Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Team Associated NTC3+Ekstraları...  (Okunma sayısı 6894 defa)

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
Team Associated NTC3+Ekstraları...
« : 27 Ağustos 2008, 15:04:30 »
ümit devedaşı
0555 561 64 53
[email protected]

Merhaba arkadaşlar burası ile pek alakalı olmaya bilir ama çokta uzak bir üründeğil. Uzun zamandan beri habi amaçlı bu işle uğraştım ama artık gerçekleriyle çebelleş omaya karar verdiğim ve para ihtiyacım olduğu için minik asfalt canavarımı satıyorum.

Marka: Team Associated
Model: NTC3
Fiyat: 300,00-YTL.
    Araç sürekli 4 çeker sisteme sahiptir, üzerinde 2 ileri otomatik şanzıman sistemi vardır. Yakıt olarak (Alkol+Nitrometan+Yağ) Bileşeni kullanılıyor. yürüyen aksamda 4 adet yağlı amortisör vardır;Yükseklik+Alçaklık+sertlik ve yumuşaklıkayarları yapılabilir ve ek olarak camber ve toe ayarlarını istediğiniz konumda manuel olarak ayarlayıp yanyan gitmeye başlayabilirsiniz :) araç şasesi aliminyumdur tamamen kırılmaz darbeye dayanıklıdır. ön+arka salıncaklar ve diğer bağlantı kolları sorunsuzdur, karbon fiber alasımlıdır kolay kolay kırılmaz son hızla duvara çarpmadıkça :) üzerinde 100cclik yakıt deposu bulunmaktadır. ortalama 25dk kullanım süresi demektir. iyibir motorve biraz modifiye yapıldığı takdirde araç 100 ila 110 km sınırlarını zorlamaktadır. o hızdada bu araçı takip etmek zordur. Ben 15lik 1.5 hp motor+ performans hava filitresi kullanarak 75km hız yaptım Ama artık satmam gerekiyo çok zevkli ve çok eğlenceli bir hobi ilgisi olan merakı olan alabilir. Ben aslında bu araç için amerikadan vw golf mk1 body(kaporta) getirtmeyi çok istedim ancak birtek yerde buldum onu alacak imakım olmadı.son 3 resimde göreceğiniz gibi 66 mustang gt kaportası aldım boyadım ve kullandım çok hoş vede dikkat çekici durdu. Son 3 resim örnek amaçlıdır. Sadeve şasi kit satılıktır. Üzerinde hala orjinal lastikleri mevcuttur çok az kullanılmıştır.
Not: Ürün ile bilrlikte Aşşağıdaki yedek parçalarde verilecektir. Ancak motor,reciver(alıcı),servolar,kumanda(verici) yoktur sadece şasi kitidir.
Associated one-way ring gear(drift için diferansiel kilitleme kiti)
Associated Head cab Screw
Associated Stealth Differential Thrust&Washer
Team Associated Body Clips( 3 paket)
Egsoz çıkışı yandan olan motorlar için Egsoz seti

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
Ynt: Team Associated NTC3+Ekstraları...
« Yanıtla #1 : 27 Ağustos 2008, 15:18:05 »

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #2 : 27 Ağustos 2008, 15:18:49 »
ÖRNEK RESİMLER

« Yanıtla #3 : 27 Ağustos 2008, 15:34:06 »
Kankaaaaa bizim canavarı satıyon mu yaf...

Daha ne oldu ki alalı??? Tadını çıkaramadık ya... :'( :'( :'( :-\
Henüz slogan yok... Önce arabamı alayım ondan sonra...

İlgililere duyurulur.. 5 Kapı MK1 aranıyor... Az yakan uygun fiyatlı.. :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #4 : 27 Ağustos 2008, 15:44:35 »
ben biliyorum bunları gercekten cok zewkli bi iş motora bile modifiye yapıyorsun cok istemiştim bunlardan bitane almayı suan bunu gözümü kırpmadan alırdım ama askere gideceğim icin alamam 2 ay önce olsaydı alırdım kumandalarıda önemli bunların oda cok para kumandasız weriyorsun galiba..

nese hayırlı satışlar kardeşim..

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2008, 16:41:18 »
kumandasıda mevcut ama onu yeni aldım daha 1 ayoldu çok kaliteli bir kumandası var tabi isteyene onuda veririm set halinde üzerine montajlı bir şekilde gönderirim kumanda ve elektronik seti 190 ytl dir fiyat çok görüne bilir ama dijital kumandadır ve 10 araç hafızalıdır. araca ait videoyu buradan izleyebilirsiniz.

sahibinden.com - Türkiye'nin ilan ve e-ticaret platformu - Oto, Emlak, Bilgisayar, Cep Telefonu, Elektronik, Antika, Giyim, Mobilya, Eleman / İş Arayanlar ve daha fazlası

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2008, 16:48:30 »
sesi mobilet gibi wallaha :D

Çevrimdışı SpAwNXSpideR

• MustanG YanlısI
« Yanıtla #7 : 27 Ağustos 2008, 17:05:28 »
:D evet ya kanka senin mesajı göremedim
napim kanka satıyom mecburen biliyon golf için her yol mübah :D