Gönderen Konu: Güzele benziyor...  (Okunma sayısı 9212 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Güzele benziyor...
« : 02 Kasım 2008, 15:52:13 »
http://www.araba.com/1510429.html

Güzele benziyor arayanlar değerlendirmeye baksın...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Güzele benziyor...
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2008, 18:21:23 »
abi sunroof sonradan takılmış, aynalar filan da oynanmış...  :-\

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Kasım 2008, 19:16:56 »
Zamanla bozulmuş olabilir yerine cam tip takılmıştır... Aynalar sorun değil... Aracı alan kişi görmesi lazım... Baksana 15" ATS CUP bile var araçta...

Yanlız tüp var denim büyük ihtimal karburatore çevrilmiş olabilir...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Kasım 2008, 21:46:12 »
Dış görünüş ve renk gerçekten 10 numara, fakat sunroof orjinal değilse 5 para etmez
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı savasgti

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2008, 09:30:34 »
bencede sunroof problem...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2008, 11:47:43 »
arkadaşlar merak ettiğimden soruyorum sunroof a neden bu kadar takıldınız?araç gayet güzel fiyatıda gayet mantıklı bence.sunroofuda tam bnm düşündüğüm gibi yapmış sorunsuz problemsiz hale getirmiş.aracın tavanı yine aynı sağlamlıkta çünkü üzerindeki sunroof orjinalinden en az 50-75 mm arası daha dar sadece bizimkini söküp bunu sabitlemiş.orjinal değil o kadar.başka kaçırdığım bir tarafmı var benim farketmediğim acaba?

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2008, 12:13:09 »
ya ben orjinal hastasıyım, öle bızıklanmış şeyler hoşuma gitmio ondan, çöpten olsun, orjinal olsun... yoksa da hiç olmasın :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 03 Kasım 2008, 12:25:40 »
Zaten sunroof aerodinamiyi acayip etkileyen birşey, ikincisi ne kadar sağlıklı olabilir sunroof dış plastiği ne kadar kaliteli, içeri su alma ihtimali var..Benim arcımda orjinal sunroof varve ön kısmından muhtemelen su alması sonucu boyayı patlattı..Tavanı mecburen boyatıcam önümüzdeki günlerde :bekleriz:
yani demek istediğim orjinalde bile bi zaman problem olabiliyorsa sonradan yapılma bu sunroofta problem çıkmaması mümkün değil.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Kasım 2008, 20:08:09 »
Güzeli seven dikenine katlanır...

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Kasım 2008, 20:57:26 »
ben ciddi ciddi düşünmeye basladım bu aracı aksaray ne tarafta >:D

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2008, 22:03:31 »
Valla mk1 almak isteyenler değerlendirsin gidin görün derim... Tanımam etmen satanı ama arayan birisi olsam üşenmem gider bakarım...

Çevrimdışı gs007tr

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Kasım 2008, 22:29:50 »
iç anadolunun göberğindedir kazasını falan bilmem ama nem olayı 0 olduğu için çürük azdır...

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 03 Kasım 2008, 23:24:38 »
aksaray ne tarafta >:D

bunda cıddımısın :)
ıstanbula 600km falan uzaklıkta ankaradan sonra adana yolundan devam etcen ;)
yan komsumuz  :)

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 03 Kasım 2008, 23:35:35 »
aksarya konusunda valla bilmiyodum nerde oldugunu ama araba konusunda düşünüorum abi