Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sahibinden satılık 1982 model golf mk1  (Okunma sayısı 8457 defa)

sahibinden satılık 1982 model golf mk1
« : 17 Aralık 2010, 09:18:57 »
Aracım 1982 modeldir 1998 trafiğe çıkışlıdır çok meraklı olmam ve heves ettiğim için 04.06.2010 tarihinde tekirdağdan alınmıştır araç benden önce boya ve işlem görmemiştir içlerindeki kapılardak orjinal boya astarına kadar orjinaldir. bizzat kendim tam 4 ayımı geçirerek kaporta ve boya işlemlerini başında durarak yaptırdım aracın rengi metalik koyu fümedir kesinlikle siyah değildir. aracın motoru indirilip normal bakımı yapılmış tekrar boyadan sonra takılmıştır elektrik tesisatı komple yenilenmiş farlarından stoplarına kadar yenilenmiştir araçta orjinallik korunarak ufak çaplı değişiklik yapılmıştır sadece kendi zevkime göre ön ve arka tamponu iptal ettim istenildiği zaman takılabilir mevcutlar. aracın alt takımı komple elden geçmiş yenilenmiştir tık ses dahi yoktur komple abart egsoz takılmıs iç ve dış orjinal olarak  yapılmıştır abartıya kaçmadan aracın tabanı alttan komple ziftlenmiştir yani elimizden geldiği kadar güzel hale getirdik satma sebebim işimde kullanabilceğinm 2005 üstü bir araç almak model farketmez  aracımın içi komple kırmızı siyah 1.kalitelde deri ile kaplıdır .kapılar tavan taban koltuklar sıfırdan ve özel itina ile yapılmış. araç jb kodlu motor olup 1.5 benzinli 70hp gücünde 5 ileridir. yakıtı ekonomik denilebilecek düzeydedir.  araçtaki tüm orjinal etiketler dahil durmaktadır aracın  ayağında 14'' 185 ebatında cms marka jantlar bulunmaktadır. komple cam filmi yapılmıştır fiyata resimlerde olmayan şuan olan ufak aksesuarlarda mevcuttur sorularınız için mesaj atabilirsiniz araç 59 plaka dır fakat aydın ilinde ikamet etmekteyim aracın muayenesi vardır ve muayne problemi kesinlikle yoktur .resimlere bakınız ilgilenen arkadaşlara daha detaylı resim gönderilebilir.
Aracın toplanırken resimleri vs forumda yer almaktadır uzun süredir foruma giremediğimden şimdi ilanı burayada koyuyorum
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-modifiyeli-golf-mk1-32042838/detay
buda toplanırken açtığım konu
http://www.vwtr.net/forum/golf-i/bir-mk1-daha-hayata-donuyor-t16995.0.html
arkadaşlar aracım orjinaldir şuan istediğim fiyat sizde bilirsiniz maliyetinin gerçekten altındadır fiyat 7.750 olarak düşünüyorum ilgilenen arkadaşlara yardımcı olurum saygılar.

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 17 Aralık 2010, 09:27:48 Gönderen: devrankayabaşı »

Ynt: sahibinden satılık 1982 model golf mk1
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2010, 22:56:50 »
güncel  ???

« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2010, 01:20:50 »
güncel.

« Yanıtla #3 : 22 Aralık 2010, 00:34:55 »