Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Satılık 1.4 Polo Sportline ( Fiyat Düştü )  (Okunma sayısı 20448 defa)

Çevrimdışı r76

Satılık 1.4 Polo Sportline ( Fiyat Düştü )
« : 18 Mart 2008, 21:54:19 »
Araçta Herhangi Bir Sorun Yoktur.

Abs
Klima
Sürücü Hava Yastığı
Yükseklik Ayarlı Yolcu Koltuğu
Otomatik Camlar
Otomatik Aynalar
Isıtmalı Silecek Suyu
Uzaktan Kumandalı Merkezi Kilit
Yükseklik Ayarlı Direksiyon
195*15*55 Lastik Ebatı
Çelik Jant
Sis Farı |

1.4 16V 100Hp Dohc Motor.

Araç Temizdir.

9.500 YTL

http://www.sahibinden.com/satilik_1_4_polo_sportlineWQQaXQQ7863395WQQpXQQdisplayitem
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2008, 22:21:53 Gönderen: espirtlotus »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
Ynt: Satılık 1.4 Polo Sportline
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2008, 23:01:26 »
Deniz yapma etme dicem.Neden satıyorsun ya taş gibi araban var be olum.Beyler Denizin araba bugüne kadar gördüğüm en temiz, yıpranmamış ve orjinal sportline dır hiç abartmadan söylüyorum bunları araç çok diri gerçekten alıcısı çıkarsa ben bile kefilim..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2008, 23:11:23 »
oğuzu ya eli sıkışıktır yada en sonunda benzin zamları araba heveni öldürdü denizimin... >:(
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #3 : 18 Mart 2008, 23:23:46 »
Benzinden dert yanıyo Deniz bencede
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #4 : 18 Mart 2008, 23:27:54 »
Paspaslarımız aynı galiba. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #5 : 19 Mart 2008, 00:29:57 »
eheh olabilir, cok kullanılmaktan eskimiş azcık sürücü paspası o kadar,  :)
Oğuz dostum sağolasın , kemal abide çok sevmişti aracı, :)  bende satmak istemiyorum ama bakalım hayırlısı olsun.
Şimdiye kadar bircok araba kullandım ama  sürmekten ve kullanmaktan en çok sevk aldığım araba bu oldu,

« Yanıtla #6 : 19 Mart 2008, 11:00:23 »
Deniz, bedeva veriyorsun haberin olsun kardeş..
Her şey sende gizli...

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #7 : 19 Mart 2008, 11:18:13 »
Ciddimi söylüyorsun kemal dostum  ??? ???
Piyasaya baktım genelde cogu bu fyat sanki ??? ???
Sizce ne kadar eder, birde acelem yoktur. Fiyat biraz yüksek olsun yani, satılırsa satılır.

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #8 : 19 Mart 2008, 11:21:58 »
Tek dezavantajı tek kapı olması Denizcan biliosun.O yüzden fiyat düşük değil yüksekte değil bu arabaya göre

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #9 : 19 Mart 2008, 13:40:57 »
Anladım Oğuz,  :tamamdir

« Yanıtla #10 : 19 Mart 2008, 13:52:28 »
Fiyat gayet normal, bence dahada altına verme Deniz kardesim, ayrıca bu arabaların böyle temizini bulmak zor olgugu icinde fiyat iyi bana kalırsa, Allah alanada satanada hayrını göstersin, inşallah degerini bilecek birine gider, bunun yerine düsündügün birsey var mı, özelden de yazabilirsin...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı r76

« Yanıtla #11 : 19 Mart 2008, 15:13:13 »
1-2 yaşında grande punto dizel bakıyorum ama,artık şu şartlarda dizel almak ne kadar mantıklı orasıda ayrı bir konu :(

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #12 : 19 Mart 2008, 17:55:51 »
dogru dıyosun dızelınde cok aman aman bı artısı kalmadı uzun yol yapanalr harıc.
bakımları agır yakıt fıyatı yukseldı vs vs...

« Yanıtla #13 : 19 Mart 2008, 20:26:21 »
Deniz dostum arabanın tek kapı olduğunu sonradan gördüm pardon. Aslında tek kapının da çok seveni var benim gibi ama bizim milletin garip takıntıları vardır bilirsin bu yüzden fiyat normal. Umarım Polo'nu aratmayacak sıcak bir otomobil alırsın.
Her şey sende gizli...