Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CD Changer çıkışlarına MP3 Player bağlamak ..  (Okunma sayısı 46616 defa)

Ynt: CD Changer çıkışlarına MP3 Player bağlamak ..
« Yanıtla #14 : 24 Ağustos 2007, 19:08:31 »
merhaba, bir süredir foruma giremiyordum. Mesajı yeni gördüm. Kusura bakma...

Bu uygulama sadece VW grup oto teyplerinde çalışıyor. (Daha doğrusu Blaupunkt, Grundig, Sony nin bazı modelleri ve Technisat'ın ürettiği ürünlere oluyor diyeyim). Pioneer için uğraşmadım. Zaten deneme yapmak için bir de teyp almam gerek, o da benim gibi bu işi amatör olarak yapan biri için fazla  :)

Yalnız bildiğim kadarı ile Pioneer'ın bazı modellerinde AUX girişi var. Yani böyle bir uygulamaya gerek kalmadan direk olarak teybe bağlama şansınız olabilir..

unutmadan, msn adresim:
[email protected]

« Yanıtla #15 : 02 Kasım 2007, 13:31:15 »
kardeş bana bundan bir tane 99 golf comfort var bende
satılan modulatörlerden daha mantıklı bence fiyatı nedir nasıl alabiliriz ii günler e-mail:[email protected]

« Yanıtla #16 : 04 Kasım 2007, 13:15:31 »
mail attım  :tamamdir

« Yanıtla #17 : 22 Ocak 2008, 12:26:36 »
Merhaba,
Bende 2000 model Golf4 var teybim de klasik Blaupunkt C50.
Ben bu isten anlayan bir arkadasa stereo cikisli bir kablo yaptirdim direk AUX'lara girebilecek sekilde.
Yalniz bu sekilde Ipod'umu bagladigimda belli bir sure sonra sag hoparlor komple iptal oluyor.
Radio'ya gecip tekrar Aux'a gecmem gerekebiliyor ama tabi bazen bu da ise yaramiyor.
Sorun acaba benim sag hoparlorde mi yoksa teyp bu baglantiyi kaldirmiyor mu?
Ayrica bu olay yasanirken teybimin sol tarafi da isinmaya basliyor.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Saygilarimla...

« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2008, 16:35:49 »
Hoparlörlerin orjinal fabrika çıkışımı yoksa değiştirdin mi?

« Yanıtla #19 : 22 Şubat 2008, 01:16:35 »
Merhaba,
Bende 2000 model Golf4 var teybim de klasik Blaupunkt C50.
Ben bu isten anlayan bir arkadasa stereo cikisli bir kablo yaptirdim direk AUX'lara girebilecek sekilde.
Yalniz bu sekilde Ipod'umu bagladigimda belli bir sure sonra sag hoparlor komple iptal oluyor.
Radio'ya gecip tekrar Aux'a gecmem gerekebiliyor ama tabi bazen bu da ise yaramiyor.
Sorun acaba benim sag hoparlorde mi yoksa teyp bu baglantiyi kaldirmiyor mu?
Ayrica bu olay yasanirken teybimin sol tarafi da isinmaya basliyor.
Fikirlerinizi bekliyorum.

Saygilarimla...

Teybin sol tarafının ısınması son derece normal, teybinin cıkıs entegreleri olan TDA7375A ların ısınmasından kaynaklanır, cok asırı derecede ısınma varsa çıkıslardan kaynaklanan bir problem olabilir,el yakmıycak derecede bir ısınma normaldir,bu kesilme konusunu bir teypciye sorman daha faydalı olucaktır. belli bir sure sonra yapması entegrenin ısınması ilede ilgili olabilir dediğin şekildeki bağlantıyı ben uzun sure kullandım c50 modelinde hiç bir sıkıntı yaşamadım...
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2008, 01:22:42 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #20 : 29 Şubat 2008, 08:57:39 »
Sizin bu aleti ben fabia nın ms 402 modeline taktım.Araç çalışmazken sorun yok , harika ses veriyor; ama marşa bastıktan itibaren ''No Changer'' Yazısı çıkıyor ve ses kesiliyor.Bir yerden syhmphony cd çalar buldum ve arabaya taktım, aynı şey onda da oldu.Sonuçta aldığımdan beri kullanamıyorum, ne yapmam gerekiyor?
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #21 : 22 Nisan 2008, 22:02:10 »
Sizin bu aleti ben fabia nın ms 402 modeline taktım.Araç çalışmazken sorun yok , harika ses veriyor; ama marşa bastıktan itibaren ''No Changer'' Yazısı çıkıyor ve ses kesiliyor.Bir yerden syhmphony cd çalar buldum ve arabaya taktım, aynı şey onda da oldu.Sonuçta aldığımdan beri kullanamıyorum, ne yapmam gerekiyor?

Hocam geç oldu ama kusura bakmayın..
msn adresim [email protected] eklerseniz yardımcı olmaya çalışırım..

« Yanıtla #22 : 19 Mayıs 2008, 21:50:48 »
2006 caddy nin cd çaları C50 mi oluyo ki  yani Eralp in dediği şemayı uygulasam olurmu ki ? Teşekkürler  paylaşıma

« Yanıtla #23 : 20 Mayıs 2008, 08:21:06 »
xcarlink i araştırın birde bu ürüne alternatif. Ben kullanıyorum, cihaza flash disk takıyorsunuz içinde klasörler itibariyle mp3 leriniz var. Sonra ayrıca bi cihazın üzeirnden değil orjinal blaupunkt beta teybinizin üzeirnden bu mp3leri kontrol edebiliyosunuz. Fiyatı biraz pahalı. Ama "konsoldaki ahengi bozmayıp ben bu parayı öderim üleyn " lere yönelik bi cihaz

Şiddetle tavsiye.

« Yanıtla #24 : 25 Nisan 2010, 12:41:09 »
Bayağı bir süredir üzerinde uğraştığım bir uygulama vardı. Bu uygulama teybimizin CD Changer çıkışlarına MP3 Player bağlamaydı. Nihayet hayata geçti..

Araba teybinizin CD Changer çıkışlarına takacağınız bu ürün, teybinize bir AUX girişi sağlar. Bu AUX girişine bağlayacağınız her hangi bir ses aygıtının ( MP3/MP4 player, I Pod, CD Player, Cep Telefonu vs.) sesini araba teybinizden alabileceksiniz.

Fotoğrafları 1-2 gün içinde eklerim.
Böyle bir cihazla ilgilenenler var ise Özele Mesaj, e-mail, MSN veya tel. yolu ile bana ulaşabilir..

(Not: VW grup araçlarında 2 farklı tür soket kullanılıyor,  araba marka modelinizi, teyp modelinizi vs. yazarsanız soket tercihi ona göre yapılır..Şu an elimde 1 tür soket var, 2-3 hafta içinde diğer sokette elimde olur)

Arkadaşım bu cihazdan bir tane almak istiyorum Fiyat konusunda yardımcı olabilirmisin?
Yurt dışında da fiyatı düşmü zaten £28.99 olmuş.
Mail adresim: [email protected]

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
« Yanıtla #25 : 25 Nisan 2010, 13:15:56 »
kamosonic var bende arkasında kırmızı bi kablo var ne kablosu acaba bilgisi olann varmı ?