Gönderen Konu: Satılık Fabia 1.4 TDI Sedan  (Okunma sayısı 2026 defa)

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
Satılık Fabia 1.4 TDI Sedan
« : 24 Aralık 2014, 15:46:29 »
Arkadaşlar, istemeyerek de olsa aracımı satıyorum.

Aracımı 2010 Temmuz'unda daha sıfır kokusu üzerindeyken almıştım. Beni hiç üzmedi. Ben de onu hiç üzmedim.
Bakımlarını zamanında yaptırdım. Önceleri yetkili servise gidiyordum, ancak kazığa doyunca, düzgün bir Audi-VW servisi buldum, ona götürür oldum.

Turbosunu hiç zorlamadım. İlk çalıştırışta 1 dk bekle, uzun yoldan gelince 2 dk bekle kuralına hep uydum.

Ufak tefek hasarları var. Kırmızı ışıkta..vs vurdular, benim önden çarptığım kazası yok. Araç, kaskolu olunca yetkili servise verdik. Onlar da sağolsunlar, sigortadan para alalım diye iyice şişirmişler. Hatta bana sormadan , kazadan bağımsız ufak tefek çizikler için bile komple parçayı boyamışlar. Yapan servisin ismini de yazayım: Ankara -Efe skoda. Tanıdığı olan varsa sorabilir. Hasarların resimleri bende mevcut.

Araç yakmıyor gibi birşey. Konya'da doktora yapıyorum. 300 km git, 300 km gel, zaten 600 km yapıyor. Ondan dolayı kmsi yüksek.
Konya yolunda hız sabitleyiciyi 110 'a sabitlerim, Kulu'da 1 ışık, Cihanbeyli de 1 ışık, Konyaya varırım, 100 km de 3-4 lt arası yakar. Hatta bir kere Konya'ya varınca 3.0 Lt/100 km ortalama gördüm, şaşırmaktan öte oldum. Motor kullanan arkadaşları burda anayım.

Araçtan çok memnunum. Şu satırları yazarken bile ağlamaklı oldum.

Araç dosta gider. Hatta aracımın yakın birine gitmesini, ara sıra da olsa görmeyi dokunmayı isterim.

lafı uzatmadan ilanı verelim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-akademisyenden-bakimli-fabia-sedan-1.4-tdi-193863820/detay/
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı brkdmr38

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: "00 2.5 TDI T4-"04 1.4 TDI 6Y Fabia
Ynt: Satılık Fabia 1.4 TDI Sedan
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2014, 11:40:12 »
Hayırlı Satislar abi. Bizim motorların yakiti hayret edilecek seviyede maşallah.Abicim daha iyilerini alman dileğimle Hayırlı Satislar
'Golf MK1 Yaşam Tarzıdır. Birkere Bulaştımı Kurtulması zordur Kurtulanda Hayattan Zevk Almayı Unutandır.. ' DR.Erşan Varol

Z.M.Sigorta Ve Kaskoda Uygun Fiyatlar.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2014, 11:58:21 »
Hayırlı satışlar.

Çevrimdışı edincol

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2014, 17:11:21 »
Hayırlı satışlar. Temiz ve bakımlı bir araç, alan memnun kalacaktır.
Akıl yaşta değil baştadır.

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2014, 19:16:10 »
Teşekkür ederim.  Mekan Kırşehir olunca satması viraz zor olacak gibi. 
Araba binmek içindir..

Çevrimdışı ilGhiNC

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2009 Golf6 1.6 Trendline - Grafit Mavi --- 2015 Seat Leon 1.2 TSI Style Emocion Kırmızı Sunroof
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2014, 14:52:33 »
Hayırlı satışlar. Bu araçların sedanları pek tutulmuyor sanırım.  :(  Ben de hatchback lerini daha çok beğeniyorum ama tercih meselesi tabi. :)

Cruise control olması bir avantaj heryerde taktıramıyor insan. Kilometre de çok yüksek değil bence. Bu motorlar sağlam motorlar. Kolay kolay birşey olmaz. Hele ki yakıt tüketim değeri gerçekten efsane. Bedavaya gezmek gibi :D

Değerini bilecek, ona iyi bakacak birine gider inşallah.  :melek:
CRAFTER TDI 163 ps

Çevrimdışı mustklc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2014, 21:57:33 »
Sedani begenmeyen bagaji gorse sok oluyor. Hacim olarak sınıfında ust sıralarda.  Clio nun bagaj az biraz faala hacmi onun da yükleme kismi kullanışlı değil. 

Araba binmek içindir..