Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: tavsiye golf cabrio 1993  (Okunma sayısı 9356 defa)

tavsiye golf cabrio 1993
« : 05 Ocak 2009, 22:49:25 »
sitede gezerken gördüm aydın da gördüğüm araba bence çok güzel 

http://www.sahibinden.com/1993_model_golf_cabrio_WQQaXQQ7744095WQQpXQQdisplayitem

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: tavsiye golf cabrio 1993
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2009, 22:56:19 »
Tr'nin en iyilerinden biri bu araba..
Sdi'la tadı olmaz cabrionun :)
http://www.sahibinden.com/golf_1_8_cabrioletWQQaXQQ10655661WQQpXQQdisplayitem

Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2009, 13:17:22 »
2. aracın mazısını bılmıyosun galba 1. fotodakı aracla kıyaslanamaz bıle

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2009, 13:52:36 »
Anlat bilelim senden ?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2009, 16:16:16 »
gümrük cıkıslı ılk rengı grıydı sıyaha cevırdıler köfte..yeterlımı?

« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2009, 16:30:09 »
hımm belli 1.fotodaki arabanın rengi orjinal çil çil parlıyor, kesinlikle fabrika çıkışı boyasıdır.
bu sdi motor larda golf cabrıolarda çok tutuldu seri üretim yapmışlardı o yıllarda.
hiç kıyaslanabilirmi oğuz allahını seversen sende.

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2009, 17:06:12 »
Param olsa ilk ilandakini kesinlikle alırdım.Bence ikincisinden daha güzel.

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2009, 17:45:51 »
gümrük cıkıslı ılk rengı grıydı sıyaha cevırdıler köfte..yeterlımı?
Yaşın kaç bilmiyorum ama fizyolojik yaşından ötürü kale alınmadığın bil..
Adam gibi cevap vermeyi bilmeyen ve her boka muhalefet olan birisin ama açıklık getirmek istiyorum..

1-Araç gümrük çıkışlı felan değil ilk sahibi müşterimizdi, 2. sahibide benim bu arabanın ve 3 yıl kadar bizdeydi..
2-orjinal rengi siyah, salladığın gibi gri değil..
3-sende bu arabadan 5 tane alacak para vardırda ne araçlar alırsın sen o paralara...

@saydam

sdi motorlu mk1 kullandınmı saydam? Veya 1.8 üstten tek egzntrikli bir golf ?
sdi  performans olarak vasat olmasının yanında gürültüsüyle mahalleyi ayağa kaldıran bi motor tipi..araba zaten cabrio bırak üstünü açmayı üstüne hardtop kestirtsen yine keyif alamazsın o makinadan..
1. araç classicline modeli ve baz model, sadece modifikasyonlarla bişeyler yapılarak görsel anlamda canlandırılmış..Boyasıda kesin orjinaldir!!
2. araç sportline modeli ekstra olarak orjinal recaro, sportline direksiyon simidi, pedal ve vites topuzu, yol bilgisayarı, devir saati mevcut..
Bizden sonra 3-4 el değiştirdi sanırım ve şu an halen daha bizde olduğu kadar temiz görünüyor..

kişisel fikirlerim bunlar benim, arabayı kullandığım için kan çekiyor belkide kesinlikle birilerini yönlendirmek gibi bir amacım yok..Saygılar

« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2009, 21:06:54 »
 :D  bide dövüşeydiniz ya :t

ben bu arabayı birkaç kez gördüm ve beğendiğim için önerdim .

biri ciddi alıcı olursa arabaya ustama gösterip yardımcı olmak için yani

arkadaşlar bu iş zevk işi sizce tartışmaya değermi??ayıpladım sizi :'(

« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2009, 21:22:17 »
Adam gibi cevap vermeyi bilmeyen ve her boka muhalefet olan birisin ama açıklık getirmek istiyorum..

1-Araç gümrük çıkışlı felan değil ilk sahibi müşterimizdi, 2. sahibide benim bu arabanın ve 3 yıl kadar bizdeydi..
3-sende bu arabadan 5 tane alacak para vardırda ne araçlar alırsın sen o paralara...

@saydam

sdi  performans olarak vasat olmasının yanında gürültüsüyle mahalleyi ayağa kaldıran bi motor tipi..araba zaten cabrio bırak üstünü açmayı üstüne hardtop kestirtsen yine keyif alamazsın o makinadan..
1. araç classicline modeli ve baz model, sadece modifikasyonlarla bişeyler yapılarak görsel anlamda canlandırılmış..Boyasıda kesin orjinaldir!!
2. araç sportline modeli ekstra olarak orjinal recaro, sportline direksiyon simidi, pedal ve vites topuzu, yol bilgisayarı, devir saati mevcut..
Bizden sonra 3-4 el değiştirdi sanırım ve şu an halen daha bizde olduğu kadar temiz görünüyor..

kişisel fikirlerim bunlar benim, arabayı kullandığım için kan çekiyor belkide kesinlikle birilerini yönlendirmek gibi bir amacım yok..Saygılar

fizyolojik yaslarımız ortaya cıktı :)önce adam gıbı konusmayı ögren

aracı neden bukadar savundugunda ortaya cıktı eskı sahıbımıssın :)

ben hala lafımın arkasındayım bu arada araca köfte demıstım ustune alındın heralde bısı dıyemem :)

bısı merak ettım aracı kac yılında aldın sen?

Çevrimdışı erdem2179

• Otomobil
    golf mk3 gti
  • erdem2179
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2009, 21:40:11 »
tartışmayın arkadaşlar ayıp kırmayın kalplerinizi...
Mk3 gti

Çevrimdışı kesik44

« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2009, 21:46:39 »

@saydam

burdaki 3 nolu yazı bana mı?

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2009, 21:55:02 »
burdaki 3 nolu yazı bana mı?
Hayır size değil  ;)
Vw Polo 6N

Çevrimdışı kesik44

« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2009, 22:11:46 »
Hayır size değil  ;)

teşekkürler  :tamamdir