Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SAHİBİNDEN POLO 1.4 16V SPORTLİNE 101HP SUNROOFLU AİLE ARACI  (Okunma sayısı 2593 defa)

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-polo-1.4-16v-sportline-101hp-sunrooflu-aile-araci-210948230/detay/

Selamun Aleykum;
Aracımın içi koltukları, döşemeleri tertemiz. Lastikler yeni, Akü yeni,Orjinal teybinden tutun ön camına, egzoz susturucusuna kadar stepneye kadar vw logolu orjinal bir şekilde duruyor. Atiker lpg ruhsata işli sorunsuz şehir içi kilometrede 19-20 kuruş yakıyor. Motor orjinal 183 binde yağ eksiltme tekleme, rölanti sorunları vs hiçbişey yok.  Muayene yeni 2 sene genel muayene ve egzoz muayenesi derdi yok.Abs + Hava Yastığı+ Elektrikli Aynalar + Elektrikli Ön Camlar + Klima + Çift kademeli Sunroof aklıma gelen başlıca özellikleridir.
Araca yaptığım bakımlar
1- Tüm ateşleme sistemi orjinal parçalar ile değişti.
2- Alt takımlar değiştirildi.
3- Lastikler Lassa İmpetus serisi ile değiştirildi.
4- Akü değiştiridi.
5- Radyatör ve devirdaim sistemi değiştirildi.
Daha aklıma gelmeyen bir çok şey arkamdan kimse laf etmesin diye değiştirdim. Araba ile en son 1100 km yapıp Gaziantepten geldim. Araç gaziantep plakalı olup sigortasıda çok ucuzdur. 5664 e mesaj attığınızda ufak tefek sürtmelerden kaynaklanan tutarı yazmayan kayıtlar gelmektedir. Araçta alırken baktırdım değişen yok. Tavanda ve bagaj kapağında boya yok. Diğer yerlerde 97 model bir araçta olması gerektiği kadar ara ara boyalar var. Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Bassın marşına binsin dua etsin yeter.
Not: Pazarlık sünnettir.
Takas otomatik araçlar ile olabilir.
Mesele ölmek değil, mesele yaşayamamak.

Ynt: SAHİBİNDEN POLO 1.4 16V SPORTLİNE 101HP SUNROOFLU AİLE ARACI
« Yanıtla #1 : 03 Mayıs 2015, 13:58:29 »
aleyküm selam kardeş aracın bir sıkıntısı varmıdır şunu yapılsa iyi olur dediğin şunu yaptırmadım bu var gibi ağır kazası yok sanırım

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: SAHİBİNDEN POLO 1.4 16V SPORTLİNE 101HP SUNROOFLU AİLE ARACI
« Yanıtla #2 : 04 Mayıs 2015, 11:00:29 »
hayırlı satışlar kardeşim..
Red Machine!!!

Çevrimdışı speedystop

Otomobil
    Polo 6N Sportline
  • 6N Uzmanı