. Kırılırsada benim oğlan tarafından kırılacak arada sırada çıkıp üstünde oturuyor..  Fiyat konusunda yapabileceğim dediğim gibi kargosu bana ait (en az 35TL tutacaktır)

« Yanıtla #22 : 02 Ağustos 2011, 17:03:47 »
ok, ben biraz dusuneyim o zaman. Bu arada oglani da operim, spoiler taraflarinda fazla gezinmezse sevinirim. :)

tekrar tesekkurler.