Gönderen Konu: Almanyadan Hurdalıktan Ebaydan ne istiyosanız mesaj atabiilirsiniz ..  (Okunma sayısı 23145 defa)

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
cengiz kardeş golf 4 25 any ön karlık yan maşpiyel bulabilirmniyiz hurdalıktan acaba

Çevrimdışı nurigökay

• Profili Görüntüle
ne renk arabanın içi ?
siyah renk kardeş ama bu iki çeşit biri küçük kareli diğeri de kareli ama karelerin içi çizgi çizgi anlatabildinmi bilemedim benim ki küçük kareli olandan 2000 ve öncesi yani.serviste sadece arka sırt bölmesi tek parça için 700 tl istediler.yardımcı olursan çok sevinirim

Çevrimdışı gipsykings

• Profili Görüntüle
Mk 2 Golf (kelebek camlı) sağ ve sol ayna (içerden kumandalı) bulabilirmiyiz?

Çevrimdışı asc61

• Profili Görüntüle
+1 bulunabilir diye düşünüyorum..
Kardeşim bulabilirsen özelden ulaşabilirsin bana.Teşekkürler

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle
kardeşim siz yazın olabilecklere +1 yapıyorum zaten ajandama yazıyorum not alıyorum araştırma yapılı parça bulununca haberdar edilip ücretleri hakkında bilgi verilecek anlaşılırsa alınıp getirilecek  :tamamdir :tamamdir :tamamdir

Çevrimdışı scarden

• Profili Görüntüle
Yazdim ben ama bsey solemedin

Çevrimdışı nurigökay

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı tiesto1535

• Profili Görüntüle
Jetta mk1 sol stop bulabilir misiniz acaba?

Çevrimdışı ØSîRîS

• Profili Görüntüle
cengiz kardeş golf 4 25 any ön karlık yan maşpiyel bulabilirmniyiz hurdalıktan acaba

ön karlık ve maşpiyel aynen katılıyorum...

Çevrimdışı Sinancetintas

• Yaşam İlaçım Oldun Golf..
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 4'den Sonra Golf 5
Hacı tamponu getiremez yaa.. ben bi egzoz'u sokamadım özel arabamla hatta arabamdan çıkan orginal farlara bile laf ettilerde bişey dedirtmedim.. ama sıfır ürünler 200Tl'ye kadar vergisiz sokulabiliyor.. gerisi için faturasıyla gümrük vergisini ödeyerek sokabilir.. ;) Konuştugum olay kapıkule'de oluyor.. ;)
Das Auto..

Çevrimdışı SPARTA

• Profili Görüntüle
:) komple araba isteyecez valla hacı

Çevrimdışı cengizhan_mk3

• Wir lieben Das Auto..
    • Profili Görüntüle

ön karlık ve maşpiyel aynen katılıyorum...
kardeşim hurdalıktan illaki bulunur diye tahmin ediyorum ama kaba parçalar sıkıntıda yaratabilir gibi bir düşüncem var siz yazın ben mesajların hepsini okuyup not alıyorum cevap vermiyorum dye merak etmeyin.. buylduğum an özel mesajdan mesajlarınınız gelecek sıkıntı yok.  :tamamdir :tamamdir