Gönderen Konu: MK II için kapı şarz marş dinamosu turbo ve düz dizel pompaları  (Okunma sayısı 4053 defa)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
kapı Ön iki kapı orjinal kelebek camlı benim jetta nın eski kapıları ben big door aldığımdan bunlar çikti... 450 ytl

şarz dinamosu almanyadan geldi tertemiz istenilen garanti verilebilir. 60 ytl

marş dinamosu bu da almanyadan geldi tertemiz garantili 60 ytl

turbo ve düz dizel pompaları pompalarda sıfır sayılır hatasız istenilen garanti verileblir. 350 ytl

silindir kapaği komple emme manifoldu egzantirikler subablar hepsi üzerinde alacak olanlar rektifiyeci de baktırıp alabilirler.. 350 ytl

toplu olarak veya tek tek satabiliriz resim isteyenler pm atarlarsa yardımcı olurum..

0535 866 49 84

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
güncel...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
güncel....

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
ya bi saniye biz senle sabo otomotiwde karşılaşmışmıydık yada temel die birisini tanıyormusun  onunda mk2si var cnk. jetta olan birisini tanıyorumda oda ön kapılarını değişmişti bulgaristandan getirtmişti yanlış hatırlamıyosam

Çevrimdışı jetta.berk

• Profili Görüntüle
bunlar 1981 1.6 dizel jetta ya uyar mı
şarz dinamosu ve mars dinamosu
eger sıfırsa fıyatta anlasırsak jetta yada uyarsa ben alabılırım aslında pompa ıhtıyacımda var ama fıyat bıraz yuksek geldı.benım aracım 1.6 dizel 5 ileri manuel
eger parcalar hala duruyorsa konusalım..
berk
05354376063

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
ya bi saniye biz senle sabo otomotiwde karşılaşmışmıydık yada temel die birisini tanıyormusun  onunda mk2si var cnk. jetta olan birisini tanıyorumda oda ön kapılarını değişmişti bulgaristandan getirtmişti yanlış hatırlamıyosam

sen benim arabanın eski sahibiyle konuşmuştun sanırım benle konuşmadın :)

parçalar uyar mı net bilemem