Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Satılık MK1 GTİ ((SATILDI))  (Okunma sayısı 14965 defa)

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
Satılık MK1 GTİ ((SATILDI))
« : 23 Şubat 2014, 12:44:54 »
Form uçunca benim konu da hakkın rahmetine kavuştu,  araç halen satılıktır, 0505 439 1688

çok şükür sıkıntı yok k-jet sorunsuz, en son bostancı sanayide soner ustaya gittim, iki enjektör değişti araç mermi oldu  :) özellikle 5.vitesdeki hızlanma beni kendimden geçirdi diyebilirim..    muayne yapıldı ağustos 2015 e kadar muayne derdi yok,  zaten herkesin bildiği bir araç..  Fiyat:11.500   aracı düşünenler pazarlığımızı araç başında yapabiliriz..
fotoğrafların hiç birinde photoshop yoktur..  

formdan mesaj atabilirsinz, sahibinden üzerenden yazabilirsiniz yada arayabilirsiniz :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-mk1-gti-150309138/detay/

« Son Düzenleme: 16 Nisan 2014, 11:13:10 Gönderen: cavanozz »
yeni yine yeniden..!! 8)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: Satılık MK1 GTİ
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2014, 14:05:33 »
maşallah. türkiyedeki en düzgün mk1 gti'lardan :) canlı inceleme fırsatı buldum buluşmada. gerçekten harika.

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2014, 22:16:18 »
maşallah. türkiyedeki en düzgün mk1 gti'lardan :) canlı inceleme fırsatı buldum buluşmada. gerçekten harika.

:tamamdir   güncell  pazarlık var arkadaşlar, yeterki bu aracı üzmeyecek birisi olsun  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #3 : 02 Mart 2014, 01:56:10 »
plakaya kurbannn :)))
ok men 8) let s go   :halazn:

« Yanıtla #4 : 03 Mart 2014, 14:55:40 »
nasıl kıyıpta satabiliyorsunuz ya hem üzerinde çok emek var hemde çok güzel :) elimde mk1 im olmasa hiç tereddüt etmeden alırdım inşaallah kıymet bilen birine gider :tamamdir

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
  • Can
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2014, 21:43:13 »
nasıl kıyıpta satabiliyorsunuz ya hem üzerinde çok emek var hemde çok güzel :) elimde mk1 im olmasa hiç tereddüt etmeden alırdım inşaallah kıymet bilen birine gider :tamamdir

şöyle ki,  evliysen eşinin arabayla hiç işi, alakası olmamalı,  "aman naparsan yap"  demeli  :)   
 "golf3 'ü sattın gittin bu külüstürü aldın geldin"  gibi damarıma basan cümleler duyunca huzurmu arabamı diye düşünüyorsun ve satmaya karar veriyorsun. ;)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #6 : 03 Mart 2014, 21:58:28 »
Ah kadınlar.. Aynı şeyi annem golf3'ü satıp geri mk2 aldığımda annem söylemişti..

Hayırlı satışlar olsun.. İmkanım olsa bir an bile düşünmeden alırdım.. Bu kadar temizi sayılıdır türkiyede..

« Yanıtla #7 : 13 Mart 2014, 08:28:50 »
şöyle ki,  evliysen eşinin arabayla hiç işi, alakası olmamalı,  "aman naparsan yap"  demeli  :)   
 "golf3 'ü sattın gittin bu külüstürü aldın geldin"  gibi damarıma basan cümleler duyunca huzurmu arabamı diye düşünüyorsun ve satmaya karar veriyorsun. ;)

Hayırlı satışlar Can.
Nedense tüm kadınlar böyle sanırım.. :)

« Yanıtla #8 : 13 Mart 2014, 10:58:27 »

;D Allah kolaylıklar versin, hayırlı satışlar. Benim aldığım mk2 baya baya döküktü, her haftasonu uğraşmamdan hanım dert yanıyordu ama fotoğraflarla geriye dönük işte buydu bu oldu dediğimde hakkımı verdi sağolsun  :) şimdi bu araba düzgün oynanacak çok bişey yok o yüzden anlatmak zor hakkaten. maşallah diyelim nazarımız değmesin.  :tamamdir
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

« Yanıtla #9 : 13 Mart 2014, 16:57:31 »
Plakaya da arabaya da bittim.. Hayırlı satışlar dilerim.
Rock hard, ride slow.

Çevrimdışı barut

« Yanıtla #10 : 13 Mart 2014, 18:13:51 »
"golf3 'ü sattın gittin bu külüstürü aldın geldin" 

yenge ağır konuşmuş hacı :D

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
  • Can
« Yanıtla #11 : 13 Mart 2014, 20:35:03 »
iyi dilekleriniz için teşekkürler. inşallah kıymet bilen birine gider..

yenge ağır konuşmuş hacı :D

hiç sorma birader,  :saskin:
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #12 : 24 Mart 2014, 22:51:30 »
Çok istiyorum can abi bi yabancıya gitmesin bu yavru en çokda benim olsun isterdim ama kısmet işte inşallah çevremizden değerini bilen biri çıkıp alır bizde seviniriz. :)

« Yanıtla #13 : 25 Mart 2014, 00:24:58 »
ayni dertten bende muzdaribim aslinda eski eski deyip duruyolar bilmiyolarki ruhu hala 18inde :)