Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6n green kutu içi (orjinalle aynı ebatta) hava filitresi-ömür boyu kullanım  (Okunma sayısı 2508 defa)

çok az kullanılmış green (en köklü firmalardandır, ingiliz firmasıdır) çok temiz kutu içi (orjinalle aynı ebatta) hava filitresi ....100 tl
zor bulunan nadir bir parçadır, çok uzun süredir simota açık hava filitresi kiti kullanıyorum, uzun zamandır dolapta orjinal hava filitresi kutusunun içinde duruyor, 5000 km de bir sparco hava filitresi temizleme sıvısı ile temizlenmiştir, foto bir ara ekleyeceğim, satmadan önce mutlaka eklerim bakarsınız ...

satmadan önce mutlaka eklerim bakarsınız ...

merhaba arkada$im,
 satmak icin yazmadinmi bu ilani ? butür parcalari satarken resim cok önemli bir unsur.resim yoksa ilanin bi anlami yoktur ikinci el parcada.

çekicem fotosunu da üşeniyorum, bir ara eklerim, ben bu forum kurulduğundan beri buraya üyeyim, sattığım parça dediğim gibi değilse zaten emin olun satmam :tamamdir

siz almak istiyorsanız size rezerve ederim, sonra fotolarını eklerim, dairesel simit şekli var

bencede cok iyi durumdadir satmayi du$undugun parca. kaldiki takip ediyorum Turkiyedeki vwciler  cidden ozen gosteriyorlar araclarina ve aldigi parcalara. hayir ben almiyacagim saol :)  ben pek cakmiyorum o i$lerden standart binmeye devam :) jant+direksiyon vs varsa ilgileniyorum spoiler vs gibi parcalarla. kolay gelsin sana sayfayi fazla kirletmiyim , burasi heran kuyu oluyor bende ta$i atan deli :)  :halazn:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Serhat allah iyiliğini versin her daim emi güldürdün beni :) :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"