İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - TEYOLOGY

Sayfa: 1 ... 184 185 186 187 [188]
2619
teşekkür ederim Nakres. soruyu sorduktan sonra başka forumlarda da cevabımı aradım. bir başlıkta epeyi bir tartışması olmuş. tam olarak aynı noktada bağlanmış. yalnız bazı kullanıcılar panelvan bazıları kamyonet vergisi verildiğinden bahsetmiş. bu da %50 lik bir fark gösteriyor. ama sonuç olarak her sene muayenede bağlanıyor olay. kardeşim haklı yani. tekrar teşekkürler.

2620
kardeşim Jettasını satmayı düşünüyor. Ben konforuna alıştığı için VW ailesinde kalmasını önerdim araç olarak da Caddy önerdim. araştırdığını ticari sınıf araç olarak göründüğü  için her sene muayenesi olduğunu söyledi. iddialaştık bu konuda ben binek sınıfında olduğunu söyledim. sonuç olarak bu konuda bu araca sahip birilerinin en doğru yanıtı vereceklerini söyledim. bu konuda aydınlatır mısınız? benim söylediğim şirkete yazılırsa ticari kişiye yazılırsa binek sınıfı olacağı idi. hangimiz doğru?

2621
Otomobilim / Ynt: golf 1980 diesel GLD
« : 09 Ekim 2009, 23:02:11 »
valla 20 sayfayı sıkılmadan okudum. 1. sayfa ile 19. sayfa arasındaki değişim müthiş. emek çok. sabır çok. yalnız şu son fotoğraf bir o kadar daha emek ve sabır gerektirdiğinin işaretçisi. kolay gelsin.

yine son sayfalardaki fotoğpraflarda (elki de çekim ve ışıktandır bilmiyorum) kaportada epeyi dalgalanma görünüyor. doğru mudur?

2622
Video / Ynt: işte aranan video
« : 09 Ekim 2009, 19:20:16 »
nasıl yani? ama nasıl?  :o :o :o şaşkınlıktan küçük dilimle birlikte büyük dilimi de yuttum. mümkün mü ya?

2623
Otomobilim / Ynt: Let The Game Begin!
« : 09 Ekim 2009, 14:47:36 »
valla yakın zamanda pek mümkün görünmüyor. en azından 1- 1.5 sene kadar. ama ola ki elime ummadığım bir para geçerse aracı alır almaz mesafe yakın. Akhisar-Bandırma-Erdek yollarında eskiyecek araba. :) bu kadar bilgi birikiminden faydalanmak lazım hazır yakınken.

yolunuz düşerse geçerken bir çayımı da içersiniz bu arada.  :tamamdir

2624
« : 08 Ekim 2009, 17:23:02 »
sahibinden sitesinde mk1 ilanlarına bakarken Erşan Bey'in aracını gördüm şaşırdım.  :o

2625
« : 03 Ekim 2009, 00:01:59 »
 :) o böcüğün hikayesini de okumuştum. adım adım yapılan her şeyi kaporta boya esnasında dahi çekilen resimler. zaten golfler ile ilgili materyal masaüstü, resimleri, video yazı vs ararken ilk Erşan Beyin mk1gti'ına denk geldim o sayfa ile foruma başladım. ama ekte göndereceğim resimde 74 modelin tek far olması sebebiyle yıllardır gözüm çift far mk1'i çakma mk1 gözüyle görmeme sebep oldu. (yanlış anlaşılmasın benim gözüm feci alıştı. arada bilgisayarda ne yapıyorsam aşağı indirip masaüstü arka planına 2-3 dk bakarım gözlerimi öyle dinlendiririm)

paspas konusunda söyledikleriniz saygımı bir kat daha arttırdı. paspasına varıncaya kadar orijinal ile değiştirmeyi düşünüyor olmanızı takdir ettim.

2626
« : 02 Ekim 2009, 23:42:03 »
İlker 19 sayfayı bir nefeste okudum. aracın gerçekten çok güzel. temiz olması sabrın sonu selamettir sözünü doğrulamış. orijinal şekilde toparlaman da ayrıca takkdire şayan. millet eften püften şeyler ekleyerek palyaçoya döndürüyor aracını.

benim aracına yaotırmanı önereceğim öncelikle şey tek fara çevirmen. angel ile çift far biraz pörtlek gösteriyor. ayrıca tüm arkadaşlar yazmışlar. >>>>>>>>> paspas.

Sayfa: 1 ... 184 185 186 187 [188]