Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: CARUB MARKA HKS STYLE YANIK UCLU SİLENCERLİ SON SUSTURUCU  (Okunma sayısı 10773 defa)

EGZOZU ALALI DAHA 2 HAFTA OLMADI PEDERDEN HABERSİZ ALDIM TAKTIM AMMA VELAKİN PEDER BİRAZ BOZULDU BİDE TAMPONU KESİNCE GÖRÜNTÜ HOŞUMA KAÇMADI AMA  EGZOZ SÜPER KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM FİYAT OLARAK 75 YTL  DİYORUM DÜŞÜNÜNLER MSN DEN BURDAN ULAŞABİLİRLER... RESMİNİ ÇEKMEK NASİP OLMADI AMA EN KISA ZAMANDA KOYMAYA ÇALIŞCAM;)
pOWERED by istanbuloSSS

Ynt: CARUB MARKA HKS STYLE YANIK UCLU SİLENCERLİ SON SUSTURUCU
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2006, 00:11:03 »
EHHH BU ARADA EKSOZ KROM ORTA BÖLÜMÜ MOR ÇOK ŞEKİLLİ BİŞEY ARKADAŞLARR
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2006, 10:30:43 »
sormadan araştırmadan alırsan, ucuza kaçarsan olacağı buydu :)
benim de ilk tecrübem eğey bağıran bir sanayi egzozuyla olmuştu:) onun yüzünden tampon kesilmişti ve modifiye olaylarım başlamıştı :)

« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2006, 02:45:56 »
vallahi hocam okadar ucuza kaçtımız sölenemez:) 90 liraya aldım autoshoptan sesi çok hoş sadece tampon kestim aman sağlık olsun yaaa:) götürürüz bi fiberciye ayarlar biişeyler isteyen olursa veririz arabada takılı pederde alıştı zaten paso köklüyo gazı:) İLAN GÜNCELLLLL BUARADA :)
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #4 : 03 Kasım 2006, 15:39:00 »
peki bisey sorcam bende de ed marka son susturucu var, kat iptal yerine 124 susturucusu takılı, araba gayet güsel bagırıyo, rölantide ugultu cok gaza getirici, dısarısındayken hissedilir dercede hatta polis sök onu bidaa görmimm felan dedi :) giderkende anormal bir bagırtı yok, senin arabayı merak ettim, nasıl sesi ??
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2006, 17:44:33 »
BENİM ARABADA ROLANTİDE ÇOK TATLI UFAKDAN Bİ UĞULTU var SEXİ Bİ SES:) 25000-30000 DEVİR ARASINDA ÇOK SÜPER  Bİ SESE DÖNÜŞÜYO 30000 DEN SONRA BAYA KESİYO UZUN YOLDA KAFA ÜTÜLEMİYO İŞTE BÖYLE Bİ SES VERİYO METİN ABİ;) SİLENCERSİZ TABİ ABİ
pOWERED by istanbuloSSS

« Yanıtla #6 : 11 Kasım 2006, 19:27:24 »
BENİM ARABADA ROLANTİDE ÇOK TATLI UFAKDAN Bİ UĞULTU var SEXİ Bİ SES:) 25000-30000 DEVİR ARASINDA ÇOK SÜPER  Bİ SESE DÖNÜŞÜYO 30000 DEN SONRA BAYA KESİYO UZUN YOLDA KAFA ÜTÜLEMİYO İŞTE BÖYLE Bİ SES VERİYO METİN ABİ;) SİLENCERSİZ TABİ ABİ

ottolar süper ses verio ama her baba yigidin harcı deil onu alıp arabaya takıp gezmek :) deli gibi bögürüyor, aslında ben cok istiom ama polisler ve yasalar saolsun taktırmıolar :( bendeki ed suan icin yetio bana, sadece merak edip sormustum sendekini, bilgi icin tesekkürler kardesim :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2006, 00:47:51 »
ottonun silencerlısı bnmde favorimdi bir sıralar 106 gtı da var arkadşımda güzeldi baya..yalnız ben istiyorumki rolantide ses olmasın 1500-2000 gibi ufaktan başlayıp 3500 gibi net sesini bulsun gerisindede çıldırsın ses...sanırım süpersprinti anlattım:)98 vtı da vardı süpersprintin komple egzosu ben böyle bir ses suana kdr hiç bir arabada duymadım..tam anlattığım tarzdaydı fakat hayat başladığı anda(vtec) ses çıldırıyordu...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2006, 00:48:51 »
bu sırada carub dediğiniz marka yanlış bilmiyorsam cms shoplarda satılıyor cmsnin sahibi olduğu bir marka yanlış hatırlamıyorsam tabi..bu sebeblede uygun fiyatta satıyorlar...

« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2006, 17:32:46 »
SuperSprint 8)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2006, 23:41:22 »
cms nin egzosu carub değilmiş yanlış hatırlamışım competizione diye bir markaymış eus marka egzoslarla aynı yerin imalatıymış...sahibleri yine cms ;)

« Yanıtla #11 : 20 Aralık 2006, 17:06:43 »
aynen süpersprinti anlatmıssın :) ama bir marka egsoz her arabada farklı sesler verebiliyor, mesela orta susturuculu ve kat iptalli bir araban varsa böğürme sesi almassın :) tatlı bir ugultuyla gider araban, ama orta susturucu ve kat yerinde düz boru varsa ne koyarsan koy araba anıra anıra gezer :) denemek görmek bilmek lasım tabeee :)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2006, 14:23:41 »
arkadaşımın vtec inde komple sistem vardı bir tek kat iptali vardı.sistemin kendisinde orta susturucuda vardı ;)ayrıca senin tabirinle ???anırmıyordu ses cidden çıldırıyordu su f1 arabalarındaki tarzda değişik yırtıcı bir ses veriyordu..piyasada olan en üst seviye kalitedeki bir markayı kopmle sistem olarak kullanmak en güzeli bence...motorumun sıfırlama zamanı geldiğinde mutlaka süpersprintin yada magnaflow komple sistem takacağım...

« Yanıtla #13 : 02 Ocak 2007, 16:03:43 »
CARUBU AUTOSHOPTAN ALDIM:) BİLGİNİZE CMS SHOP TA WARMI BİLMİOM:s