Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Şu Scirocco hakkında görüşlerinizi ve bilgilerinizi almak isterim  (Okunma sayısı 6624 defa)

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Volkswagen > Scirocco > 1.6 > Efsane VW Scırocco #19544966 - sahibinden.com

sitesindeki Scirocco yu göreniniz yada hakkında bileniniz var ise bilgilerinizi benimle de paylaşabilir misiiniz?
Saygılar sunar, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2010, 00:09:28 Gönderen: VolBull »

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Forum bitmiş galiba..  :-\ :(
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2010, 12:55:59 Gönderen: VolBull »

-35 KRL 53- -16 AV 332-

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Arabanın sağ arka stopta sinyal lambasında kırık var. Yenisini veya çıkmasını bulabilme imkanımız var mı? Var ise kaç  paraya maal olur acaba?

-35 KRL 53- -16 AV 332-

Çok masrafı var ama  içinden çıkabilirim diyosan al derim.. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Çok masrafı var ama  içinden çıkabilirim diyosan al derim.. ;)

Çok masrafı var derken, neresinde var acaba şefim? Ben sağ stoptan başka bişe göremedimde?
 Saolasın bu arada kaç gündür bi cevap bekliyodum...
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2010, 23:15:24 Gönderen: VolBull »

-35 KRL 53- -16 AV 332-

Çok masrafı var derken, neresinde var acaba şefim? Ben sağ stoptan başka bişe göremedimde?
 Saolasın bu arada kaç gündür bi cevap bekliyodum...

Yani,Dış olarak biraz masraf felan var kesin çürüklerde vardır.. ???
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Yani,Dış olarak biraz masraf felan var kesin çürüklerde vardır.. ???

Ouvv, çürük varsa çok kötü olur yaa. Belki bu haftasonu gidip bakabilrim bu arabaya. Sence kaç para verilir şefim buna? Kafaya koydum, alacam bitane bunlardan...
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2010, 23:22:24 Gönderen: VolBull »

-35 KRL 53- -16 AV 332-

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
GolfMK1Diesel Kardeş bi seni buldum kaç gündür, sende uyudun galiba.  :-\
Neyse canın sağolsun. Bu arada verdiğin bilgiler içinde çok teşekkür ederim...

-35 KRL 53- -16 AV 332-

VolBull, izmir deysen bu karabaglardaki 1.6 karburatorluye baktin mi? bayadir duruyor ilani
Volkswagen > Scirocco > 1.6 > Volkswagen Scirocco GT #15782781 - sahibinden.com
bir de simdi yeni bir tane GT 1.8 cikmis urlada ona da bak derim, baya orjinal duruyor sahibinin yazdigi kadariyla. Bir de arabayi gidip gormeden curugunu carigini bilemezsin, fotoda falan gozukmez oyle

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
rocco malzemesini bulmak zor be abicim.. ben hani düşünüyorum da, sonra ne yaparım diye kocaman bi soru işareti oluşuyor kafamda.. tabi golf ten sonra en beğendiğim araba..

GolfMK1Diesel Kardeş bi seni buldum kaç gündür, sende uyudun galiba.  :-\
Neyse canın sağolsun. Bu arada verdiğin bilgiler içinde çok teşekkür ederim...

Geç olmuştu ama herzaman yaardımcı olmaya çalışırım Üstadım.. :) :)Valla eğer alıcaksan biraz daha temiz bişeyler al derim, Bu konuda sitede benden daha iyileri onlar bu konuda bir numaradırlar onlarda elinden geldiğince yardımcı olucaklardır.. ;) Ama benim Naçizane düşüncem, senin yerinde olsam yeni bir araba almak yerine kendi aracımı yaptırırdım diye düşünüyorum.Tabi parçaları biraz zor bulunuyo ama bulunmuyo değil.. ;) Ali abiye gettitririz Kadıköyden, ama sen ilk olarak ne yapıcağını pilanla ve sabır et. Bence hiç yoktan araban var ona biraz masraf yap.Yada bazı yerlerden fiyat al, Karşılaştırma yap içinden çıkabiliyosan onu yaptır ve ona bin.. :)

Scirocco Çok güzel bir arabadır.. ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Bende bu arabamı çok seviyorum, yaptırmayıda düşündüm. Çıkma motor almayı düşnüyodum, fakat araba 2008 Ağustostan beri yattığı için her tarafı çürüdü. :-\ Çürükte kanser gibi zaten bi yerden başlayınca arabanın heryerini sarıyor.
 Bu yüzden bari kaportası sağlam bir araba alayım diye düşündüm ve bu scirocco mk2 ler çok hoşuma gidiyor.
 Ankara'daki kırmızı olan çok güzel görünüyordu bana fakat fiyatı biraz tuzlu geldi. Bende uygun olarak bunu gördüm, biraz pazarlıkta yaparız heralde tahminimce. Diğer  scirocco lara göre biraz daha temiz geldi bana, o yüzden bunu istedim.
   Eğer bana tavsiye edebileceğiniz daha temizi ve uygunu var ise yardımcı olursanız çok çok çok teşekkür ederim...

-35 KRL 53- -16 AV 332-