Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - vp703

Sayfa: 1 [2]
15
Otomobilim / vp 703 syfa 1 ve 3 foto gunceli
« : 28 Mart 2012, 12:57:37 »
merhaba arkadaslar.
adım ismail  alanyada yasıyorum fotografcıyım.

arkadaslar konuyu guncelleyeyim dedim
ilk aldıgım gun cektiğim foto ve son guncel halinin resimlerini birleştirdim biraz farklar var gibi :)

arka kısım

16
arkadaslar malum ulkemizin yolları belli arabaların iç aksamındaki malzemeler plastik oldugundan zamanla ses gıcırtılar yapmaya baslıyor hemen hemen herkezin arabasında ufak tefek vardı
ben aracımı aldıgımda hiç bişey yoktu o kadar dikkat etmeme ragmen şimdi sesler cıkmaya basladı bikacını tespit ettim ufak tefek tamirler yaptım
simdi ise teyp ve içecek tutacagının oldugu kısımdan ses geliyor özellikle içecek tutacagının push kısmı ince bi plastik ve artık tam oturmuyor sürekli tıkır tıkır ses yapıyor bu tarz seslerden de illet oluyorum bu tarz seylerin çözümünü sizler nasıl yapıyorsunuz ?

17
arkadaslar belki reklam yapıyomuş gibi olucak ama kişiyle firmayla bi alakam yok bikac gündür inceliyorum burayı görmediğimiz farklı body kit modelleri ve r32 body kit modellerini görebilirsiniz fiyatlarını vs karsılastırabilirsiniz ben 375 euro gönderme parası vs 400 euro gibi bi rakam harcarsam r32 kit elime geciyor buraya göre
simdi parayı gönderdik diyelim biz birde gümrük vs gibi şeyler için para ödermiyiz yoksa normal kargo kapıya getirir bırakır gider mi ? ebay tecrubesi olan arkadaslar varsa onerilerinizi alabilirmiyim ?

http://global.ebay.com/VW-Golf-MK4-Estate-R32-style-body-kit/180813667307/item

18
Genel / jant arayan varsa belki iyi olabilir
« : 07 Mart 2012, 12:42:32 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-bu-fiyata-bbs-rs-jant-acill-77259697/detay
arkadaslar jant arayan varsa buna bakın ben pek anlamam kalitesi nasıl ama fiyat düzgün gibi. ihtiyacı olan birine belki vesile oluruz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-18-inc-bbs-orjinal-made-in-germany-77258528/detay

19
Genel / golf vs honda civic vtec 2
« : 09 Şubat 2012, 23:50:40 »
arkadaslar sizlere bişey danışmak istedim
4 ay önce golf 4 aldım bu benim ilk arabam
daha tadına varamadan bisürü problem yaşadım
şanzıman denen bi illet 1 ay oldu hayla gideremedim ( ustayım diye usta gecinenler saolsun)

araba hevesi fln kalmadı sanayiyle akraba olmak buymuş.
amcamın yakın arkadası aradı gecenlerde vtec2 vereyim golfu getir dedi
düşünüyorum acaba ne yapsam
aracım
1.6 comfortline 1999 model 145 bin km
mavi ne lokal boya ne de kaza darbe var orjinal
şanzımanı yapılmayı bekleniyor 4 lastiği değişecek başka bi kusuru yok şimdilik ( bunu soylerken korkuyorum :D )

honda ise
2 tane lokal boyadan bahsetti ama kazasının olmadı
2002 model miş daha ben aracı gormedim bu arada
155 bin km
makyajlı kasa
4 lastik yeni
hatrı sayılır ses sistemi ( benimkinde de var ama takas yaparsam sokerim )
arka sol tampondan da 400 liralık bi carpma kaydı varmış plaka sorgulama da
rengi de beyaz

her 2 sinde de lpg mevcut ama benimki çok dandik strafolli mi oyle bişey !
fikirleriniz benim için çok değerli :)

20
Golf IV / şanzıman dagıldı problemler bitmiyor
« : 02 Şubat 2012, 17:31:31 »
arkadaslar konu acmamak için baya direndim forumda araştırmalar yaptım fakat bir türlü istediğim bilgileri edinemedim son çare artık size kısaca anlatayım lütfen tek istedğim fikirlerinizi eksik etmeyin ne yapmam gerekiyor yardımcı olayın ustaya mı çatayım kime ne yapayım bilemedim

olayı en basından anlatacak olursak
ilk basta 5. vites de cok az bi sürtünme sesi almaya basladım daha sonra yağdan olur dediler gittim yagını en kalitelisi ile değiştirdim fakat ses artmaya ve 2.3.4.5. viteslerde de gorulmeye basladı

velhasıl sabah uyandım 2 hafta once garajın altı komple yag olmus vs vs sanayi de sonuc şanzıman dağıtmış revizyon olmaz cünkü bişey kalmamış dediler
param pulum işim gücüm yokken 1500 tl buldum 1250 tl şanzıman 250 de işçilik

3 gün önce arabayı cıkardım çok şiddetli gürültülü ses vardı ibre calısmıyor direksiyon yamuk ufak tefek cizikler ve kaput da sağ  tarafın ustune iyice inmiş nasıl olduysa artık

bana ustanın dediği 1 ay bineceksin ses zamanla kesilecek alısacak parca bla bla ses kesilmez ise 5 kurus wermiceksin aynı gün yeni şanzımanla değiştirecez

bugun sabah garajdan cıktım ve bi baktım 2 el büyüklüğünde yag sızıntısı direksiyon aşırı sert 2. vitese girerken zorlanma gürültü yine devam sürtünme sesi yani
sinirle cıktım servise gittim

şanzıman catlak kaynak yapılmıs dediler şanzıman yagı eksik dediler şanzıman kecesi değişecek dediler bla bla bla bi o kadar para ama garanti yok tabi sesin düzeleceği
bana şanzıman kazalı aractan dediler revizyonlu cıktı

şimdi ben ne yapayım güzel abilerim bugun kendime soyledim satmayacagım ne olursa olsun demiştim ama su işi halledersem bu beladan kurtulmanın zamanı geldi

sorularım ise

1- onceden sanzıman değiştiren arkadaslar tekrar yeni şanzıman takıldıgında ses direk kesilmişmiydi ya da bir süre ses aldınız mı ?
2- revizyonlu sanzıman olsa sıkıntı olur mu ileride
3- ben su vaziyette ne yapayım

yardımcı olabilecek arkadaslara simdiden tesekkür ediyorum
bu arada adım ismail
kazasız cezasız günler herkeze

Sayfa: 1 [2]