Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Special Bora Pacific Plus Satılık  (Okunma sayısı 16109 defa)

Ynt: Special Bora Pacific Plus Satılık
« Yanıtla #14 : 27 Ekim 2014, 07:30:36 »
Umarım dediğin gibi olur Muharrem millete iyilik yaramıyor. Gider içi tozdan görünmeyen,arabadan inince ustunu bsşını silkelediği arabaya pazarlık eder, tertemiz araç veririz çamur atarlar. Sağolasın.

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #15 : 27 Ekim 2014, 08:48:32 »
+1
Milletin kalite anlayışı bu kadar...
Hayırlı satışlar...
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #16 : 27 Ekim 2014, 11:05:30 »
Teşekkür ederim...

« Yanıtla #17 : 28 Ekim 2014, 16:40:15 »
Güncel güzel fiyata bırakacam.

« Yanıtla #18 : 28 Ekim 2014, 18:08:30 »
Cuma gunune kadar 24 bin aksesuarsız 22,5 bin lira

Çevrimdışı ilGhiNC

Otomobil
    2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #19 : 28 Ekim 2014, 20:12:27 »
Hayirli satislar abi arayan sacma sapan seyler soyleyen cok oldu ben de satiliga cikardim gecenlerde baska bi arac bulmustum. Su kadar param var bilmem ne 2003 model araba ne edicek daha diyeni var tersledim ben hepsini git 2010 getz al dedim kapattim 24 bine hemen gelelim falan dediler. Dusmedim ama cabuk satilacaktir aracin senin farkli bir arac cunku

Muharrem Hocam verseydin keşke aracını. 24 bin TL iyi para bence. Bildiğim kadarıyla aracın 200 bin kilometre üstündeydi.

Metin Hocam iyi satışlar. Fiyatın çok iyi abi. Etrafımda araç arayan olsa kesinlikle tavsiye ederdim. İnşallah değerini bilecek birine gider.
CRAFTER TDI 163 ps

« Yanıtla #20 : 28 Ekim 2014, 20:23:55 »
Teşekkür ettim valla beklemedeyiz. Arayan var ama yok illa uste para verdirtecekler.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #21 : 28 Ekim 2014, 20:41:13 »
Muharrem Hocam verseydin keşke aracını. 24 bin TL iyi para bence. Bildiğim kadarıyla aracın 200 bin kilometre üstündeydi.

Metin Hocam iyi satışlar. Fiyatın çok iyi abi. Etrafımda araç arayan olsa kesinlikle tavsiye ederdim. İnşallah değerini bilecek birine gider.
Vermedim valla kırık dökük arabalara km si 20 bin daha aşağıda diye 23 e alıp gelenler vardı çevremde 2001 modelini. satılırsa satılır dedim satılmazsa binerimde benim yaşımda birisinin tüm isteklerini fazlasıyla karşılıyor sonuçta araba. bastın mı gidiyor görüntü desen görüntü temiz desen içi sıfır gibi çizik yok bi yerinde. ne gerek var 24 e gidip sağı solu dökük arabayı alsınlar dedim.

« Yanıtla #22 : 01 Kasım 2014, 08:49:15 »
Söz uçar kapora kalır gunceli. İki gün beklettiğim referanslı alıcıdan satış yedim. Sayesinde benim işte bozuldu.

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #23 : 01 Kasım 2014, 20:11:21 »
Senin baktigin araç satıldımı metin? Saglık olsun kaparo kalsın sende o arkadasada ders olsun

« Yanıtla #24 : 01 Kasım 2014, 21:23:07 »
Kapora almadım referanslı diye. Sıfır Opel Astra alacaktık olmadı sağlık olsun. Kampanyayı kullanıp tekrar vag grupa geçiş yapacaktım sağlık olsun.

« Yanıtla #25 : 01 Kasım 2014, 21:32:21 »
Abi aracın çok güzel fiyatın da çok güzel ama hemen satılmıyorsa muhakkak vardır bir hayır , Allah hayırlısını nasip etsin. 

« Yanıtla #26 : 01 Kasım 2014, 21:46:26 »
Amin sağ olasın bende öyle düşünüyorum.

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #27 : 02 Kasım 2014, 11:22:39 »
Abi aracın çok güzel fiyatın da çok güzel ama hemen satılmıyorsa muhakkak vardır bir hayır , Allah hayırlısını nasip etsin. 
astra hangi motor hangi donanım alacaktın 1.6 düz yada turbomu yoksa cdti mi arabalar çok güzlde benzinlilerde lpg büyük sıkıntı yaratıyor yoksa benim gözümde vag cı olarak 2.el insignia da ama lpg siz almam.

Furkanın dediği gibi bi hayır vardır arabandan soğuma sakın canavar gibi bin hakkını veren çıkana kadar.yanlız burdan ben şunu anladım golfün piyasası boradan hızlıymış bu araba bu fiyata 3 gün beklememeliydi.