Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Almanyadan Hurdalıktan Ebaydan ne istiyosanız mesaj atabiilirsiniz ..  (Okunma sayısı 23083 defa)

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
Hacı tamponu getiremez yaa.. ben bi egzoz'u sokamadım özel arabamla hatta arabamdan çıkan orginal farlara bile laf ettilerde bişey dedirtmedim.. ama sıfır ürünler 200Tl'ye kadar vergisiz sokulabiliyor.. gerisi için faturasıyla gümrük vergisini ödeyerek sokabilir.. ;) Konuştugum olay kapıkule'de oluyor.. ;)
zaten ebaydan incik boncuk tarzı hurdalıktanda muhtelif parçalar adı altında konu açtım özllikle koca sıfır tamponu nasıl getireyim  :) :)

Çevrimdışı Sinancetintas

• Otomobil
    Golf 4'den Sonra Golf 5
  • Yaşam İlaçım Oldun Golf..
aynen arkadaşlara bilgi olsun diye soyledim yani.. yok daha önce bana da teklif edenler oldu sar arabanın üstüne getir falan diye de ondan yazdım.. ;) ;)
Das Auto..

kardeşim hurdalıktan illaki bulunur diye tahmin ediyorum ama kaba parçalar sıkıntıda yaratabilir gibi bir düşüncem var siz yazın ben mesajların hepsini okuyup not alıyorum cevap vermiyorum dye merak etmeyin.. buylduğum an özel mesajdan mesajlarınınız gelecek sıkıntı yok.  :tamamdir :tamamdir
Cengiz kardeş golf 4 25.any ön tampon eki ve maşpiyel için gelmesi sıkıntıysa kargo yoluylada gonderebılırsın ordan bana yeterki gelsin sonucta hurdadan çıkartıcagın ıcın fiyat çok fark edecektir bu konuda yardımcı olursan cok makbule gecıcek

polo 6n coilovers getire bilirmisin ebay veya almanyadan dönersen coksevinirim

Cengiz kardeş Golf v gti yazısı ve vites topuzunu istiyorum. sana ücretini yatırabileceğim bir hesap numarası ver.takipteyim teşekkür ederim.

Cengiz kardeş golf 4 25.any ön tampon eki ve maşpiyel için gelmesi sıkıntıysa kargo yoluylada gonderebılırsın ordan bana yeterki gelsin sonucta hurdadan çıkartıcagın ıcın fiyat çok fark edecektir bu konuda yardımcı olursan cok makbule gecıcek
:
aynen bulabilirsen kargo ilede olur :)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
İhtiyaç listemi tekrarlıyorum;

- GTI vites topuzu ve körüğü
- GTI El freni körüğü, kolu vs.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

golf 2 mazot pompası
varabildiğin yere kadar var

golf iki dizel  takometre  acilllll lazım
varabildiğin yere kadar var

Çevrimdışı cengizd68

Otomobil
    1.9 TDI bora
97 polo classıc ABS beyni lazım eğer bulabilirim dersen parçanın seri nosunu vereyim kardeş

:
aynen bulabilirsen kargo ilede olur :)

Bende alabilirim.