Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Vw Racing Sebring Performans Son Susturucu  (Okunma sayısı 6527 defa)

Vw Racing Sebring Performans Son Susturucu
« : 22 Kasım 2014, 22:56:12 »
Arkadaşlar geçen yaz başında almış olduğum egsozumu kuzenim Almanya'dan Supersprint egsoz gönderdiği için satıyorum.Aslında aklım kalmıyor da değil  :) egsoz golf 4 ya da bora lara uyumludur.Onun haricinde yatay olmayan kazanlı vw lere de uyar diye düşünüyorum.En ufak bi eziği,yamuğu deformesi yok.Arabaya taktıktan sonra toplasam 5000 km anca yapmıştır.Sessiz bir egsozdur,uzun yolda gayet rahat.Ayrıca muaynede falan en ufak bir sorun olmuyor,direk geçiyor.Fiyat olarak uygun yazıyorum diye düşünüyorum.Bana takılmasıyla birlikte 550-600 e mal oldu ben 350tl istiyorum.Aklıma şimdilik bu kadar geliyor,sorusu olanları cevaplandırabilirim.İlk aldığımda video da çekmiştim,merak edenler buradan bakabilirler...Ortak bir nokta kararlaştırılırsa İstanbul içi elden teslim de yapabiliriz.
http://www.youtube.com/watch?v=R78-GyEauvs&feature=youtu.be
Araç üzerindeki fotoğrafları da koyuyorum..

Çevrimdışı bluerose1

• Otomobil
    Polo 1.6 8v Type 6N PUG RCZ Asphalt 200THP Manuel
  • Bir gün mutlaka...
Ynt: Vw Racing Sebring Performans Son Susturucu
« Yanıtla #1 : 22 Kasım 2014, 23:01:28 »
sebring kraldır bende de xt1 var... hayırlı satışlar...
Red Machine!!!

Çevrimdışı 3-rcn

• Otomobil
    Golf Mk1
  • Mk1 Forever
« Yanıtla #2 : 23 Kasım 2014, 04:48:34 »
acaba mk1 olurmu kazan biraz buyuk geldi
Fuck You New Model Cars I'm riding Mk1

« Yanıtla #3 : 23 Kasım 2014, 09:38:36 »
mk1 e olur mu bilemicem..orjinal kazanın büyüklüğü aracın altındaki egsoz boşluğuna bakmak lazım.mk4, bora ya da passat b5.5 lara olduğundan eminim ama.

« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2014, 22:23:20 »
güncel

« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2014, 21:30:33 »
güncell