Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SON 3 GUN (isteklerınız için)ıvır zıvırlara (kargo ödeyın yeter)  (Okunma sayısı 22092 defa)

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
erdinç kardeşim teşekkür ederim, biraz bakım istiyor ama çamurluklar güzelmiş... sağolasın kolay gelsin....
rıca ederım gule gule kullan...

kullanılmamış vw polo 6n 1.6 8v hb aee motor magnetti marelli marka distribütör bulman mümkün mü acaba?
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 21:00:55 Gönderen: polo34 »

Çevrimdışı e12

kullanılmamış vw polo 6n 1.6 8v hb aee motor magnetti marelli marka distribütör bulman mümkün mü acaba?
SUAN YURTDISINDAYIM YARDIMCI OLAMIYORUM KUSURA BAKMAYIN..

normaldede yurt içinde değilsinki abi sen  :D herşey yolunda...bi sorun yok .anladın sen onu :) pompayıda aldım abi.

Çevrimdışı e12

normaldede yurt içinde değilsinki abi sen  :D herşey yolunda...bi sorun yok .anladın sen onu :) pompayıda aldım abi.
;D ;D evet dogru umarım en kısa zamanda yurtiçinde olurum...pompaya cok sevındım eksık lıstesı ne alemde hafıf eksıkler varsa bıldır bana ...

2004 bora siyah renkli olacak kolçak lazım.Fiyat ve kargo hakkında bilgi verirsen sevinirim.Bende kktc deserhatköyde sınırda karakol komutanı olarak görev yapmıştım.Gezilmesi gereken bir yer...

83 model hatchback passatın arka bagaj kapağı varmı ???
My Cars Audi & Vw Germany Style

slm hayırlı aksamlar ww li arkadaslar bana 1.3 gls gaz kelebegı lazım elınde olan arkadasım varsa goruselım acıl...

elektronik distribitör lazım 1.3 jetta benzinli

Çevrimdışı e12

arkadaşlar yurt dısındayım parca stogunu bıtırdım...en kısa zamanda yardımcı olmaya calısırım bır an once turkıyeye yerlesıyorum..
ve yenı stoklar bulucam.. :D :sevgi: :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
arkadaşlar yurt dısındayım parca stogunu bıtırdım...en kısa zamanda yardımcı olmaya calısırım bır an once turkıyeye yerlesıyorum..
ve yenı stoklar bulucam.. :D :sevgi: :tamamdir
ooo yaza doğru bir buluşşma yapalım geldiysen :D nereye yerleşeceksin?
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı e12

ooo yaza doğru bir buluşşma yapalım geldiysen :D nereye yerleşeceksin?
buluşmaya kesın katılıyorum yer henuz bellı degıl ama turkıye garantı :melek: :tamamdir :sevgi:

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
oo iyi o zaman :) ))  erdinç abi    :tamamdir

Çevrimdışı e12

oo iyi o zaman :) ))  erdinç abi    :tamamdir
beklesın benı bulusmalar..... :tamamdir