Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: corrado isteyenlere  (Okunma sayısı 24671 defa)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: corrado isteyenlere
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2008, 23:06:37 »
13000ytlyi bulur bunu cıkarmak.. vr6 olması lazım bunun

« Yanıtla #15 : 12 Ekim 2008, 23:41:22 »
13000ytlyi bulur bunu cıkarmak.. vr6 olması lazım bunun
he erol diyordu ya kadir 10 000 liraya cıkar  :)
SCIROCCO  GTS MK2 1,8 8V

« Yanıtla #16 : 13 Ekim 2008, 07:57:02 »
Güzel Bişeyde olur hani.En azından tr deki sallapati corradolara 5 basar.sağını solunu çarpıpta Türk zakası Kullanılmış araçlardan ii dr.: :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #17 : 13 Ekim 2008, 21:51:24 »
he erol diyordu ya kadir 10 000 liraya cıkar  :)
evet erolun dediği makina bu 10liraya zor cıkarmış daha detaylı konuştum birisiyle oda gümrükten arac alıyor cnk

« Yanıtla #18 : 14 Ekim 2008, 20:47:41 »
Bugün gittim bu arabayı almaya araba bana 3.750 ye kaldı ama sonrada fiyatı arttı 4.640 a satıldı  2. satışa gidicektim ama malesef jeep yandığı için gidemedim corrado ya vericeğim parayıda jeep e harcayınca fazla fiyat çıkamadım yoksa 11.500 e alıcaktım şans işte olmadı bu arada arabada herhangi bir sorun yok üstünde G60 motor var alana hayırlı olsun ne diyeyim artık. Bu arada orda 6.00 yazıyor diye o fiyata çıkmıyor araba bilginiz olsun vergisiz fiyatı o  ;)
« Son Düzenleme: 14 Ekim 2008, 20:53:07 Gönderen: car wolf »
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #19 : 14 Ekim 2008, 21:28:50 »
hayırlısı olsun sedat.
almanı çok istedim.
şimdi kaça satıldı vergi dahil kaça çıktı  ordan
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2008, 21:37:48 »
sağol atıf abi keşke alabilseydim şans yokki bende 2. satışta 5 kişi varmış 1 tane araba satıldı 3. satrışta salon full doluydu net 50 kişi vardı. Ordan çıkışı 10,900 YTL gayet iyi bir fiyat dediğim gibi jeep yanmasaydı ben onu 11.500 e de almaya razıydım.

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2008, 21:42:30 »
iyi fiyata gitmiş.

dediğin gibi 3. de daha çok kişi ve ikinciden daha yuksek fiyat oluyor herhalde.
gümrük işi garip.

yakında sahibindene düşer belki.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2008, 21:47:31 »
aynen dediğin gibi abi gümrük işi çok garip genelde 3. satışta 2. satışı bile geçtiği oluyor çok şahit oldum en güzeli 2. satışta alcan biraz fazla oluyor ama kafan ağrımıyor 3. satışta hurdacılar filen çok kiş geliyor kimi de kıllığına vuruyo fiyat yükseltmek için tıpkı bugün corrado da olduğu gibi .

« Yanıtla #23 : 15 Ekim 2008, 02:57:19 »
ya çokda güzelmiş,keşke bizim forumdan biri alabilseydi :-[ neyse canın sağolsun,hayırlısı olsun diyelim

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #24 : 15 Ekim 2008, 08:18:07 »
bu arac kac model?
keske sende kalsaymıs yabancıya gıtmemıs olurdu :)

Çevrimdışı lyk

« Yanıtla #25 : 16 Ekim 2008, 01:37:35 »
Arkadaşlar selam,
Yaklaşık bir yıldır bende bu forumları takip ediyorum. İşimin yoğunluğu sebebiyle de ancak bu saatlerde giriş yapıyorum. Konuyu göründe dayanamadım yine de yazayım dedim. Ben de çok sıkı bir Corrado hayranıyım ve yaklaşık 12 yıldır alabileceğim düzgün bir tane aıyorum. Ancak içime sinen birşeyi hiç bulamadım. Yurtdışını da çok denedim ancak olmuyor.
Edirne gümrüğündeki arabaya gelinde; bende ihaledeydim ve gerçekten almak amacı ile gitmiştim. Ancak fiyat o araba için biraz yüksek bence. Geçen hafta içerisinde arabayı görmek için İpsala'ya kadar gittim. Araç tavandan işlem görmüş. Tavan ve sağ arka çamurluk düzeltilip boyanmış. Sanırım sıcaktan tüm macunlar kabarmış. Anlayacağınız araç komple boya istiyor ve aldığı darbenin boyutu da belli değil. Ek olarak sağ ön kısımdan da orta şiddette bir darbe almış gibi gözüküyor. Motor taşıyıcı demirlerde düzeltme ve çekme kaynak izleri vardı. Ancak yine de çizgisi düzgün bir araç. İçinde hiçbir eksiği de yok.
Alana şimdiden hayırlı olsun, umarım toplarken çok zorlanmazlar.
Elimden geldiğince forumlara katılmaya çalışacağım.

Herkese selamlar...

« Yanıtla #26 : 16 Ekim 2008, 10:59:33 »
mrb en sağ  köşede oturan sizmiydiniz ? evet araba hakkında macunlu var ve çatlamış diye duyum aldım ama benim motor ustam arabayı bildiğinden hatta arabanın sahibini tanıdığından içim rahattı motorunda falan herhangi bir sorun yokmuş.

Çevrimdışı lyk

« Yanıtla #27 : 16 Ekim 2008, 14:27:15 »
İhaleye kendim gitmedim. Benim yerime babam ihaledeydi. O yüzden yerini bilemiyorum.
Evet, ben de arabaya bakmaya ustamla gittim. Motor gayet iyi durumda. Hatta G-Ladder bile sorunsuz gözüküyordu ve aracın motorunda herhangi eksik bir parça da yoktu. Hatta iç kısımda teyp dahi üstündeydi ki bu gümrük için zor görülen bir tablo. Kilometre saati 163.000'de idi. Vites önü göstergeleri bile üzerinde idi. Anlayacağınız araç iyi durumda ancak tabi ben geçmişini bilmediğimden geçirdiği düzeltmeler (özellikle tavan) konusunda endişe duydum ve fiyatı yükseltmedim.