İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - ThE_Unforgiven

Sayfa: 1 2 3 [4] 5
43
Arkadaşlar daha öncedende belirttiğim gibi evlilik gibi nedenlerden daha ufak ve ekonomik bir araca geçmeyi düşünüyorum.Bu nedenlede hiç istemesemde aracım satıyorum.

Aracımın adım adım neler yaptığım imzedaki linkimde mevcut ordan inceleyebilirsiniz.

Aracın sahibinden.com daki ilanı

Volkswagen / Golf / 2.0 GTi / 97 Model Golf GTI Limited Edition sahibinden.com'da

Site içinden bir arkada almak isterse uygun bir pazarlık yapılır..

44
Satılık / Golf3 GTI-VR6 süpersprint son susturucu satılık
« : 05 Aralık 2010, 23:55:11 »
Aracımda takılı olan Golf 3 e birebir uyumlu supersprint son susturucumu satıyorum.

Satma nedenim stock eksoz ve kat ı yeniden takıcak olmam ses ailemi rahatsız ediyor(muş).

Sitesinden inceleyebilirsiniz sıfır fiyatı 365 Euro dur Ben 250 TL istiyorum

Sahibinden linki

Golf 3 / Golf III GTI-VR6 Supersprint eksoz sahibinden.com'da

Aracımın üzerindeki resimlerini sitede bulabilirsiniz.

45
Mk3 Golf Gti aracım için açık hava filitresi ve bu filitreyi soğuk hava ile beslemek için bi kit yapmayı düşünüyorum.Piyada bir çok uydurmasyon asortic borulardan oluşan kitler var ama bizim araca uymuyor malesef.

Çoğu işi biliyorum ayağuında gezenler ise kutuyu çıkartıp oraya açık filitre takmakla çözüme ulaştığını sanıyor.

Ben şimdi kutu mu çıkartıp üzerinde sensörler olan borumu ellemeden araya bir ek parçası yaparak yandan gelen krank havlandırmasınıda bağlayıp flanşla sabitleyeceğim.Daha sonra alt ızgaraların olduğu bölümden 70 mm çapında bir boru ile ( Krom olabilir yada izole edebileceğim bir plastik boru olabilir) Filitre üzerine soğuk havayı ulaştırmak istiyorum.

Bunun için alt ızagaralarımdan filitre tarafındaki olana bir port yeri açarak ordan boru çekmeyi düşünüyorum.

Kabaca şuna benzeyecek. Yandan gelen krank brusu için araya parça yapıcam.

Hava girişi yapılacak yer...

Kullanıcağım hava giriş portu

Fikir ve önerilerinizi bekliyorum ;)

46
Satılık / GOLF 3 Kutu içi Performans Filitre Simota
« : 09 Kasım 2010, 12:46:08 »
 Aracım için yaklaşık 1 ay önce  modacar dan aldığım Simota kutu içi performans filitremi satıyorum. Ben Golf 3 GTI da kullanıyordum açık filitreye geçtiğim için satılıktır.

Fiyat site için 50 tl dir.Sondur.

Golf 3 kutu içi performans filitre Simota 1,6 - 1,8 - 2,0 sahibinden.com'da

47
Satılık / Orjinal Vw 15 inç jant 5x100 (95 model gti jantı)
« : 07 Kasım 2010, 00:04:02 »
Orjinal 95 model Golf GTI jantıdır.

15 inç 5x100 ölçülerindedir.Vw grubu seat polo vs. uyumludur.

Jantların boya ihtiyacı vardır.

Üzerindeki lastikler henüz bir aylıktır. 195/55/15 82 V F1 desenli starmaxx markadır.

16 inç e geçtiğim için satılıktır.

Fiyat olarak 550 tl istiyorum fakat site içinden alacak arkadaşlara gerekli pazarlık yapılacaktır.

Sadece lastikleri isterseniz 300 TL dir...

sahibinden.com ilanı

Orjinal Vw 15 inç jant 5x100 - 195/55/15 lastik sahibinden.com'da

48
Genel / Araç altına pütür kaplatmak istiyorum
« : 31 Ekim 2010, 23:36:25 »
Sevgili forumdaşlarım malumunuz aracım 97 model yaşınında getirisiyle aracın altında iki üç yerinde çürüme demiyimde çürümeye başlamaya yüz tutmuş bölgeler var bende kış girmeden buralara müdahale edip güzel bir kaportacıda gerkiyorsa yerine yeniden saç kaynattırıp kompe araç altınıda su ve korosyona karşı engellemek için pütür veya halk arası tabiri nedir bilmiyorum zift tarzı bi madde ile kaplatmak istiyorum.

Bu konuda bilgisi olan yaptıran veya yaptırmak isteyip fiyat araştıran arkadaşlarımdan bilgi istiyorum.

1. Yapılmalı mı gerçekten etkili birşey mi
2. Artı ve eksileri nelerdir
3. Ortalam fiyat ne tutar ?

49
Video / MK3 GTI 4ncü vitesin sonu.. 200Km/h
« : 24 Ekim 2010, 01:59:27 »
Buyrun 4 ün sonu 5 in başı :)

Desteklenmeyen Tarayıcı | Facebook

50
Golf 3 aracımda takılı 4 kasa görünümlü hella marka farlarımdan birinin camında taş çatlağı var sağ ve sol olarak far camı arıyorum.

Elinde olan veya bulabileceğim bir yer tarif eden olursa sevinirm.

51
MK3 için orjinal hella sis+ reflektör + sinyal aranıyor.

Sağ sol takım istiyorum.Yan sanayi uyduramadık çok dandik ve orantısız duruyor bu nedenle orjinal istiyorum.

Elinde olan varsa irtibata geçebilir.

Sıfır veya temiz düzgün aynı hizada duran ikinci el olabilir.

52
Golf III / GOLF GTI ufak ufak güzelleşiyor... Satıldı ;)
« : 05 Eylül 2010, 22:46:20 »
Araç 97 model 20 yıl üretimidir.

Şu an için 176 000 km dedir.

Aslında yapıp öyle resim koyacaktım ama yavaş yavaş yaptıklarımı eklemek daha zevkli bir macera olacak sanırım.

İşte şu an ki hali ve yapacaklarım, yaptıklarım bu başlıktan güncel olarak paylaşılacaktır.

Yapılacaklar

:tamamdir İlk başta bu plakalardan kurtulunacak :) ( Yapıldı )

:tamamdir Aracın ön tamponunda ufak bir tıklamadan dolayı çatlak vardı yürüdü o yapılacak. ( Yapıldı )

:tamamdir VR6 karlığım kenarı kırık değişecek ( Yapıldı )

:tamamdir Logosuz ön panjur alınacak.Alt bıyığı araç rengine boyatılacak. ( Yapıldı )

:tamamdir Angel Eyes Far Takılacak ( Yapıldı )

:tamamdir Farlar karartılacak, sisler ve sinyaller elden geçecek ve karartılacak. ( Yapıldı )

:tamamdir Sislere 6000k xenon takılacak ( Yapıldı )

Yan sinyaller beyaz yapılacak ve parklara bağlanacak.

Arabanın etrafından dönen kırmızı şerit çıkarılmıştı yeniden çekilecek

Alttaki ufak tampon ızgaralarına gündüz farı yapılabilir ( İptal )

Arka tampon difürözün ortasına F1 Led Strobe yapılacak ( Ferrarilerde olandan )

:tamamdir Jantlar Edition BBS ile değiştirilecek. ( Yapıldı )

:tamamdir 35 veya 40 mm spor yay takılacak ( Yapıldı )

:tamamdir Susturucu değişecek katalizör iptal edilip 51mm düz boru yapılacak ( Yapıldı )

:tamamdir Kutu içi filitre alınacak ( Yapıldı )

:tamamdir Arkadaki GTI yazısı yok o temin edilecek.( Yapıldı )

:tamamdir Pasta Cila atılacak ( Yapıldı )

Camlara 1 Numara film yapılacak

:tamamdir Araç içi ışıklandırma elden geçecek.Mavi led yapılacak (byeaz olacak )  ( Yapıldı )

Araç içi deri döşeme yapılacak ( Siyah dikişler belirgin koyu kırmızı olacak ) ( Askıya alındı )

Şimdilik aklıma gelenler bunlar yaptıkça resimler eklenecek bilgi verilecektir.

Buda başlangıç iç aydınlatmaya el attık ;)

Değerli yorum öneri ve gösrüşlerinizi beklerim...

53
Golf III / MK3 GTI deri döşeme veya yarı deri döşeme ?
« : 03 Eylül 2010, 20:33:03 »
Aracımın döşemelerini değiştirmek isityorum fakat enk ve ne tür bir döşeme yaptırayım karar veremiyorum?

Siyah deri mi yaptırayım yoksa yarı derimi?

54
Sohbet / Video için müzik yardımı
« : 01 Eylül 2010, 23:15:31 »
Aracınız için tanıtım videosu tadında bişeyler hazırlasaydınız mutlaka kullanacağınız müzik hangisi olur du ?

2-3 parça karmasıda olabilir slow çekimler için ayrı gazlama videoları için ayrı :)

55
Golf III / Bu eksoza ne dersiniz Supersprint
« : 31 Ağustos 2010, 19:29:47 »
VW GOLF 3 GTI/VR6 SUPERSPRÄ°NT EKSOZ sahibinden.com'da

İlandaki eksoza ne dersiniz.Gani den alacağım headerstan sonra bu aleti almayı düşünüyorum.youtube da çok dinledim sesi çok güzel.Bize artısı eksisi ne olur acaba ?

56
Aracım her ne kadar edition olsada jantlarım değil.Daha önce 15 inç 5 kollu jant ile değiştirilmiş.Ben şimdi orjinal jantlarını arıyorum.

Elinde olupta satmak isteyen arkadaşlar iritibata geçebilir.Sahibinden.com da buldum trabzonda 500 tl istiyor ama boyası bitmiş. İsterseniz jant lastik takasıda olabilir benim 15 inç jant lastiklerle.

Herkese iyi forumlar.

İşte benim jantlar.Boya ihtiyacı vardır.

Sayfa: 1 2 3 [4] 5