Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: polo 6n parçalar..satılmıştır  (Okunma sayısı 9275 defa)

Çevrimdışı BLaueR ScHaTTeN

• KUSADASI
polo 6n parçalar..satılmıştır
« : 02 Eylül 2007, 17:53:00 »
98 polo tek kapı satılık parçalar..tekliflerinizi alalım hepsi için ve tek tek..

ÖN TAMPON-ÖN PANJUR

ARKA TAMPON

YAN MARŞPİYEL

komple ve tek tek tekliflerinizi bekliyoruz..
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2007, 13:10:08 Gönderen: BLaueR ScHaTTeN »

Ynt: polo 6n parçalar..
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2007, 18:58:23 »
Arka tamponun oldugu resimde arabanin onundeki benim :) arka tamponda bizim photoshopta hazirladigimiz bir tasarim, Ozan'dan sen mi aldin parcalari ?? Arkadaslar body kit gercekten gorulmeye deger ve fiyadida oldukca iyi, hayirli satislar...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2007, 19:00:02 »
Metin abi nesini seviyorsun şöyle oyundan fırlama şeylerin. :(
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2007, 19:08:00 »
abi zevk meselesi, sen bu arabanin canli halini gorseydin eminim sende begenip hoslanacaktin, bu araba bu haliyle 2006 yilinda kilyostaki solar beach.te duzenlenin tuning festivalinin guzellik yarismasinda 2.ci secilmisti :) hakikattende bu arabanin bu hale gelmesinde cok buyuk emeklerimiz var, on tamponun oldugu resmede dikkat edin yaninda benim CDE duruyor :) dedigim gibi sahibi bu hale sokmak istedi ve soktu, ayni anda almistik araclari ben hicbisey yapmadan bindim...

Metin abi nesini seviyorsun şöyle oyundan fırlama şeylerin. :(

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2007, 23:29:25 »
Metin hakketen senin araba.Yav bu kırmızı ben arabayı aldığımda çok hoşuma gidiyordu ama zamanla zevkler değişti G60'ın dediği gibi sadeloji takılmaya başladık.

« Yanıtla #5 : 03 Eylül 2007, 00:39:52 »
konu dagilmasin, hayirli satislar ve guncel ... :)

• KUSADASI
« Yanıtla #6 : 03 Eylül 2007, 10:22:50 »
Arka tamponun oldugu resimde arabanin onundeki benim :) arka tamponda bizim photoshopta hazirladigimiz bir tasarim, Ozan'dan sen mi aldin parcalari ?? Arkadaslar body kit gercekten gorulmeye deger ve fiyadida oldukca iyi, hayirli satislar...

ozandan ben almadım parçaları almayı düşündüm ama uymuyor..sattığı için bende buraya konu açtım..

• KUSADASI
Ynt: polo 6n parçalar..satılmıştır
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2007, 13:07:05 »
satılmıştır.