İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - tanerevis

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
15
sprey boya ile filan mı yaptın  ben  kırmızı nikelaj vardı ondan çektim güzelde olmuştu ama çaldılar sağolmasınlar

16
kardeşim  kırmızı  şeritleri nerden aldın.aynısı bnm düldülede gerek bendekini çaldılar da sağolsun  ş.sizler

17
Golf II / komple motor
« : 17 Ekim 2012, 18:39:39 »
arkadaşlar ilk aracım olan golf mk 2 nin kasasına aşık olarak  aldım.ama aracımın motor ve iç döşemesinden memnun değilim açıkçası.bana ir yer tavsiye edebilirmisiniz komple başka bir üst model vw  veya başka bi araç motoru atabileceğim yer   veya bnm motoru  ve aracımın tüm problemlerini hallede.bileceğim bir üstad arıyorum.bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba.aracımı seviyorum ama sağolsun sanayiden çıkamıyorum aracımın kasası hariç heryerini sıfırlamak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz   sevgi ve saygıyla arkadaşlar

18
Golf II / Ynt: hararet lambasının yanıp sönmesi
« : 09 Ekim 2012, 08:29:21 »
bu sbah arabayı çalıştırdığımda hararet ibresi bi anda çalışır çalışmaz tavan yaptı.ve çalıştırmadan önce kızdırma bujisinin lambası da hiç yanmadı.acaba o kablo kızdırma bujisinin mi yoksa hararet müşürü veya fanın mı acaba?

19
Golf II / Ynt: Balon Tampon İçin Uygun Sis Farı ?
« : 09 Ekim 2012, 00:06:38 »
ben tavsiye etmem aracın keskin gelwn hatlarına değişikliği  sadece yuvarlak far veriyor bence.fantrziye gerek yokçtbi bı bnm fikriö ama sem beğeniyorsan o başka tabii

20
Golf II / Ynt: hararet lambasının yanıp sönmesi
« : 08 Ekim 2012, 18:31:28 »

21
Site Duyuruları / Ynt: Fotoğraf Servisi - vwtr.net
« : 08 Ekim 2012, 18:30:48 »
elinize sağlık

22
Golf II / hararet lambasının yanıp sönmesi
« : 08 Ekim 2012, 18:28:13 »
arkadaşlar mazot pompama bakım yaptırdım.pompayı yine söken usta taktı takarkende sökerkende başındaydım.ama arada bir yeri atlamışım herhalde ki söken usta da kaçırmış bir kablonun yerini bulamadık.biz kızdırma bujisinin kablosu olduğunu sanıyorduk.ama öylede değil herhalde aşağıda paylaşacağım şekilde kabloyu tutturdular.ama hararet göstergesi 10 saniyede en son çizgiyide geçti.elektrikçiye götürdüm abi tamam dedi.şu an işarteli olan yerden çıkan kabloyu mazot pompasının üzerinde bir yere sabitledi.şu anki garip problemim araç seyir halinde araç viteste iken hararet lambam sürekli yanıp sönüyor ama vitesi boşa alıyorum 1-2 saniye sonra sönüyor.araç çalışır vaziyette ama hareket etmezken vites değiştirme yapıyorum lamba yanmıyor.araç hareket ettiği gibi yine yanmaya başlıyo aracım benzinliden 1.6 td ye swap  bu arada arkadaşşlar.takometrem de benzinlinin takometresidir orda yanan lambayı da işaretledim yardımlarınızı bekliyorum ne olabilir acaba

23
Satılık / Ynt: mk2 mk3 satılık parçalar.
« : 08 Ekim 2012, 01:05:21 »
abi golf mk2  dizel  devir saatli takometre  lszım acil

24
golf iki dizel  takometre  acilllll lazım

25
Golf II / Ynt: Balon Tampon İçin Uygun Sis Farı ?
« : 07 Ekim 2012, 23:22:35 »
kardeş bnm araçta da sis mevcut balon tamponun. sağ tarafınki kırıldı zorda olsa forumdan bir abimizden aldım ama aldıktan sonra s.binden com da  bir mk 2  golf 3 sisi takılı demişti kendi aracı için araştırdım az cok  baya bir benzerlik var ama tam oturur mu yuvaya bilmiyorum? kolay gelsin ben 120 liraya aldım çiftini

26
Golf II / Ynt: e bay alışveriş ve gümrük sorunu
« : 07 Ekim 2012, 10:42:21 »
aynen bir de ona bakmak gerek

27
Golf II / Ynt: e bay alışveriş ve gümrük sorunu
« : 07 Ekim 2012, 00:03:55 »
problem o zaman almancam da yok :) ne yapacaz şimdi

28
Golf II / e bay alışveriş ve gümrük sorunu
« : 06 Ekim 2012, 18:34:14 »
ben dizel takometre arıyorum hatta e bay de buldum ama gümrükte sorun cıkarıyorlar mı  arkadaşlar bilen var mı aranızda
 :halazn:

Sayfa: 1 [2] 3 4 5