Gönderen Konu: Satılık Detay Temizlik Yıkama ürünleri  (Okunma sayısı 2367 defa)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Satılık Detay Temizlik Yıkama ürünleri
« : 26 Temmuz 2015, 18:51:56 »

Atas ürünleri kullanıyorum ve fiyatına göre çok ciddi işler çıkaran ürünlerdir. Ürünler konsantre olduğu için uzun süre kullanma şansı sunar. Misal 1 litre oto şampuanını ve yarım litre hızı cilayı neredeyse 1 yıldır kullanıyorum yeni bitti. Arkadaşımla ortak aldığımız için elimde fazla ürünler var ve ihtiyacı olana piyasadan biraz uyguna satmayı planlıyorum.

Köpük elde etmek istiyorsanız su pompasını modifiye etmeniz gerekir. Nette uygulamalar var. Başka türlü olmaz. Birazcık detay meraklısı, arabasını sevenlerin ilgisini çekeceğini umuyorum. Aracını sevmeyende kostikli petrol köpüklerinde yıkasın :)

Atas DLS 125 fırçasız oto yıkama şampuanı: Modifiye su pompası kullandığım için aracımın kaba temizliğini el değmeden yaparak ikinci yıkamada taş kum toprak kalıpta kaportaya zarar vermemesi için ilk yıkamada kullanıyorum. Ph 11. Daha çok kış için daha ideal bir ürün. Yıkadığınız zaman araca cila yapmış gibi parlaklık kazandırır. sinek ve reçine pisliklerini büyük oranda temizler. Jantlarda ve lastiklerde temiz görünüm sağlar. Karışım oranı modifiyeli su pompasında 200 ml şampuan 1800 ml su. Yıkama içinde basınçlı su lazım hortumla bu iş olmaz.

0.5 litre 7 lira eft, 7.5 lira sanalpazar
1 litre 13.5 lira eft, 14.5 lira sanalpazar

Atas Proteo fırçasız oto yıkama şampuanı: Bu da yine modifiye su pompası ile kullandığım ürün. Yine kaba temizliği derinlemesine halletmek için kullanıyorum. Ph 10. Elle de yıkamaya uygundur. 5 litre suya 1 çay bardağı fazlasıyla yeter. Aracın kir durumuna göre biraz daha seyreltilebilir. Daha çok yaz kullanımına uygun. Bol cilası sayesinde araca parlaklık kazandırır. Sinek ve reçine pisliklerini temizlemede yine etkilidir. Yıkama içinde basınçlı su lazım. Su pompasına 200 ml şampuan 1800 ml su.

0.5 litre 7 lira eft, 7.5 lira sanalpazar
1 litre 13.5 lira eft, 14.5 lira sanalpazar

Atas Autobella oto yıkama şampuanı: Aracı yukarıdaki kaba temizliği yaptığım şampuanlardan sonra çift kova yöntemi ile bu şampuanla yıkamaya devam ediyorum. 5 litre suya yarım çay bardağı yeter. Ph nötr. Elde yıkamaya uygun. Mikrofiber yıkama eldiveni ile aracı güzelce yıkıyorum. Bol cilası sayesinde araca çok güzel parlaklık verir.

0.5 litre 8.5 lira eft, 9 lira sanalpazar
1 litre 16.5 lira eft, 17.5 lira sanalpazar

Atas İdrolak hızlı cila: Yıkama işlemlerinden sonra kurulamada en büyük yardımcım. Islak araca uygulanır. 1/10 veya 1/15 sulandırılır.Yıkanmış araca sprey şeklinde su pompası ile aşağı yukarı her tarafına uyguluyorum. Sonra aracı yıkar gibi su tutup cilanın dağılmasını sağlıyorum. Bu esnada çok hafif köpürme olabilir. Yıkadıktan sonra suyun kendi kendine aktığını görüyorum. Kalan yerleri de bezle kuruluyorum. Sonra aracımın karşısına geçip derinlemesine temizliği ve parlaklığı izlemek için sigara içmiyorum çay içiyorum :D

0.5 litre eft 17.5 lira sanalpazar 18 lira.

Atas Pneubel mat lastik parlatıcı. Aracın tamamlayıcı temizleyicisi. Ürünü süngere sıkıp lastiğin etrafından geçiyorum ve lastik tertemiz. 1/3 veya 1/5 oranda sulandırılarak sprey şişeyle uygulanır. 1 seneden uzun süredir yarım litreyi bitiremedim.

0.5 litre 11 lira eft, 11.5 lira sanalpazar.com

Atas Vinet: Genel amaçlı temizlik ürünü. Camsil şişelerinin ucunda tel olanlar köpük sağlıyor. Plastik aksam, pedallar, kumaş, koltuk, deri, ev, halı her yerde kullanılır. Temizlik kokusunu çok rahat duyarsınız. Kirlilik durumuna göre 1/5-1/10 oranlarında sulandırılır. Yarım litreyi hala bitiremedim.

0.5 litre 8 lira eft, 8.5 lira sanalpazar.com

Atas EST Motor ve Jant temizleyici: Motor plastik kısımlar, davlumbaz, jantlara uyguluyorum Motor kısmını bezle siliyorum. Jantlara ve davlumbaza su tutuyorum. Arabayı yıkamaya ilk jantlara ve davlumbaza EST sprey uygulayarak başlıyorum. Çünkü gövdeye geçene kadar kirler akıyor. Ben 1/4 oranında sulandırıyorum. Sprey şişeyle kullanıyorum. 1/3 ve 1/5 oranında sulandırılabilir. Bunu da hala bitiremedim :)

0.5 litre 7.5 lira eft, 8 lira sanalpazar.com

Atas Plak 2R Torpido parlatıcı: Antistatik toz tutmaz. İç aksamı ve motoru bununla parlatıyorum motor 1 ay sonra bile tozsuz halde bulabiliyorum neredeyse. Beze veya süngere sıkıp parlatılacak yerin üzerinden geçiyorum. Hoş kokusu vardır. Sprey kullanılır.

0.5 litre 12 lira eft, 13 lira sanalpazar.com.

Ortalama 80 lira ile aracınızı tertemiz yapabilirsiniz. Yıkamacılara her hafta 20-25 lira vermektense ve üstelik istediğiniz gibi yıkanmamasını da görerek keyfinizi kaçırmaktansa 80 liraya aracınıza 1-2 saat ayırarak istediğiniz gibi yıkamanızı tavsiye ederim. Kar konusunda bana hak vereceksiniz. 1 yıldan fazla ürünler elinizde kalabilir şimdiden belirteyim :)

80 liralık alışveriş yapana mikrofiber bez ikramım olur başka ikramım olmaz :) Zaten piyasanın altında fiyatlar.

İletişim için pm, 0537 dört yüz otuz yedi 70 04 whatsapp. Bebek olduğu için mesajlarınıza hemen cevap veremeyebilirim :)

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
Ynt: Satılık Detay Temizlik Yıkama ürünleri
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2015, 21:23:59 »

Eski aracımdan temizlik fotoları.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2015, 10:50:57 »
Güncel...

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2015, 10:56:24 »
Sanalpazara taksit yapılır.

Çevrimdışı metinmb407

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 04 Ağustos 2015, 21:32:06 »
Bu işlerden anlayan yok galiba gunceli :)