Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Temmuz 30, 2014, 08:54:15 ÖÖ

460332 Mesaj 23647 Konu Gönderen: 21673 Üye
Son Üye: masmynak
Ana Sayfa Ara Takvim Giriş Yap Kayıt

Duyurular
Google Özel Arama
Özel Arama

İletileri Göster
Sayfa: 1 ... 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 ... 55
225  Otomobil Forumu / Otomobilim / Ynt: KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor.... : Ocak 19, 2011, 08:11:21 ÖS
hafta sonu inşallah  sevgi
226  Volkswagen / Golf V / Ynt: honda civic mi golf tsı mi : Ocak 19, 2011, 08:10:15 ÖS
beni aşarmış  Embarrassed
227  Volkswagen / Golf III / Ynt: Lastik ebadı hakkında : Ocak 19, 2011, 08:09:23 ÖS
gitmeden 1 saat önce ara orda olurum  :tamamdir
228  Otomobil Forumu / Otomobilim / KARA NAZİ-Bir Golf 3 Hayata Dönüyor.... : Ocak 19, 2011, 06:03:25 ÖS
Öncelikle aracımı aldığım tarihden buyana araçda hangi yedek parçalar yenlendi onları yazıyorum..Ve elbette fotolar... Cool

180.000 km (178.000 net km)
*Yağ,su,filtre vs...
*Geri Vites Dişlisi
*Şanzuman Yağı
*Jant 14''
*Lastik 185/60R14 Toyo H
*Wireless Siboplar (Lastik Hava Basıncının Araç İçerisinden Takip Edebilmek İçin)
*Z Rot Kolları
*Rotil Körükleri
*Disk & Balata
*Kampana
*Kampana Boyama
*Ön & Arka Amortisör Kafaları
*Terazi Kolları
*Tabla Fişekleri
*Arka Amortisör Keçesi
*Vites Tamir Takımı
*Manifold Spirali
*Katalizatör
*JBL Amfi
*Infinity Sub-Woofer
*Sony (Önlere) 16 cm kolon
*JBL GTO Compenant 16 cm+tweeter (Arkalar)
*Pioneer 7100 Usb+Mp3
*Momo Yarış Pedal Seti (Orjinali Duruyor)
*Sparco Direksiyon (Orjinali Duruyor)
*FolyoTech Aluminyum Vites Topuzu  (Orjinali Duruyor)
*Folyo Tech akmaklık-Buji Görünümlü (Orjinali Duruyor)
*Koltuk Kılıfı İçin 2 ad.T-Shirt+Sıcak VW Baskılama
*Sonar Angel Eye (Siyah Zemin) Farlar (Orjinali Duruyor)
*Zenon Beyaz
*Plakalık
*Ön Cam + Özel Silikon
*Dikiz Aynası
*VWtr.net Sticker'ı uygulaması
*Kaput Amortisörü
*Triger Dahil Tüm Kayışlar+Bilyaları
*Bujiler
*Buji Kabloları
*Muz Silecekler
*Silecek Motoru Kapağı
*Folyo Kaplama
*Yeni Avadanlık (Kriko, Bijon Anahtarı vs..)
*İlk Yardım Çantası
*Simit Lastik Stepne+Jant
*Bagaj Halısının Simit Lastiğe Göre Olanı ile Değişimi
*Havalandırma Izgarası
*Silecek Koruyucuları
*Uzaktan Kumanda
*2 adet Kapı Kol Kilidi
*Sun Roof Tahliye Deliklerinin açılması + Döşeme Tadilatı
*ATS ORJİNAL ALMAN MALI 15'' Jantlar
*195/55R15 Toyo Proxes T-1 85 V
*Cam filmi (ön cam hariç her cama)

-ilk işim jant lastik almak oldu sizde bilirsiniz ki ikinci el arabada maalesef temiz jat ve lastikle satılan araba bulmak imkansız gibi birşey geri kalan zaten hakgetire  Embarrassed

-bu arabanın stock halinde en sevmediğim parçası farları olmuştu söylemeden geçemiycem
  :saskin:

Her Pazar aracın temizliğinin yapılması da bence fiyatı arttırması gereken bir husus  Evil

En Sonunda Yoğun İstek Üzerine Pıstırdığım  Hali  Cheesy tozuyla toprağıyla çektirdiniz bana beaa Undecided

Wireless Sibopları ve Lastik Hava Basınç ve Isı Göstergesi

Aracımın su haznesinin yıkanması ve akabinde blokdan çıkan müşürlerin olduğu düdüğün çatlaması sonucu conta yakmıştım
-komple sibop conta takımı değişti ayrıca
-su haznesi değişti,
-termostat değişti,
-düdük değişti,
-kapak boyandı,
-K&N Hava Filtesi ve ara boru yapılıp takıldı,
-slikon hortum takıldı diğer hortumlar yenilendi (fren hortumu su hortumu vs..)
-avans değeri yükseltildi
-kat iptali yapıldı
-VR6 karlık takıldı,
-GTI Spoiler takıldı

-aracın elektrik tesisatını ve müzik sistemini korumak için sigorta takıldı
-aracın motorundan ses gelmeye başlamıştı meğersem o ses klima kompresörünün bilyasından geliyormuş bilyayı değiştirmek yerine komple klima kompresörü değiştirdim ve maalesef klima gazımı da yenilemek zorunda kalıcam en moral bozucu kısmı bence bu  Angry
-şarj dinamosunun bakır rötoru, alt ve üst bilyaları ve pinyon kapağı değiştirildi
-marş dinamosunun marş otomatiği, marş dişlisi ve kömür yatağı değiştirildi
-Merkezi kilidim kafayı yedi hepsi Çin malı maalesef bende eskisini atıp yenisini (merkezi kilit) taktırdım

229  Volkswagen / Golf III / Ynt: Lastik ebadı hakkında : Ocak 19, 2011, 05:53:32 ÖS
benim ATS'lere 195/55R15 Toyo Proxes T-1 taktım gerek yanağın yeterli kalınlıkta olması gerek lastik hamur karakterinin yumuşak olması sebebiyle çok memnunum ama aracı alçaltmamla ilgili arkadaşlarımın isteği nedeniyle alçaltınca ne olur onu bilemiyorum ama bu lastiklerle ve bu ebatla ilgili en ufak bi sıkıntım yok şimdilik  :tamamdir
230  Otomobil Forumu / Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu... : Ocak 19, 2011, 07:41:38 ÖÖ
wireless sibop ne işe yarıyo abi ?

Alınma sebebi LPG tankının kapladığı yerden dolayı stepne lastiği koyacak yerim yoktu bunun için RUN FLAT yani halk arasında patlamayan lastiklerden almıştım önceki aracıma bu lastikler patlasa bile 200 km menzili olan jant üzerinde istediğin yere gitmeni sağlayan lastiklerdir fakat sert olduğu için kullanıcı patladığını anlayamaz ve bu durumda ciddi kazalara sebebiyet verir diye sensör almak zarureti doğmuştu ancak araç satıldı bu üründe elde kaldı. Bu tip lastikleri olmayan kullanıcılar içinde faydalı bir alettir zaten genelde Run Flat kullanan araçların hepsinin fabrika çıkışı sensörü mevcuttur ancak sensörlü siboplarını genelde lastikçiler kırar bu tip kullanıcılara yada normal kullanıcılara tavsiye ederim çünkü çoğu kullanıcı farklı hava basıncıyla kullanmaktan güvensiz sürüş sağlar ve düşük menzilde lastiklerini atmak zorunda kalır ayrıca patladığında saniyelerin önemli olduğu anlarda çok işe yarayacaktır en azından jantınızın üzerinde yürüdüğünüz anda çok para verip aldığınız lastiklerinizi yemezsiniz...
231  Volkswagen / Golf V / Ynt: honda civic mi golf tsı mi : Ocak 18, 2011, 09:46:22 ÖS
piyasası nedir sen satana kadar benim aracın kredisi biter ben satar üstüne tekrar kredi çeker alırım gücüm yeterse haberin olsun
232  Otomobil Forumu / Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu... : Ocak 18, 2011, 09:20:55 ÖS
bugün jantlarla uğraştım 1 bijonu eksikdi bijonunda maşşallahı var hani 20'lik inşaat çivisi gibi benim lastikçi abim bile görünce apıştı kaldı özel yaptırıyoz yarına kaldı buna rağmen jantları taktırayım dedim bu seferde bilezik uyduramadık derken jant komple elimizde kaldı bu işde yarına kalınca anladım ki arkama baka baka eve dönücem bişiy yapmak lazım dedim hazır sanayiye gelmişken zenon taktırdım, lastiklerde sökülmüşken kampanaları bidaha kırmızıya boyattım aklıma gelmişken şu satılığa çıkarttığım ama kimsenin almadığı wireless siboplarımı da kendi lastiklerime taktım ekranını da jantlarıma kavuşunca göğüsde biyere yapıştırıcam cırt-cırtlı zaten 

233  Serbest Forum / Satılık / Ynt: 15" ATS CUP... : Ocak 18, 2011, 08:52:02 ÖS
Erşan Bey ben bugün taktırmak istedim ATS'lerimi benim MK3'e ama bilezik istedi ve jantın göbeğine uygun bi göbek uyduramadık ne yapmak lazım?bilezik ölçüsünü biliyormusunuz yada eliniz de var mı yoksa sizin araçlara bileziksiz cuk diye oturuyor mu?
234  Serbest Forum / Sohbet / Ynt: İlginç bi milletiz vesselam ... : Ocak 18, 2011, 05:48:07 ÖS
+1  :tamamdir  maalesefff bizim millet hayatta mutlu olmanın formlünü cehlettle çözmüş maalesef  Undecided
235  Serbest Forum / Sohbet / Ynt: Sahibinden.com'daki İlginç İlanlar : Ocak 17, 2011, 09:10:34 ÖS
Alan niye satıyo anlamadım ki ayrıca temiz midir bilmem ama 12.000'e 3 kasa zibille dolu
236  Serbest Forum / Sohbet / Ynt: İlginç bi milletiz vesselam ... : Ocak 17, 2011, 08:33:57 ÖS
henüz gün yüzü görmemiş küfürlerimi sırf bu adam için söylerim ama eminim az gelir sonradatüm sülalesi için güncellerim  :bekleriz:  :t  130.000 kişiyle maytap geçicen sonra da rahatsızlığınızdan çok memnunum diyecen Allaaahhhhhh seyret cümbüşü  :bekleriz:
237  Volkswagen / Golf V / Ynt: 2006 Golf Piston Kırılması :( YARDIM LÜTFEN : Ocak 17, 2011, 08:31:33 ÖS
 öncelikle Allah sabır versin mal canın yongası kolay değil  hakkaten hayretler içinde okuyorum dağlara taşlara bu nedir ya  Cry
238  Otomobil Forumu / Genel / Ynt: Bugun otomobiline ne yaptin ? konusu... : Ocak 17, 2011, 12:24:38 ÖÖ
 :tamamdir sevgi
Sayfa: 1 ... 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 ... 55