Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sonunda aldım  (Okunma sayısı 14799 defa)

Çevrimdışı scirocco

• Nerede isen oradasındır!
Ynt: sonunda aldım
« Yanıtla #28 : 11 Ocak 2011, 21:19:12 »
Slm Volkan kardeş; zaman bulamadığım için yazmaya da fırsatım olmuyordu ama nihayet... sana rastlamışken fotoğrafta gördüğüm kırmızı rocco yu da sorayım dedim satılığa çıkmıştı sahibinden com da araç  seninse 1.6gti ile 1.8gti kj motor yakıtı açısından 100kmde ne kadar fark yapıyor diye soracaktım,,, yazılarına baktığımda bu soruyu da cevaplar sanırım diye aklımdan da geçirdim:) bilgi verebilirsen çok sevinirim ve şimdiden teşekkürlerimi  iletirim sağlıcakla st

Çevrimdışı VolBull

• -35 KRL 53-
Ynt: sonunda aldım
« Yanıtla #29 : 12 Ocak 2011, 21:26:49 »
V.a.s. st kardeş. Sahibindendeki 35KRL53 plakalı scirocco dan bahsediyosan benim. 1.8gti motora sahip. kj motoru bilmiyorum, benim araba DX motor. Şehirler arası benzinde hiç yol almadığım için bişey söylemem mümkün değil. Şehiriçinde 28 litre benzinle 350km yol yaptım. Araba 7-8 aydır hiç benzinde çalışmadığı için de enjektörlerim yeterince kaliteli püskürtmüyor. Bide ayak her zaman yerinde sabit durmuyor ::) .
3 gün önce depomu fulledim, Bi sonraki fullememde de ne kadar yaktığını söylerim.

-35 KRL 53- -16 AV 332-
81 Scirocco Mk1 1.6 GL 87 Scirocco Mk2 1.8 GTi 92 BMW 318i