Gönderen Konu: Aksaray VW parçacıları gayet uygunlar...  (Okunma sayısı 21003 defa)

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
Aksaray VW parçacıları gayet uygunlar...
« : 09 Şubat 2008, 23:40:50 »
Aksaray VW parçacıları gayet uygunlar...

İst. geldiğimde aksarayın parçacılarını dolaştım ve çoğunda her standart malzeme vardı ve fiyatlarıda gayet uygundu çoğu italyan malı ama orjinal kadar iş görecek nitelikteydi....   Mesala arka stopların tanesi 30 ytl ön farlar 20 ytl gibi ve bir dünya gerekli malzeme var ellerinde...  Esin ve Burcanın dışındada 10 larca vw parçacısı var ve çoğu fiyat konusunda uygunlar....   Bence fazla aramaya gerek yok aksaraydaki parçacılar yan yana ve benim şahsen hoşuma gitti ve hepsinden kart larını aldım....   

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
Ynt: Aksaray VW parçacıları gayet uygunlar...
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2008, 00:07:13 »
Haklısın Ersan abi. Özellikle dediğin bölgede çok parçacı var ve aradığın parçayı genelde rahatlıkla buluyorsun.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2008, 01:37:45 »
97 polonun arka davlumbazları yok, polo iç kalorifer ızgarası aradık yok, sis farı aradık yok, Bi ara fk far kiti arıyordum yok...ne var?
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2008, 02:57:53 »
İhtiyacı olan için telefonla ulaşın parça sorun, inşallah ihtiyacı olanlara yardımı olur... :tamamdir

ÜÇEL OTOMOTİV

Volkswagen, Audi,Skoda,Seat,Opel, Orjinal Yedek Parçaları

Tiryaki Hasanpaşa cad. No:32 Aksaray / İstanbul

0212 529 57 79

Çevrimdışı warlock

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: mk1 GL
« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2008, 13:50:39 »
97 polonun arka davlumbazları yok, polo iç kalorifer ızgarası aradık yok, sis farı aradık yok, Bi ara fk far kiti arıyordum yok...ne var?

Mutlaka vardır 100 lerce dükkan var.. ama yoksada senin aracın daha genç yada talep görmyen bir modelden dolayı stok etmiyor olabilirler yada stoklardan erimiş olabilir... Ama en azından servislerde olması lazım polonun....   Benim anlatmaya çalıştığım eski modellere çoğunlukla gereken aracı yürütmeye yarayan aksamlar veya gereken dış parçları... 

Mesala benim bulunması çok zor olan benzin regulatoru sıfır olarak vardı ama fiyatı 580€ idi hiç bulamasam mecbur alacaktım yada 1000 ytl ona vereceğime gidip 1,8 mk2 makina alıcaktım...
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2008, 13:52:29 Gönderen: warlock »

Çevrimdışı mcsahan

• Volkswagen Türkiye - 2
  • onsekiz at, onaltı valvit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2008, 14:04:33 »
aksaray parçacıların bulunduğu sokak eskiden daha iyiydi. artık japon ağırlıklı parçacılar haline geldi. eskiden golf ile ilgiliher şey rahatlıkla bulunabiliyordu.

Çevrimdışı refikmk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2008, 14:12:43 »
aksaray parçacıların bulunduğu sokak eskiden daha iyiydi. artık japon ağırlıklı parçacılar haline geldi. eskiden golf ile ilgiliher şey rahatlıkla bulunabiliyordu.
evet mete abi ben yedek parça ihtiyacımı ikiler otodan temin ediyorum
gümrükçülersan.sit.
b-blok no 15 ümraniye istanbul tel 0216 632 92 50

Çevrimdışı ®oyal

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: T5'04
« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2008, 14:32:42 »
Adamlar rağbet edilmeyen malı raflarında yada stoklarında boşuna niye tutsun her hafta oralardayım,onlarda günün şartlarına uymak zorunda,neden yan sanayi var çünkü ihtiyaç doğuyor ve talep gördüğü için üretiliyor.

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2008, 19:57:40 »
plastik parcalar maalesef sadece sevislerden ve siparis usulu elde edilebiliyor, yada bayagi bi arastirmak lazim...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 11 Şubat 2008, 00:38:31 »
Oğuz sen bulamamışsın demek ki orada. Halbuki cennet orası cennet.  ;D

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 11 Şubat 2008, 00:40:26 »
Oğuz sen bulamamışsın demek ki orada. Halbuki cennet orası cennet.  ;D

yaa 100 tane dükkan varsa hepsini gezdim, hatta ilk bikaç ay önce sonrada 4 - 5 hafta önce gitmiştikk..yok aksarayda bana ekmek :bekleriz:
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Firestarter

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 11 Şubat 2008, 00:42:17 »
yaa 100 tane dükkan varsa hepsini gezdim, hatta ilk bikaç ay önce sonrada 4 - 5 hafta önce gitmiştikk..yok aksarayda bana ekmek

Anladım ama niye yok acaba? Hemde Polo gibi yeni model bir aracın? ???

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 11 Şubat 2008, 00:44:45 »
Anladım ama niye yok acaba? Hemde Polo gibi yeni model bir aracın? ???

valla deli oldum ibocum sorma :D

bu arada aksarayı bilmemde maslak üçelede bi bakın derim.Bi zaman orada çalışmıştım deposunda aklınıza gelmeyecek parçalar bulabilirsiniz benden söylemesi ;)