Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - warlock

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 33
57
Sohbet / Ynt: GOLF'ün tanımı
« : 23 Kasım 2007, 13:21:39 »
Golf üme geç te kavuşmuş birisi olsamda AİLEMİN BİR PARÇASI desem herşeyi açıklar sanırım... :)   

Mesala hep düşünürüm şimdi sıfır bir araba alsam ve onu uzun yıllar kullanıp ona değer verip ve çocuklarıma 20 yıl sonra resimlerini gösterip işte falanca yılda ilk çıktığı zaman bu aracı almıştım bunu size bırakacam ona gözünüz gibi bakın dedittirecek yeni bir otomobil varmı bana sorarsanız yok... Artık kendini uzun yıllar kullandırtacak kendini klasik ilan ettirecek bir tarzları yok.... Yeni otomobili alacaksın bineceksin zaten sorunsuz 10 yıl (nekadar doğru bilinmez) bineceksin sonra satacaksın yada hurdaya vereceksin... RUH KALMAMIŞ ARTIK...

58
Golf I / Ynt: arkadaşlarım arabamı sattım bilginize
« : 22 Kasım 2007, 23:48:28 »
Ya bu servisler işin mokunu çıkarıyolar... Geçen bizim ark ın Flash s inde direksiyon mili kırıldı gittik sorduk 30cm lik mile 1,150 YTL fiyat çektiler... Tornacıya en kaliteli malzemeyi alıp yaptırsak maliyeti 100ytl tutmayacak bi zımbırtı...  Tamircide ben karışmam diyor tornacıdan yapılana, sanki kırılan çok sağlamdıda ondan kırıldı....

Semih golf ü verip bunamı biniyon sen şimdi ben bisiklete binerim daha iyi...  Bari gidip bi hacı murat alsaydında cebinde para kalsaydı ve parça sorunu olmazdı... :D

59
Video / Ynt: karaşimşek
« : 22 Kasım 2007, 19:17:37 »
Sanırın dünya üzerinde başrollü bir otomobille paylaşan ilk ve tek dizi buydu... TV1 (TRT1 değildi ozamanlar adı) Cumartesi günlerini iple çekerdik... Dizinin ilk bölümü ya ramazan yada kurban bayramının 1 inci günü şans eseri halamlarda bayramlaşmaya gittiğimde izlemiştim yaşımda tahmini 9-10 olması lazım (yanlış hatırlıyor olabilirim ama rahat 20 yıl var....  Eskiler güzeldir ben herzaman derim yeni nesil artık keşevetmekle değil geliştirmekle uğraşıyor... 70 kuşağı olarak dünyanın engüzel gelişmelerine şahit olanlar bilirler bizlerin dönemlerini herşey icad ediliyor ve sunuluyor... Artık icad edecek bişey kalmadı ve 10 yıldırda gözlemlediğim kadarı ilede değişen bişey yok... Otomobil 100 yıldır teker üzerinde ve gelecektede aynı konumunu koruyacak sanırım... :D

60
Otomobilim / Ynt: 1976 VOLKSWAGEN GOLF L
« : 21 Kasım 2007, 19:21:36 »
yok yaaaaa babamın şapkayı almış napacaksaaaaa şerefsizzzzzzz

:)

61
Otomobilim / Ynt: 1976 VOLKSWAGEN GOLF L
« : 19 Kasım 2007, 16:44:21 »
Valla gülermisin ağlarmısın... Sen eniyisimi bi alarm sistemi taktır araca en azından caydırıcı olur... Peki ne çaldı arabadan busefer paspaslarmı hoşuna gitmiş şerefsizin..

62
Golf I / Ynt: arkadaşlarım arabamı sattım bilginize
« : 19 Kasım 2007, 12:26:25 »
Her şeyin bir hayırlısı vardır...  Bende hep kendi dileklerimde allah benim aracımı sattırmaz inşallah diye dua ediyorum ama hayat şartları nezaman ne olacağı belli olmuyor... Yeterki içimizdeki hayalleri öldürmeyelim.. Zaten bizim araçlarımız alınıp satılacak üzerinden ticaret yapılacak oyuncaklar değil....  Semih kısmet emeklerin için üzüntü ama ihtiyacın için bir sevinç... İleride sana bi GTI yaparız gene NERDE KALMIŞTIK dersin :)

63
Golf I / Ynt: fazla yedek parça takası
« : 16 Kasım 2007, 13:44:44 »
peki elinde olan arkadaslar varmı fazla plastik çamurluk agızı olan .. aksaraydakilere kazandıracagımıza arkadaslarımızla  anlasırız hem parca iş görmüş olur hemde bir harabe olmass :)

Aksaraydakiler kazıkçı değiilerki neden kazandırmayasın... Hem onlarada kazandırlaımki yarın öbürgün herkez parça sıkıntısı çekmesin derim ben...

64
Golf I / Ynt: tavsiyeleriniz önemli bi bakın bakalım
« : 16 Kasım 2007, 13:39:20 »
Araba çift renkse ayırıcı bir ambians yaratır aynı üstteki resim gibi... Ama te tek renkte ticari teksi gibi duracak bence...

65
Golf I / Ynt: tavsiyeleriniz önemli bi bakın bakalım
« : 15 Kasım 2007, 14:26:56 »
Yaptır ve geç karşınsına bikaçkere bak ve HEMEN SÖK...

66
Aranıyor / Ynt: 15 jant ve lastıkler
« : 14 Kasım 2007, 14:49:38 »
195/55 biraz zor ama 195/60 çoğu yerde var  ;)

İbo bizim burdada 195/55 kakılı 60 yanak yok ne biçim iştir anlamdım.. 

67
Golf I / Ynt: Golf I karışık fotolar
« : 11 Kasım 2007, 22:10:03 »
Alacağım arkadaşlar. Ersan abi' nin tamponun siyahından inşallah  ;)

Nikel gider sana..

68
« : 11 Kasım 2007, 21:57:43 »
Koyu gri  ;)

DAMPON TAK baştan sen DAMPON

69
« : 11 Kasım 2007, 21:36:46 »
HErşeyi züper ama arka stoplar çok iğrenç hatta ötesi...

70
Video / Ynt: v8 bus
« : 08 Kasım 2007, 10:17:12 »
http://www.youtube.com/watch?v=4SW8CmgcfmE

Buda bitmiş hali sanırım....

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 ... 33