Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Creative mp3 çalar....  (Okunma sayısı 2198 defa)

Creative mp3 çalar....
« : 23 Ocak 2008, 12:54:35 »
Creative mp3 çalar.

4.0 gb usb 2.0 girişli,yaklaşık 800 civarı şarkı alabiliyor.Pilsiz bataryalı 12 saate yakın sürekli kullanımda gidiyor.Usbden şarj olma imkanıda var ama haliyle yavaş.Yanında mikrofon ve radyo için resimde görünen ara parçada verilecektir(ilk aldığımda sadece bu parçanın fiyatı 88ytlydi).yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum 1 yıl önce garantiden değiştirdim yani cihaz yeni sayılır.Walkman telefon alğım için pek kullanmadım çizik dahi yoktur,sadece ara kitte temassızlık sorunu vardı onuda garantide tekrar söküp lehimlettim,ayrıca ara kitte sağ bi kaç tuş yok düşüp kayboldu.Ama bütün fonksiyonları çalışır durumda.Ara kit sadece radyo ve ses kaydı için ama radyoyu çalıştıramadım çokta uğraşmadım 800 kadar şarkı aldığı için pek gerek duymadım,internetten yeni programlarını yüklemek mümkün.Yanında ayrıca koruyucu orjinal kabınıda vereceğim.Almak isteyenler için son fiyat 80 ytl.Alacağınız ürünün creative olacağı ve pil masrafınızın olmayacağınıda göz önünde bulundurun.

Araba mp3 çaları veya hoparlörle değişim düşünebilirim.

Alper ERGÜN

[email protected] 05057366103

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2008, 13:55:20 Gönderen: icedes »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: Creative mp3 çalar....
« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2008, 13:25:13 »
Onarım Modu

bi kaç eksik var hayırlı satıslar...
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)