Gönderen Konu: BULGARİSTANDAN PARÇA GETİRİYORUM BULAMADIKLARINIZI YAZIN !!!! GOLF 2 ve 3!!!!!!!  (Okunma sayısı 12048 defa)

Çevrimdışı MustafaSuyolcu

• Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar bulgaristanda okuduğum için burda çok parçacı var. GOLF 2 ve 3 için BULAMADIĞINIZ parçaları resimli olarak ekleyin ben sizin için bulmaya çalışıyım. lütfen büyük parça talebinde bulunmayın. elimden geldiğince size yardım edeceğim. resim eklemeyi unutmayın. kolay gelsin
bu arada çıkma parçalar çıkmacılardan bulabiliceğim parçaları isteyin

mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size
« Son Düzenleme: 24 Mart 2014, 17:52:18 Gönderen: MustafaSuyolcu »

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
Kardeşim iç mekan için kolçak ve 5vites için r32 vites topuzu düşünüyorum ben ama fiyatlar nasıldır var mıdır bilgi verirsen paslaşırız buradan :)

:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Profili Görüntüle
Kardeşim iç mekan için kolçak ve 5vites için r32 vites topuzu düşünüyorum ben ama fiyatlar nasıldır var mıdır bilgi verirsen paslaşırız buradan :)

kardeşim çıkmacılardan parça getiryorum sıfır parçalar değil

Çevrimdışı ilbey666

• Profili Görüntüle
Polo 6N için bunları arıyorum. Uygun fiyat verirsen alırım. Para lazımsa ne şekilde oluyorsa gönderirim.

El freni çerçevesi

Orta konsol

Şimdilik bunlar. Eğer tamam dersen daha var :)
Rock hard, ride slow.

Çevrimdışı zappoy

• Vw
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 2
golf 2  td fren vakum lazim bana  fiyat resim ekleyemiyorum fiyati onceden bildirirsen super olur illaki resim gerek dersen mail adresini verirsen  resim atarim
Gti

• Profili Görüntüle
mail adresim [email protected]
arkadaşlar siz benden isteyince ben de parçacıları dolaşıyorum bulabilirsem fiyat alıp size iletiyorum elimde parça yok benim elimden geldiğince bakacağım geri dönüş yapacağım size

Çevrimdışı west_55

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Ford Focus C-Max TDCİ
6N Polo HB sis farinida arastirir misin usta?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

• Profili Görüntüle
Polo 6N için bunları arıyorum. Uygun fiyat verirsen alırım. Para lazımsa ne şekilde oluyorsa gönderirim.

El freni çerçevesi

Orta konsol

sadece golf olanlara bakıyorum dığer araçlara girersem hiç çıkamam işin içinden yardımcı olmaya çalışıyorum çok zor bulunan parçalar için golfçülere. iyi günler dilerim

• Profili Görüntüle
golf 2  td fren vakum lazim bana  fiyat resim ekleyemiyorum fiyati onceden bildirirsen super olur illaki resim gerek dersen mail adresini verirsen  resim atarim
çıkmacılardan bakacağım bulabilirsem fiyat alıp size söylerim

Çevrimdışı s1nanozk

• Profili Görüntüle
kardeşim çıkmacılardan parça getiryorum sıfır parçalar değil
Anladım kardesim.o zaman iyi durumda kolçak bakabilirsen fiyat falan alirsan konusuruz yine. Kumaşı falan iyi olmasa da olur, maksat plastigi sağlam olsun ;)

Çevrimdışı Golf_ld

• only VW
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf mk2 1,3 C
hayırlı satışlar olsun
1984 1,6 şahin ,1979 1300 mirafiori,1968 w115 220 mercedes,1989 2,0 taunus gls,1990 mazda 323hb,1979 w123 mercedes,1986 kartal ,1997 daewoo tico, 1980 mk1 1,6 diesel golf, 1992 mk3 1,9td,1981mk1 1,6ld

Çevrimdışı WayOfLife

• Profili Görüntüle

El freni çerçevesi

Orta konsol

Forumda bir arkadaş orta konsolu ilana koymuştu istersen bakabilirsin

http://www.vwtr.net/forum/satilik/polo-nplo-classicibizacordoba-uyumlu-on-teyp-cerceve-konsol-dolu-t34892.0.html;topicseen

Çevrimdışı kadir5590

• Profili Görüntüle

Hacı orta konsolu bira dahil mi istiyosun  :D
JazzBlue Mk4 Golf