Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - vw6n

Sayfa: 1 ... 180 181 182 183 [184]
2563
Polo ve Lupo / Ynt: POLO Sohbet
« : 14 Mart 2007, 22:29:50 »
arkadaşlar bu panjurdan nerede bulabilirim istanbul avrupa yakasında? bilen varsa haber verirseniz sevinirim.

2564
« : 14 Mart 2007, 00:30:28 »
sağ olun.
seninkide ilginç bi anıymış.bizim pederde 60la falan gidiyormuş

2565
« : 13 Mart 2007, 23:27:05 »
bende takmayı düşünüyorum bagaj için olanlar bence olur.mevzu kaput tan açılmışken bişey anlatayım size gecen hafta babam arabasını(R19eu)muayeneye götrdü kemer burgaza adamlar arabaya baktıktan sonra kaputu iyi kapatmamışlar babamda farket memiş gelirken bi kavşakta kaput birden açılmış önünden bi kamyon geçmiş sor kurtarmış valla alttan az bişey görünüyomuş öle göre bilmiş kamyonun altına giriyomuş yani.işte dikkat sizliğin getirdikleri.bu amortisörlü tutuculardan takınca böylebi risk oluşa bilir yola cıkarken kaputu kontrol etmek lazım yanibilmem siz ne düşünürsünüz

2566
« : 11 Mart 2007, 21:31:31 »
arkadaşlar ışık ışık diye hırs yaptım galiba neyse cevaplar için teşekkürler.havalar biraz ısınsın ön konsolu komple sökecem güzelbi led li ışık sistemi kuracam biraz anlıyorum bu işlerden :) www.kampfkeks.com gözel bisiteymiş.benzin ışığı yerine sirene bağlayayım dedim (hani farlar yanarken kapıyı açınca öten sirene)ama oda ötüp duracak kafa şişirir neyse yapınca resimleri yollayacam.ben buralardayım görüşelim

2567
« : 11 Mart 2007, 16:13:30 »
orada olduğunu biliyorum zaten kapak çıkıyo şamandıra cıkmıyo anlamadım gitti bide aklıma bişey geldi harici gösterge taksam ışık olayı çözüle bilirmi ?

2568
« : 11 Mart 2007, 14:57:58 »
peki gösterge doğru göstermiyot bu konuda ne yapılabilir şamandırayı deyiştireyimmi ve bunu kendim yapmak istiyorum ama bir türlü sökemedim internettede bu konuda bi site bulamamdım  :-\hatta şamandıra hakkında hiçbişey yok.ve fiyatını bilen varmı zaten büyük ihtimal aksaraydan alacam parçayı neyse cevaplarınızı bekliyorum

2569
« : 11 Mart 2007, 14:10:01 »
peki takılamazmı?

2570
« : 11 Mart 2007, 03:41:36 »
ok takalım bakayım susturucuyu.
bi konu daha var yardımcı olursanız sevinirim 97polo nun benzin ışığı yokmu bi elektirikçiye gittim var diyo şamandıran bozuk olabilir dedi göstergede bazen kafayı yiyo bi sıfır çekiyo bi yarım depo kafasına göre takılıyo bende o kırmızı benzin bidonlarından aldım bagaja koydum :) çünkü yolda bıraktı beni .benzin ışığı sonradan takılırmı ben kendim şamandırayı sökmek istedim sökemedim sökebilen varsa bana bi anlatsınteşekkürler..

2571
« : 06 Mart 2007, 23:20:09 »
Arkadaşlar selamlar ben bu forumum a yeni katıldım 97model1.6 hb 5k arabam var alalı 1 sene oluyor arabanın önceki sahibi katolizörü çıkarmış araba çok barıyo uzun yolda rahatsız ediyor bi egzoztcuya gittim taktırmak için elyaflı varmış taşlı yokmuş çunkü çok pahalıymış illa istersen getiririz dedi çıkma varmış 400 ytl diyo dedim sen manyak mısın çıkmaya 400 verilirmi diye öyle diyo yenisi 600 falan mış bide bu katolizör benzin sarfiyatını falan etkiliyormuş takarsam daha az yakarmış diyolar takarsan elyaflımı takayım taşlımı elyafyıda sesi kesi yormuş şehir içinde ses fazla rahtsız etmiyor bi yandan iyi abart gibi.bide aldığımda egzoz muayenesi gelmişti aldığımda gittim muayene yaptırmaya kalabalıktı hiç makineye bağlamadı arabayı yazdı verdi ama ben söledim katolizör yok diye bişey dememdi.bi arkadaş dediki katolizör yokdiye takmamış yoksa değerler yanlış çıkar diye .cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Sayfa: 1 ... 180 181 182 183 [184]