İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - warlock

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 33
29
Arabamı satmadan alcam satarmıyım hiç MK1 i... Daha ne hayallerim var onla benim du bakam... Mk2 GTI motor şanzuman yada G60 sistem düşünüyorum ona bide klima motoru taktımı tamamdır...

30
Otomobilim / Ynt: 1,6 diesel'im
« : 05 Ocak 2008, 22:55:20 »
Karşıdan baktımı minicik içine girdimi orta sınıf bir HB model gibi bizim mk1 ler... 

31
vallahi bendeki araba ile golf gld yi takasa girecegim gerçi eşim çok kızsada 1980 model arabamı alınır diye bakalım hayırlısı uye olup foruma gelmek güzel

Ehehehe ben aracı alalı 2 ylı geçti hanım hala kakar kafama negüzel alcaktık sıfır araba bincektik diye manyaksın sen diye kızar bana hala...  Valla araba kullanmayı bilse gidecem alacam onada bi araba dırdırından kurtulmak için :D

32
Golf I / Ynt: fazla yedek parça takası
« : 05 Ocak 2008, 22:38:13 »
MK1 için dijital tacho nerden buluruz satan varmı yada bilen... :D

33
« : 05 Ocak 2008, 22:29:00 »
oki özelden at adresini yollim en kısa zamanda... Bende sağa sola atalancak duracak malzeme...

34
Sohbet / Ynt: Kendi Çekimlerimiz
« : 05 Ocak 2008, 22:27:36 »
ersan abi senin makina nezaman siyah oldu ;D

:D  Sinir ve sitresten bi ara baya kararmıştı işte ozamana denk geldi bu foto :D ... Şaka şaka araba siyahtı.. Ve ben siyahın getirdiği zahmetlerden kurtulmak için restorasyondan sonra kırmızıya çevirdim aracı..

35
« : 05 Ocak 2008, 22:23:58 »
Merhaba... Arka silecek ve motoru lazım olan arklar varsa yollayabilirim ben komple iptal ettim...

36
Otomobilim / Ynt: 1,6 diesel'im
« : 05 Ocak 2008, 22:21:38 »
Yok koymayalaım ilan milan kalkar biri astronomik bi fiyat verir sonra yaptığımız emekle elimizde para ile kalırız ortada... :D Aracının maşallahı var %100 orjinal gibi duruyor resimlerde...

37
Hoşgeldin.. İnşallah en kısa zamanda aracına sahip olursun... MK1 lerde patlama hakkaten...

38

warlock senin arabanı da restorasyon sırasında takip etmiştim , senin ve emeği geçenlerin ellerine sağlık eşin ve çocuğunla mutluluklar. :)Allah kazadan beladan korusun.  :)

Teşekkür ederim dileklerin için... Allah hepimize böyle güzel mutluluklar versin....

Bence aracının orjinalliğini sakın kaçırma...  Bizim kasalar çok tatlı bikaç ekleme ile çok yakışıklı oluyorlar..  Güzel bir çelik jant, Tampon altına bi karlık, Ön ızgaraya bi kaş bide biraz alçalttımı son model spor arabalara taş çıkartıcak kadar güzellikte oluyor...

39
Aramıza hoşgeldin...  Mk1 in hayırlı olsun güle güle kullan....  Van da olman oto tamir konusunda sana pek sıkıntı yaşatmaz ama aracının otmatik şanzuman olması belki seni biraz endişelendiriyor... 

Aracının karoser yapısı 2 yada 4 kapı bunlar farketmez golf ler full option üretilen araçlar... 

Aracının teknik bilgilerini bulmuşsun...

GL modeli 76-83 yılları arası ürtilen bir model..

Motor seçenekleri sırası ile 1100cc 50Ps, 1300cc 60Ps ve 1500cc 70Ps benzinli, Dizel olarakta 1500cc 54Ps 2 ve 4 kapı olarak üretilmiş...

Sendeki model 1500cc 70Ps 3x Automatic şanzuman 4 kapı modeli...

40
Otomobilim / Ynt: 1983 volkswagen passat cl variant 1,6
« : 05 Ocak 2008, 00:01:52 »
15" ATS cup tr de bulman zor anca 5,5j lerini bulursun onlarında kalınlığı sana yetermi bilmem.. Ama 195/45/15 lastiklerle onlarda baya hoş duruyorlar..

41
Video / Ynt: İlginç bir uygulama!
« : 04 Ocak 2008, 17:29:46 »
Evt dergilerde devamlı 07 plakaları görüyoruz....   Ama yeni araçlarda düzgün işler yapılıyor eski araçlardada kasaplıktan başka birşey yapılmıyor... Sanırım Discovery cannel ı fazla izleyip ellerinde gerekli parçalar yokken yerli malı ürünlerle bişeyler yapmaya çalışıyorlar ve ortaya tarantula gibi araçlar çıkıyor.. :D

42
Golf I / Ynt: benim mk1,me daha ne yapıla bilir???
« : 04 Ocak 2008, 16:30:15 »
Bence en güzeli devamlı temiz tutmak, Bakımlarını geciktirmemek, Kapalı bir garajda muhafaza etmek, Toplantılarda hava atmak gibi şeyleri yapmak :D ....  He bide Forumda güzel resimlerini sergilemek...

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 33