Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: corrado isteyenlere  (Okunma sayısı 24666 defa)

Ynt: corrado isteyenlere
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2007, 21:18:28 »
Saolasın Kadir. Güzel bir Corrado. Alacak olana hayırlı olsun  ;)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2007, 21:24:52 »
hayırlısıda fiyat ucuk gibime geldi :D

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2007, 01:23:05 »
Güzel bir yeri yok. Yazık olmuş tamponlara...
Kaza yapan tampon bulamayıp, böyle şeylere mi girişiyo diye düşünmeye başladım.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2007, 11:15:29 »
ön taraf bozmus baya.
ama boyası falan yenı gıbı duruyor..
fıyatta yuksek  baya

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #5 : 06 Kasım 2007, 11:50:06 »
kaş falan ziyan durmuş

« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2008, 16:03:30 »
abiler ya vw a nıye böyle modıfıe yaparlarkı anlamam sade halı cok daha guzel..

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2008, 16:07:26 »
Biliyorum bu aracı.Geçen sene alındı yalnız zamanında araştırdıklarım kadarıyla pek parlak bi araç değil bilginiz olsun, fakat sahibi yetkili serviste çalışıyor sanırım iyi niyetli biri
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 18 Şubat 2008, 16:18:30 »
Pek bi Hard ya.Zaten sahibininde arabasının değerini bilmediği belli Volkswagen yazmış  ;D
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2008, 12:05:28 Gönderen: AhMeTH61 »

« Yanıtla #9 : 23 Şubat 2008, 11:54:41 »
Alıntı
Biliyorum bu aracı.Geçen sene alındı yalnız zamanında araştırdıklarım kadarıyla pek parlak bi araç değil bilginiz olsun, fakat sahibi yetkili serviste çalışıyor sanırım iyi niyetli biri

Oğuzcuğum ben bu arabayı çok iyi biliyorum ve duydukların tamamen doğru. Ben arabamın modifiye işlemlerini Yıldız Tuning'te yaptırıyorum. Buluşmadan önce hani karşılaşamadığımız yer  :) Arabanım fiber tertibatı tamamen sahibi olan kişi tarafından yapılmış. Ahmet Abi ( Yıldız Tuning) çok dil dökmüş ancak anlatamamış. Kısacası araba çok kötü. Bütün karizmasını yeni takılan parçalarla yok  etmişler. Bu arada Yıldız Tuningte'de bir Corrado var bu arabaylada fazlasıyla oynanmış ancak her bakışta araba çekici geliyor.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #10 : 23 Şubat 2008, 11:59:39 »
Oğuzcuğum ben bu arabayı çok iyi biliyorum ve duydukların tamamen doğru. Ben arabamın modifiye işlemlerini Yıldız Tuning'te yaptırıyorum. Buluşmadan önce hani karşılaşamadığımız yer  :) Arabanım fiber tertibatı tamamen sahibi olan kişi tarafından yapılmış. Ahmet Abi ( Yıldız Tuning) çok dil dökmüş ancak anlatamamış. Kısacası araba çok kötü. Bütün karizmasını yeni takılan parçalarla yok  etmişler. Bu arada Yıldız Tuningte'de bir Corrado var bu arabaylada fazlasıyla oynanmış ancak her bakışta araba çekici geliyor.

O çok oynanan corradonun resimleride vardı bi ara forumda :)oda çok bozulmuş bi araç malesef.Abi bu arada senle bikaç proje paylaşıcam müsaitsen msne eklesene beni profilimde adresim var
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #11 : 23 Şubat 2008, 12:02:31 »
Corrado Fotoğrafları... page 3

Bu linkte işte :) Tamam ekliyorum seni hemen.  :tamamdir

« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2008, 15:37:16 »

« Yanıtla #13 : 12 Ekim 2008, 15:38:11 »

gümrükte buldm bunu. 96 modelmiş.6000 liraymış.hastası varsa :)