Gönderen Konu: Polo 6n/6n2 16V, Sportline/Highline, AFH/AFK icin satilik performans parcalari.  (Okunma sayısı 17666 defa)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
1-Raceland Performans Egsoz Manifoldu (headers) yuzde 100 paslanmaz celik..................-3 Aylik-
2-Remus Titan Wild Label Eksoz (yuzde yuz paslanmaz celik).......................................-Sadece 5 gun kullanildi-
3-BMC CDA Polo 16V icin Peformans Hava Filitre kiti.Gercek karbon-fiber........................-Toplamd 2 ay kullanilmistir-

Ilgilenen arkadaslar bana ozelden masaj atabilir.

Yukaridaki parcalar ile beraber uygulanip uzerine cip yaparsaniz 115-120 beygirleri gorebilirsiniz.

« Son Düzenleme: 16 Ekim 2007, 22:14:57 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
Uğur abi hayırlı satışlar hayırlı müşteriler :)
remus egzos ovalmi? resimleri varmı birde onlardan sonra en son fiyatını öğrenebilirmiyim.ancak ben ses istemiyorum abi.yani olsunda o kadar fazla ötmesin %20-30 bi artışı geçmesin istiyorum zaten motor sesi yeterince içerde. bu cihaz çok ses yaratırmı sportlineda
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Benim yanımda sesi soluğu çıkmıyor. :)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Uğur abi hayırlı satışlar hayırlı müşteriler :)
remus egzos ovalmi? resimleri varmı birde onlardan sonra en son fiyatını öğrenebilirmiyim.ancak ben ses istemiyorum abi.yani olsunda o kadar fazla ötmesin %20-30 bi artışı geçmesin istiyorum zaten motor sesi yeterince içerde. bu cihaz çok ses yaratırmı sportlineda

Selamlar oguz. Remus 90mm Titanyum yuvarlakti...Ben eksozun basini kestim. onun yerine krom 76mm asagi dogru ulan ucun kaynattirdim...Tampon arkadasinda hic bir sekilde gozumuyor...hatta asagiya elip baktiginda aracin altinda parlayan bir susturucu kazani goruyorsun ve asagi dogru bakan gene bir uc. Bence mukkemmel oldu...

Polo 6nlerin tamponlari uzun oldugu icin sonradan takilan remus olsun supersprint olsun bastuck olsun hicbirinin goruntusunu begenmiyordum...Kendime uygun duzenleme yaptim...Eksozun ucu duruyor istersen sen yenim kaynattigim malzemeye cikarar eski ucunu kaynattirsin...

Eksozun kazan buyuklugu bizim orjinal kazan ile birebir ayni neredeyse dolayisi ile yerlesmede sorun yasamazsin...

Oguz Eksoz sesli...zaten adi uzerinde wild label...Fakat benim soyle duzenim vardi. Header sonrasi komple 51mm eksoz son susturucuya kadar son susturucu da 52mm...

Normal eksoz borulari kat sonrasinda itibaren daralmaya basliyor son susturucu da 45-46mm dusuyor..

Eger senin arabanda kat duruyorsa orta susturucunda orjinalse benimkinde daha az ses yapacaktir. Eksoz sesi guzel..Vtilar gibi....;)

Eger almayi dusunursen kolaylik saglarim...Ben 370 YTL ye almistim...
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007, 19:26:09 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Raceland Manifold....

BMC CDA , Polo 16V icin yabanci ulkelerde en cok tercih edilen kit...Zaten 16V icin kit oldukca az..

Remus Wild Label...

« Son Düzenleme: 17 Ekim 2007, 20:02:34 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Hepsi bir arada...

Çevrimdışı sharkhunter

• Faruk KAHYA
    • Profili Görüntüle
Hayırdır yenı projeler mi var?Pm attım

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
eksoz sisteminizi nasıl yapmıstınız bilgi alabilirmiyiz acaba kat.da sensör bulunuyor sanırım onu iptal etmişmiydiniz. Kısaca afh motor üzerindeki tecrübelerinizi alabilirmiyiz acaba. birde özelden veya buradan headers ve filtre fiyatını alabilirmiyim

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Hayırdır yenı projeler mi var?Pm attım

Selamlar Faruk. Yeni proje yok...Her seyi ile orjinal donuyorum....Arabam ile cok geziyorum..Cok gezdigim icin dogayi daha fazla kirlemteye gerek yok....;)

eksoz sisteminizi nasıl yapmıstınız bilgi alabilirmiyiz acaba kat.da sensör bulunuyor sanırım onu iptal etmişmiydiniz. Kısaca afh motor üzerindeki tecrübelerinizi alabilirmiyiz acaba. birde özelden veya buradan headers ve filtre fiyatını alabilirmiyim

02 sensoru kat oncesinde dolayisi ile kat bagli degil. Bizim motorlarda manifold ile kat biribirne bagli. Manifold iki parca ust ve alt olarak. Kat manifoldun altina bagli dolayisi bir butun olarak cikiyor..ben kati kesip cikarmadim alt manifold ile beraber bir butun olarak cikarttim.

AFH motorun en kisitli yeri egsoz sistemi ve filitre kutusu. Ben,aracima header dahil 51 mm genislikte (ic capi 50mm) boru ve iki kucuk susturucu sonrasinda free flow remus ile +10 beygir aldigimi dusunuyorum. Sebebi ise su. Eskiden polom normal iken 190-191 gordugum yolda bu eksoz sistemi ve LUPO GTI filitre kutusu ile 200 gordum. Ve hic sasmadi..

Daha sonra eksozun bana gurultulu gelmesi -cogu insan daha gurultulu eksozlari araclarinda gunluk kullanabiliyor burada- sonrasinda son susturucuyu soktum. Bunun akabinde 200 u hava sartlarina gore gorebildim. genelde makinam 196 gibi takili kaldi...Genis borular ile free-flow bir susturucu aracin orta ve ust devirlerini iyilestiriyor...mesela sabit 4000 de giderken gaza basildiginda zaten iyi olan hizlanma kesici ye kadar -kirmizi bolge- durmadan cekisi ve artan torku hissediliyor...

Mesela bu sisteme uygun cadde eksantirikleri ile bu butun konfigurasyona uygun bir cip ile cogu arabaya 1400cc ile meydan okuyabilecek hale gelir AFH.

BMC-CDA'nin ise sesi gercek etkileyicidir. Kendine has metalik bir sesi var tabi bunda AFH nin payi buyuk.

« Son Düzenleme: 18 Ekim 2007, 00:52:50 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı aliis

• Profili Görüntüle
orjinal haliyle bile 1.6 16v  aracları sasırtan bir performansı var, bunları yaptıktan sonra neler olur tahmin edebiliyorum :D 1.4 polo dedinmi insanımız gülüp geciyor gitmez o ya diyolar ama sportline olduğunu bilmiyolar cok sakacı makine bunlar :) bilgiler için çok tesekkurler

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Raceland 300 YTL

BMC-CDA 250 YTL

Remus 200 YTL

Almak isteyen arkadaslar....fiyat teklifte edebilirler...;)
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2007, 13:33:18 Gönderen: VWci »

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle