Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - vvg4

Sayfa: [1]
1
Golf IV / Büyük fan motoru
« : 15 Kasım 2018, 01:37:06 »
Merhaba arkadaşlar 2001 model comfortline aracımın büyük fanın çalışmadığını farkettim klima açıkken iki fanda çalışır diye biliyorum belki de ben yanılıyorum klimayı açtığımda küçük fan çalışıyor büyük fanda kıpırdama dahi Yok antifriz değiştirirken sadece küçük fan açtı büyük fan hiç açmadı ikisi aynı anda mı çalışır yoksa büyük fan hararet 90 ı geçince mi devreye girer akü üstü sigortası kapı yanı sigortasını kontrol ettim sorun yok sigortalarda fan soketinde yerinden çıkma gibi bir durumda yok başka bi çözümü varmı bunun bakmam gereken yoksa tek çaresi değiştirmek mi? Çıkma orijinal parça mı yoksa kaliteli müdail sıfır fan mı almalıyım bunun bana maliyet tutarı ne olur araçta su eksiltme yada hararet yükseltme sorunu yok siz değerli üyelerimizin yorumlarını bekliyorum yardımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

2
Golf IV / Ynt: Baskı Balatayı Değiştirdim
« : 16 Mart 2016, 20:44:51 »
Benim araç 125 binde bugüne kadar değişmedi değiştirmeyi düşünüyorum uzun süren bir işmidir kaç saatimizi alır arkadaşlar

3
Üye olan yok mu kimse ?

4
Golf IV / Ynt: Direksiyon hidrolik yağ yeşil kapağı
« : 11 Şubat 2016, 16:10:54 »
Anladım sağolun yorumlarınız için arkadaşlar

5
Golf IV / Direksiyon hidrolik yağ yeşil kapağı
« : 11 Şubat 2016, 01:06:34 »
Arkadaşlar daha önce yağ seviyesini devamlı kontrol ettiğim golf 4 ün direksiyon yağı koyduğumuz yeşil kapağı bir türlü açamadım önceden kontak anahtarını oyuk olan yere koyup sola çevirince açılıyordu şimdi ne yaptıysam açılmadı kırarım diye de fazla uğraşmadım bi yöntemi mi var bunun benim bilmediğim bilen kardeşlerim yardımcı olursa sevinirim tuhaf bi durum :-)

6
Arkadaşlar volkswagenim.com dan aracını ekleyip geçmiş servis kayıtlarını görebilen var mı sitede 1 yıldır sorun var diyorlar

7
Golf IV / Ynt: Buji değişim aralığı
« : 03 Aralık 2015, 11:57:59 »
Ngk mı bosch mu peki hangisi

8
Golf IV / Buji değişim aralığı
« : 02 Aralık 2015, 20:40:57 »
Merhaba golf 4 lpgli aracım da bujiler değişeli 25000 km oldu değişim vakti gelmişmidir sizce kaç km de değişmesi gerekiyor

Sayfa: [1]