Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: scirocco kapı döşemeleri için yardım  (Okunma sayısı 9700 defa)

scirocco kapı döşemeleri için yardım
« : 07 Mart 2008, 11:46:57 »
Arkadaşlar
Kapı döşemelerim içten çürümüş ve polyesterle de yapamıyorlar tutmuyormuş. Elinde çıkma olan ya da satan yeri bilen varsa yardım istiyorum. Teşekkürler.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2008, 11:48:33 Gönderen: rocco35 »

Ynt: scirocco kapı döşemeleri için yardım
« Yanıtla #1 : 07 Mart 2008, 22:35:48 »
Arkadaşlar
Kapı döşemelerim içten çürümüş ve polyesterle de yapamıyorlar tutmuyormuş. Elinde çıkma olan ya da satan yeri bilen varsa yardım istiyorum. Teşekkürler.
bende bende  :D :D :D
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #2 : 07 Mart 2008, 23:06:33 »
zor gibi piyasada bulmak.
çıkmacılara tek tek sormak lazım.
bir ara benim golf 2 de yapmayı düşünmüştüm.
flexiglas tan yapmayı.
siyah ve yeterli kalınlıkta olanı yakışır kullanılabilir diye düşünü
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #3 : 08 Mart 2008, 11:27:33 »
Timur senin kapılar benim arabanın yanında sıfır gibi duruyo. Üstünde berbat bi halı benzeri kaplama vardı söktüm ama altı çok kötü çıktı

« Yanıtla #4 : 08 Mart 2008, 11:30:23 »
Golf 2 kapı içleri var çıkması her yerde bulunuyo izmirden isteyen olursa adres verebilirim hem de baya uygun fiyatlı ne var ki şu mübarek arabanınki bulunmuyo.
zor gibi piyasada bulmak.
çıkmacılara tek tek sormak lazım.
bir ara benim golf 2 de yapmayı düşünmüştüm.
flexiglas tan yapmayı.
siyah ve yeterli kalınlıkta olanı yakışır kullanılabilir diye düşünü

« Yanıtla #5 : 10 Mart 2008, 21:11:01 »
Timur senin kapılar benim arabanın yanında sıfır gibi duruyo. Üstünde berbat bi halı benzeri kaplama vardı söktüm ama altı çok kötü çıktı
bulamassam döşeme fiberden kalıp alıp yapacağım senin kapılar (döşeme)lerrin durumu nasıl?
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

« Yanıtla #6 : 11 Mart 2008, 23:16:25 »
bulamassam döşeme fiberden kalıp alıp yapacağım senin kapılar (döşeme)lerrin durumu nasıl?

Benim döşemeler yer yer kenarlardan kıvrılma yapmış bazı yerlerinden ayrılmış vaziyette üstüne yeni bir malzeme döşeyebilmek için altının tesviye olması lazım ama polyesterciler buna yanaşmıyorlar. Bir saç ustası buldum istersen sıfırdan yapayım aynısını diyor ama iyi para istedi . Bombeli olması işçiliği ve yerine başka parça uyma şansını zorlaştırıyor.

« Yanıtla #7 : 12 Mart 2008, 21:15:35 »

Benim döşemeler yer yer kenarlardan kıvrılma yapmış bazı yerlerinden ayrılmış vaziyette üstüne yeni bir malzeme döşeyebilmek için altının tesviye olması lazım ama polyesterciler buna yanaşmıyorlar. Bir saç ustası buldum istersen sıfırdan yapayım aynısını diyor ama iyi para istedi . Bombeli olması işçiliği ve yerine başka parça uyma şansını zorlaştırıyor.
  boşver sacı fiberden yapacağım kalıp alıp tekrar basacağım ;)
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

« Yanıtla #8 : 12 Mart 2008, 23:44:31 »
  boşver sacı fiberden yapacağım kalıp alıp tekrar basacağım ;)
Timur bunu yapabilir misin ? Elimden iş gelir ama biraz zor bi iş bu . Fiberciler çekiniyo bunu yapmaya. Aklın yatıyorsa bana da yardımcı ol ben de deneyeyim.. Alt tarafı birkaç metre elyaf gider. Ama teknik yardım almam lazım..

« Yanıtla #9 : 13 Mart 2008, 22:01:48 »
Timur bunu yapabilir misin ? Elimden iş gelir ama biraz zor bi iş bu . Fiberciler çekiniyo bunu yapmaya. Aklın yatıyorsa bana da yardımcı ol ben de deneyeyim.. Alt tarafı birkaç metre elyaf gider. Ama teknik yardım almam lazım..
Benim kapı döşemem berbat.Senin döşemesinin resmi varmı .ben fiberden yaparsam sana yollarım ama bayağı sürer
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

Çevrimdışı eray

• SCİROCCO turbo diesel
« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2008, 23:58:05 »
tam emin deyilim ama golf 1 in kapı döşemeleri sciroccoyla aynıymış bizim mk 2 lerin genelde alt takımları falanda golf mk1 mk1 karışık zaten
ARKADSAŞLAR BU ARACI HERKEZ KULLANMALI

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2008, 01:38:52 »
tam emin deyilim ama golf 1 in kapı döşemeleri sciroccoyla aynıymış bizim mk 2 lerin genelde alt takımları falanda golf mk1 mk1 karışık zaten

hayatta olmas mk1 in düz kontrapılak  mk2 ile karıştırıyor olabilirsin..