İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Utqu77

Sayfa: [1] 2 3
1
abi çok güzel oldu mk2 izmirin gülü kazasız belasız fenalık  ;)

2
Otomobilim / Ynt: Golf mk2 germany style !!!
« : 03 Ağustos 2010, 01:21:09 »
abi ne diimki hastaym araca 2 tane german style çıkardn piyasaya ikiside dillerde :) az çok tahmn ediom çevrendki ilgiyi buda hoşuna qdio ama hakediosn !! :)

3
Abi son hali yazmssn ben geleym daha yapilcak isler var dhaa bitmedi Sokak Kedisi :) bu jantlar cok yaksti araca vlla cok fena oldu stoplar ayri guzel blow offu tum izmir blior zaten arac fazla dillerde yorum yapilck bse yok hersey ortada :):) kazasz belasz

4
Otomobilim / Ynt: Buda bizizm Sokak Kedisi..! HassStaLLııq..
« : 08 Kasım 2009, 22:14:47 »
arkadaşlar yorumlarınızı bekliorz.. saygılar

5
yok zaten hayatta griye boyatmam rengi biraz atmıştı şimdi daha koyu olucak siyaha yakın çok daha tatlı aynı renk olck yani tamponlar yine..

6
tamponlar boyandı !! sisler bu hfta takılıor inş.  yorumlarınızın dvmını bekliorm arkadaşlar saygılar..

7
Passat / Ynt: blow off
« : 25 Ekim 2009, 16:01:17 »
kardeşim bizde 2005 volkswagen caddy vr 1 ay önce hks blow off taktırdım çok memnunum hiç bir sorun yaşamadm dizel olduqu için seronik beyin takılıyor debriyajın arkasına yani gazla çuflamıyor ben parçayı aldım ve servisine taktırdım çokta memnunum.. saygılar.. yorumunu beklerm ( Sokak Kedisi )

8
kardşm aracın temiz duruor yorumunu beklerm kazasz belasız.. ;)

9
Otomobilim / Ynt: İŞTE İZMİRLİ VW CADDY
« : 25 Ekim 2009, 01:54:34 »
bnde izmirdenim kardşm aracın tatlı duruo yorumunu beklerm kazasz belasz..

10
Otomobilim / Ynt: Caddy 1.9 TDI
« : 25 Ekim 2009, 01:52:06 »
tatlı duruor kardşm tamponları siyaha boyatırsan dha iyi olr bnce kazasız belasız yorumunu bekliyorum bnimkinede.. ;)

11
kazasız belasız kardşm bnimkinede bi bakmanı isterm.. Caddy kardeşliği

12
kazasız belasız kardşm bnimkinede bi bakmanı isterm.. Caddy kardeşliği

14
buda bizm araç kardşm ;)

Sayfa: [1] 2 3