Gönderen Konu: 16" Önler 8 Arkalar 9 Ofset Replica BBS Rs Gold Jant Ve 205x40x16 Lastik..  (Okunma sayısı 9547 defa)

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
Alalı 2 gün oldu hala arabada yarın sökülcek 1400 e aldım 1200 e satıyorum.. hiçbir problemi yok balansıda yapıldı..

« Son Düzenleme: 18 Mart 2012, 23:21:25 Gönderen: BLaZe_06 »

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
bijon aralığı nedir arkadaşım arıyordu da  bundan?

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
4x100 ve 108 olması lazım
H.G WORKS

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
yakışmış aslında kardesim :) neden satıyosun

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
    • Profili Görüntüle
arkalar 10 offset olaydı  :-\ almak isterdim vala

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
bencede tez canlı davranma, hayırlısı olsun diyelim  ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
Valla pıstırma işlemi olmadı :( ben beğenmedim tabi direk 5 lik yay takınca direk soğudum yani gümm güm inince.. yakıştı tamam lafım yok herşey güzel oldu aslında ama içi beni dışı seni yakar misali kıyamadım arabaya.. Kaldırdık tekrar orjinal yaylarla tekrar indirmeye korkuyorum açıkcası.. Bilmiyorum zaten 1 haftalık bile değil jant lastik ama daha 4 kişi binmedi arkaya bindirmeye korkuyorum kesin sürter o yüzden birazda..

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
görüntü cidden güzel olmuş ama dediğiniz gibi konfordan baya bi kayıp olabilir.

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
görüntü cidden güzel olmuş ama dediğiniz gibi konfordan baya bi kayıp olabilir.

Korkudan binemiyorumda denebilir :( aracına fazla iyi bakan acıyan birisiyim ondandır belkide.. görünüş için kıyamam aracıma

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
pıstırmadan bin dostum sende, jantın lastiğinde dursun  ???
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
Korkudan binemiyorumda denebilir :( aracına fazla iyi bakan acıyan birisiyim ondandır belkide.. görünüş için kıyamam aracıma
ben kıydım 1 sene de 2 kez ön takım yeniledim sonrada olmadı gittim 3.5 cm yay aldım ama gene eski konforu gibi olmadı tabi

Çevrimdışı BLaZe_06

• Profili Görüntüle
ben kıydım 1 sene de 2 kez ön takım yeniledim sonrada olmadı gittim 3.5 cm yay aldım ama gene eski konforu gibi olmadı tabi

Yaa işte :( bende düzenini bozmamak için zaten bunları yapıyorum yoksa neden yapayım kendime zarar veriyim hemen satıyım ki görünüş süper hoşuma gitti.. Bu arada arabada satılık.. Jetta 5 düşünüyorum.

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
Yaa işte :( bende düzenini bozmamak için zaten bunları yapıyorum yoksa neden yapayım kendime zarar veriyim hemen satıyım ki görünüş süper hoşuma gitti.. Bu arada arabada satılık.. Jetta 5 düşünüyorum.
ozaman hayırlı satışlar dilerim :)