Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SATILIK A4 B7 AVANT  (Okunma sayısı 10100 defa)

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
SATILIK A4 B7 AVANT
« : 10 Eylül 2016, 18:20:17 »
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-tr-de-tek-beyaz-a4-avant-ic-dis-sline-paket-335625072/detay/
Arkadaşlar linkteki ilan kendi aracıma ait değerini bilecek bir arkadaşımın satın almasını çok isterim.Aracı bu yıl nisan ayında satın aldım.Her ikinci elde olduğu gibi bi sürü masraf yaptım.Aklıma gelen yaptığım işlemler;
  *Aldığım arkadaş triger setini devirdaim dahil değiştirmiş.(Tarafımızdan da kontrol edildi.80 bin km triger derdi yok)
  *2 Adet motor kulak takozu oem (elektrikli 2 adedi 950 tl) orjinal değiştirildi.
  *Termostat yine oem orjinal servis malı değişti.
  *Antifriz değişti.
  *Yakıt yüksek basınç pompası elden geçti sensör değiştirildi (190 TL)
  *Sağ ön aks komple değiştirildi.(300 TL)
  *Sağ teker üst denge kolları değişti.
  *Külbütör kapak contası oem değiştirildi.
  *BBS jantlar alındı.Sıfır accelera lastikler değiştirildi.
  *Araca boya koruma olarak seramik kaplama yapıldı.
  *Bütün sıvılar ve filtreleri 3 bin km önce değişti.
Şu an hiç bir sıkıntısı yok.Sadece sürücü koltuğu yukarı aşağı çalışmıyor motorun üzerindeki spral değişecek fırsatım olursa bayramdan sonra değiştireceğim.Görev icabı 7-8 ay aracı kullanamıcağım için yatmasını istemiyorum sırf bu yüzden satılığa çıkardım.Forumdaki arkadaşların araçlarına olan düşkünlüğünü bildiğim için inşaAllah forumdan bi arkadaşın almasını çok isterim.Ciddi alıcı arkadaşlara aracı çok güzel bi rakama bırakıcam.Kendi aracım diye söylemiyorum araç her yönden çok iyi durumda.Karizma gösterişli asil çok kaslı bir araç.Güncel ölçüm şehir içi 45 kuruş şehirler arası kullanıma göre 30-35 kuruş yakıt tüketir.Motor kodu BGB lpg uyumlu prins,atiker,lovato gibi markalardan bilgi ve teklif aldım.Sıkıntısız %35 tasarruf edilebilir.Ben LPG karşıtı değilim isteyen takabilir şahsen kullanacak olsam taktırırdım.Arkadaşlar şimdiden herkese Hayırlı Bayramlar diliyorum.Saygılar,sevgiler.
03.06.2005

Çevrimdışı welovetoride

• Otomobil
    Wagon Jetta
Ynt: SATILIK A4 B7 AVANT
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2016, 00:54:07 »
İlanda dikkatimi çekti ve inceledim, Güzel bir audi'ye sahipsiniz. Aracımı satacak olsam niyetlenirdim.İnş sizin gibi iyi bakacak insanların elinde olmaya devam eder.Hayırlı satışlar
Bütün hayatımız JETTA olabilir, bize kucaktan kucağa gezen ilişkilerden daha zevkli gelebilir..
www.facebook.com/Lowslowride İnstagram @welovetoride

Çevrimdışı mussel

• Otomobil
    A4 B7 2.0 TFSİ AVANT QUATTRO
Ynt: SATILIK A4 B7 AVANT
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2016, 08:42:27 »
İlanda dikkatimi çekti ve inceledim, Güzel bir audi'ye sahipsiniz. Aracımı satacak olsam niyetlenirdim.İnş sizin gibi iyi bakacak insanların elinde olmaya devam eder.Hayırlı satışlar
Çok sağolun.Benimde temennim değerini bilen bir arkadaşımızın alması.
03.06.2005