Gönderen Konu: vw araçlar için performans direnci (modülü :) ) 15 ytl..  (Okunma sayısı 2291 defa)

Çevrimdışı polo34

• Profili Görüntüle
aşağıda linkte görülen direnç (performans modül) sayesinde motora giren hava sıcaklığı yanıltılarak beyne daha soğukmuş gibi sinyaller vermesi sağlanıyor, bu sayede 3-5 hp alınıyor, burada esas olan vw polo, golf, passat, bora da bu direncin daha önceden satıcı tarafından denenmiş olduğudur, her direnci takıp sonuç almak diye bir şey doğal olarak söz konusu olamaz, dirençlerin değerleri tipleri var...

aracımda zaten onno chip olduğu için bu direnci takmaktan vazgeçtim, zaten chip bu yanıltma olayını içeriyordu, tırsdım açıkçası....

15 ytl + kargo ücreti ile her yere yollarım, içinizde kalmasın:) aldığım fiyata direk veriyorum, m.köyden elden de verebilirim, nasıl takılacağına ilişkin detaylı bir ingilizce açıklama mevcuttur, 3-5 hp artırdığını avcılar men tuning de orada bulunan dyno da gözlerimle görmüştüm, direncin değerine göre motora giren sıcaklık bosch cihazda görülüyordu

http://cgi.ebay.com/VOLKSWAGEN-Performance-MODULE-Chip-20-BHP-GOLF-POLO_W0QQitemZ330085000260QQihZ014QQcategoryZ32094QQcmdZViewItem