Gönderen Konu: FK Golf mk2 mk1 angel eyes sıfır kutusunda!..2 yıl garantililer bb tunıngden...  (Okunma sayısı 20305 defa)

Çevrimdışı kafeRS

• Profili Görüntüle
Satılmadıysa talibiz, satıldıysada yazarsanız seviniriz..
http://farm8.staticflickr.com/7175/6421471177_d6c7403e0a_o.jpg

(o\_!_/o) 79 T2 campeR • 75 kafeRS (o\_!_/o)

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı kafeRS

• Profili Görüntüle
E irtibata geçelim bi zahmet, telinizi fln yazın mesela??

Çevrimdışı kafeRS

• Profili Görüntüle
Arkadaşım satıosan bu gün mutlaka ara beni, yada ulaş bi şekilde. Yoksa yarın başka yerden alıorum...

Çevrimdışı yavuzz

• Profili Görüntüle
Arkadaşım satıosan bu gün mutlaka ara beni, yada ulaş bi şekilde. Yoksa yarın başka yerden alıorum...

kardeş ulaşamadınmı
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2008, 11:49:28 Gönderen: yavuzben »

Çevrimdışı kafeRS

• Profili Görüntüle
Şansını kaybetti zaten, bb tuningten alınıyor yrn sıfırı..

Çevrimdışı yavuzz

• Profili Görüntüle
bb tuningde pahalı
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2008, 11:50:07 Gönderen: yavuzben »

Çevrimdışı kafeRS

• Profili Görüntüle
ALternatif önerirmisin peki?  :)

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
pardon sansımı kaybetmisim?? bı mesajmı attın telefon numaramımı ıstedın?? hıc akla gelmıyo acaba hastamı yada basına bıseymı geldı?? okadar cok ihtiyacım varki senın 3 kurusluk farları satın almana,okadar cok ıhtıyacım varkı o paraya ınanamassın sadece güldüm yazdıgına :)!! farlar satılık dıgıl artık arkadasıma hedıye edıcem fazladan bı amblemsız panjur daha var onuda ıhtıyacı olan arkadas MESAJ ATSIN kendisine teslim ediyim..
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2008, 04:36:54 Gönderen: mördak »

Çevrimdışı yavuzz

• Profili Görüntüle
geçmiş olsun emre  :(

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
pardon sansımı kaybetmisim?? bı mesajmı attın telefon numaramımı ıstedın?? hıc akla gelmıyo acaba hastamı yada basına bıseymı geldı?? okadar cok ihtiyacım varki senın 3 kurusluk farları satın almana,okadar cok ıhtıyacım varkı o paraya ınanamassın sadece güldüm yazdıgına :)!! farlar satılık dıgıl artık arkadasıma hedıye edıcem fazladan bı amblemsız panjur daha var onuda ıhtıyacı olan arkadas MESAJ ATSIN kendisine teslim ediyim..

Bu cevaba kimse geçmiş olsun dememli bence YUHHH demeli.... Ayıptır yahu bukadar pişkinlik olamaz..... Herkez almak için sıraya girmiş senden mesaj bekliyor..... Müneccim değil kimse senin başının derttemi hastamı olduğun konusunda.... İnsanlık hali herşey olabilir kuş misali yaşıyoruz ama verdiğin cevap hiç hoş değil..... Gelip Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsızdım ilgilenemedim diyeceğine aşalayıcı bir şekilde cevap yazıyorsun insanlara..... 

Mallarını kime hediye edersen et merak etme kimsenin ihtiyacı yok senden almasa bir başkasından temin ediceklerdir....

Bir mal satıyorsun ama arkasında durmuyorsun böğle iş olmaz ve forumdada bundan sonra kimsenin güvenini alamassın.... 
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
Bu cevaba kimse geçmiş olsun dememli bence YUHHH demeli.... Ayıptır yahu bukadar pişkinlik olamaz..... Herkez almak için sıraya girmiş senden mesaj bekliyor..... Müneccim değil kimse senin başının derttemi hastamı olduğun konusunda.... İnsanlık hali herşey olabilir kuş misali yaşıyoruz ama verdiğin cevap hiç hoş değil..... Gelip Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsızdım ilgilenemedim diyeceğine aşalayıcı bir şekilde cevap yazıyorsun insanlara..... 

Mallarını kime hediye edersen et merak etme kimsenin ihtiyacı yok senden almasa bir başkasından temin ediceklerdir....

Bir mal satıyorsun ama arkasında durmuyorsun böğle iş olmaz ve forumdada bundan sonra kimsenin güvenini alamassın.... 

arkadasın yazdıgnı görmemıssın galba SANSINI KAYBETTİ?? 3 kurusluk aracın 3 kurusluk farını satarakmı gecinicem ben??ayrıca bana bı mesajmı atmıs arkadas? ben almam gereken kısılerın guvenını kazanmısım sana gelınce asıl sana YUHHH herkezle bı polemık tartısma ortamı yaratıyosun kalıtenı belli edıyosun!!!bu form insanlar zevkle takıp etsın dıye polemık ortamı yaratılsın kavga cıksın dııye dıgıl lutfen bıraz bizi sasırt da uzatma!!!

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
    • Profili Görüntüle
aynı şekilde sinyalleri de satarken bana da yaptın ilan verdikten sonra takip etmeyeceksen İLAN VERME BU KADAR BASİT....

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
sinyallerde sana fiyatı söyledım dımı sen ne dedın hayırlı satıslar dedınmı demedınmı??