Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba  (Okunma sayısı 28733 defa)

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
« : 11 Mayıs 2011, 20:47:35 »
Selam millet!

Uzun bir aradan sonra tekrar aranizda olmak cok guzel. Bu sure zarfinda TR'ye geri dondum, ise girdim, yeni bir eve tasiniyorum vs vs..

Tabii ki degismeyen tek bir sey var:

Hepinize sevgiler, saygilar..

Mehmet

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
Ynt: Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba
« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2011, 22:46:10 »
maaşallah ilk ankara buluşmasında yada cumartesi kahvaltısında görüşmek üzere
H.G WORKS

« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2011, 00:01:37 »
hoş gelmişsiniz...Aracınızla güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle...
aracınıza bakınca bir zamanlar aklımda bir Honda CRX almak vardı onu hatırlattı.
Golf: O bir tutku

« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2011, 09:25:54 »
@suskun: valla cok sevinirim, cumartesileri kahvalti saatine uyanmak biraz zor olsa da :)
@nihilist: hangimizin aklinda yoktu ki CRX...hala arada bakiyorum sahibindene...o kadar cok var ki...

« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2011, 00:45:47 »
makina gecerli ağa kazasız belasız kullanman dileğiyle ....
29052011019 Resmi Resimleri - Upload.gen.tr

« Yanıtla #5 : 17 Haziran 2011, 10:17:18 »
Selam,

Uzun bir aradan sonra mesajimizi atar atmaz hemen nazara geldik. Park yerinde sol onden dokundurmuslar ve sol sinyal param parca.

Acaba bidiginiz sol on sinyali olan (MKII) birisi var midir?

Tesekkurler,

« Yanıtla #6 : 19 Haziran 2011, 01:48:44 »
Geçmiş olsun kaptan ama bulman çok zor hatta bulursan banada bi takım al paslaşırız benimde sağ sinyalde sıkıntı wardı Şöyle çözüm ürettim >> mk2 jettanın sol sinyalini aldım takla attırınca sağa oturuyo tabi birazcık tadilat gerekiyo ben tamirci olduğum için elimden geliyo sende sağ tarafı alıcaksın sola uygulıycaksın sorunun çözülücek .. saygılar :)
29052011019 Resmi Resimleri - Upload.gen.tr

« Yanıtla #7 : 20 Haziran 2011, 14:34:38 »
Ustad tesekkurler yorumun icin. Ebay"de sag sinyal fazlasiyla mevcut. Bir de cift satiyor bir adam ama 200$ istiyor ciftine arti bir de nakliye. Nakliye sorun degil cunku bir arkadasim Amerika'dan gelirken yaninda getirecek. Eger sen 100$a sag sinyali ben alirim dersen o zaman hemen siparisini vereyim, cumaya kadar arkadasimin eline gecsin. Pazartesi geliyor cunku.
Saygilar,

« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2011, 23:41:04 »
izmirde nuri küçükte var 80 tl mi 60 tl mi ne istiyolardı :

« Yanıtla #9 : 04 Temmuz 2011, 00:48:50 »
hg ankaraya tekrardan araç cok ılgı cekici ve duzgun duruyor kazasız belasız kullanın sınyalı bulursunuz inş. audi kasalarını andırıyor on panel uyum saglamıyormu onlarla

« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2011, 10:15:04 »
Riza maalesef Nuri Kucuk'de de yokmus..

Aykut saol, Audi'ye benziyor evet ama ben uydurma is istemiyorum. Orjinalini bulup takicaz bir sekilde.

« Yanıtla #11 : 14 Temmuz 2011, 02:47:13 »
ben 2 aykadar önce gittim komple takım yani sinyaller,dış farlar ve iç farlar 820 tl çekti elimde var dedi hatta içlerin sarı olma şansı bile var dedi ben bi bakayım yolum düşünce bu aralar işlerim biraz yoğun bilgilendiririm :

« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2011, 09:37:54 »
sanki biraz fazla cekmis!

tamam eger yolun duserse lutfen bir soruver ustad.

saygilar

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #13 : 30 Temmuz 2011, 17:15:19 »
Rocco çok güzelmiş hemide Kırmızı ama çok önemli bişeyi eksik istersen oda bende var  :tamamdir

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"