Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Istanbulda onerebileceginiz scirocco ustasi  (Okunma sayısı 6483 defa)

Istanbulda onerebileceginiz scirocco ustasi
« : 05 Aralık 2009, 13:50:47 »
Arkadaslar herkese merhaba,

Bende bir tane amerikan versiyon wolfsburg edition var, 1.8, deri doseme, sunroof, klima. 4 ay once aldim. Araba mekanik enjeksiyonlu, klima kompresoru calismiyor sanirim bu yuzden iceriye surekli sicak hava veriyor, bir de ufak tefek sorunlari var, iceriye hava ufleyen fani calismiyor, motorun sibop ayarlarini falan da yaptirmak istiyorum, elektrik aksami elden gecse fena olmaz gibi. Acaba bu tur isler icin istanbulda onerebileceginiz enjeksiyonlu scirocco gormus, calisan adam butcesine gore bir usta var mi?

selamlar,
yaver

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: Istanbulda onerebileceginiz scirocco ustasi
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2009, 17:02:05 »
Sanırım sendeki scirocco mk2 bizim golf lerle aynı sisteme sahip ve american versiyon olduğu içinde klima donanımında standart...  Klima için herhangi bir klima işi ile uğraşan bir ustaya gösterebilirsin aracını ama iş motor ve sistemin ayarına gelince ustasını bulman çok zor.. Bendede mk1 GTI var ve artık motorunu ve özellik ile enjeksiyon sistemine kendimden başkasına elletmiyorum...  Bizim araçların supapları ayarlı değil onun için pek kurcalattırma derim zaten ayarlamak için açanda direk kapatıcaktır...  Kartal sanayisinde rüzgar ahmet falan vardı bildiğim kadarı ile onu bi soruştur..

Bide sorunlarınıda paylaşırsan burdanda yönlendirmeye çalışırız seni..
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2009, 17:03:54 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2009, 10:18:26 »
topkapıda boch serwisi var oraya götürebilirsin k-jet ayarı icin 1 2 arkadaşı gönderdik memnunlar timur abiyle irtibata gec 05423231223

« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2009, 22:02:23 »
kartal sanayi şehit oto
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2009, 19:50:42 »
Arkadaslar herkese merhaba,

Bende bir tane amerikan versiyon wolfsburg edition var, 1.8, deri doseme, sunroof, klima. 4 ay once aldim. Araba mekanik enjeksiyonlu, klima kompresoru calismiyor sanirim bu yuzden iceriye surekli sicak hava veriyor, bir de ufak tefek sorunlari var, iceriye hava ufleyen fani calismiyor, motorun sibop ayarlarini falan da yaptirmak istiyorum, elektrik aksami elden gecse fena olmaz gibi. Acaba bu tur isler icin istanbulda onerebileceginiz enjeksiyonlu scirocco gormus, calisan adam butcesine gore bir usta var mi?

selamlar,
yaver
istanbul topkapı levent bülent karbüratörcü tek tavsiyem
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V