İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - STAK67

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 11
29
Fikirler ve Öneriler / 28 Eylül 2014 Ankara Buluşması
« : 18 Eylül 2014, 20:58:35 »
28 Eylül pazar günü gerçekleşecek olan etkinliğe hepiniz davetlisiniz.
Etkinlik mekanı: Türk Hava Kurumu Üniversitesi , Türk Kuşu Kampüsü Otoparkı
Etkinlik saati: 13.00

link:  https://www.facebook.com/events/1534558543445938/?ref_dashboard_filter=upcoming

30
Sohbet / CMR 10. Yıl Graffitisi
« : 14 Eylül 2014, 18:41:53 »
Merhaba arkadaşlar. Dahil olduğum graffiti grubu olan CMR'nin 10. yılını kutlamak maksadıyla grup arkadaşlarımla birlikte Ankara'da bir graffiti çalışması yaptık. Grubumuz haricinde S2K grubundan Shione'da çalışmaya dahil oldu. Mustafa Kemal Anadolu Lisesi'nin bahçe duvarına yaptığımız graffitinin resimleri bunlar:

Çalışmanın tamamı:

Benim bölümüm:

Stalker:

Saint:

Amigo:

Shne:

Yapım aşamasından görüntüler:

Çalışmanın detayları ve daha fazla fotoğraf için:

http://www.dorukhanokcu.com/cmr-10-yil-graffiti-festivali/

31
Video / Bir Yedigöller Macerası
« : 24 Ağustos 2014, 02:17:36 »
Bir Yedigöller Macerası: http://youtu.be/7z58twvwEUE 

Forumdan Bugra ve Denizle gittigimiz Yedigoller kampinin videosunu youtubeda yayinladim. Eglenceli gecen 2 gun boyunca bi cok seyin videosunu cekmeyi unutsakta cektiklerimizden boyle bir video cikti. Ben izlerken ve montajinda cok eglendim. Size de iyi seyirler :)

32
Satılık / Satılık 1989 Sunrooflu Jetta 1.8
« : 21 Temmuz 2014, 05:19:12 »
Aracı forumdan takip ettiğiniz kadarıyla biliyorsunuzdur. Daha büyük bir araba ihtiyacı olduğundan dolayı malesef satıyorum. Motorunda yürüründe problemi yoktur. Döşemeleri göründüğü üzere temizdir. Bakımları düzenli yapılmış düzgün bir araç.

Özellikleri:
  • 1989 model 1.8 RP motor kodlu
  • Enjeksiyonlu motor.
  • LPG mevcut, Ruhsata işli
  • Muayene 2016'ya kadar var.
  • Sunroof çalışır durumda.
  • Motor ve yürüyen olarak problemsiz.
  • Hidrolik Direksiyonlu.
  • İçi kadife döşeme ve tertemiz.
  • Votex orta konsol.
  • Renkli cam.
  • Orijinal merkezi kilit.
  • Orijinal 3 parça jantlı
  • Lastikleri iyi durumda.
  • Tüm balataları yeni değişti.
  • Egzoz sistemi manifolddan çıkışa kadar komple sıfırlandı.

Araca yapılanları ve aldığımdan bugüne kadarki aşamalarını görebileceğiniz konu: '89 Jetta mk2 GLI

Detaylı bilgi almak için telefonumdan ulaşabilirsiniz.

Hasan Ali
0554 635 7699
[email protected]

33
Golf V / FSI Kullanıcı Yorumları
« : 20 Temmuz 2014, 22:48:32 »
Merhaba arkadaşlar. Aramızdaki FSI kullanıcılarının bu motor hakkındaki yorumunu merak ediyorum. Çok beğendiğim bir araç var. FSI olması düşündürüyo beni sadece. Hiç kullanmadım bilmiyorum fsi motor ama genel yargı çok yaktığı ve problemli olduğu konusunda. kullananların km'deki yakıt tüketimi nedir? motorun kronik arızaları var mıdır ? LPG bağlayıp menmun olan var mıdır ?

34
Jetta II / Jetta mk2 Design video
« : 30 Mart 2014, 10:50:47 »

35
Satılık / Mercedes Segin Maybach Jant (5x100)
« : 16 Mart 2014, 21:01:54 »
Jantlarda kırık kaynak yok. Polisajı iyi durumda. Lastiklerin 2'si sıfıra yakın. 2'si idare eder durumda. Lastiklerin ölçüsü 215 35 18. Jantların yanından 5x100'e takılabilmesi için hazırlanmış flanşlarda verilecek. Takas olabilir.

Fiyat: 2500tl

Hasan Ali
0537 787 5151 - Whatsapp veya mesajla ulaşırsanız sevinirim.

ilk 3 fotoğraf jantın kendisine aittir.

36
Aranıyor / Jetta mk2 Hella sağ stop
« : 16 Mart 2014, 00:41:28 »
Aracımın üzerindeki sağ stop yan sanayi ürün ve solmuş. Onun yerine orijinal stop arıyorum. Elinde olan varsa, irtibata geçerse sevinirim. Yan sanayi ürün düşünmüyorum. Yalnızca Hella olursa alabilirim.

0554 635 7699
Hasan Ali

37
Otomobilim / '89 Jetta mk2 GLI - Güncel syf: 12
« : 15 Mart 2014, 22:51:47 »
Yakın zamanda 3. kez mk2 sahibi oldum. :) Bu sefer tercih Jetta'dan yana oldu. 1989 model, 4 kapılı, 1.8 Enjeksiyonlu motora sahip. Orijinal extra olarak, sunroof, hidrolik direksiyon, Votex orta konsol, renkli cam, deri vites topuzu, merkezi kilit ve kadife döşemeye sahip. GL versiyonların sahip olduğu donanımlardan sadece elektrikli camları yok. Ama bagaj havuzu kaplamalı olan modellerden :) Kaporta durumu düzgün ama uzun vadede boyaya ihtiyacımız var. 2 hafta önce aldık ancak daha ilk kez bugün el atma şansı buldum ve elimden geldiğince toparlamaya çalıştım. Yapılacak hedeflerimiz var. Ama ne zaman istediğimiz gibi olacağını zaman gösterecek. Arabayı 1997'den beri sahibi olan ve Almanya'da yaşayan bir amcadan aldık. Mersinde garajda bekletilip yazın Türkiye'ye geldikçe kullanılmış. Şimdi de kaza geçirdiği için arabayı kullanamayacak durumda ve satmaya karar vermiş. Bizde 1 hafta bekleme süresiyle birlikte vekaletle satışını aldık. Genel anlamda en çok içime sinen arabam oldu. Kullanması ve uğraşması gayet keyifli. Maşallahı eksik etmeyin lütfen :) Allah isteyen herkese çok daha iyilerini nasip etsin.
Bunlarda fotoğrafları:

Mersindeki ve Ankara'ya gelirken ilk halleri:

Güncel foto sayfa: 4

İç temizlik foto sayfa: 8

Egzoz, stop, far yeni foto sayfa: 11

Yeni Fotoğrafla sayfa: 12

38
Satılık / VW Golf 2 Jetta mk2 Orijinal Dodik takımı
« : 11 Mart 2014, 21:42:14 »
Aracımın üzerinden çıkan orijinal dodik takımını G60 takacağımdan dolayı satıyorum. Yan sanayi ürünlerle kıyaslamayın. Orijinal ve sorunsuzdur. Kırık, çatlak yoktur. İsteyen olursa detaylı fotoğraf çekip yollayabilirim.

Fiyat: 150tl

Hasan Ali
0554 635 7699

39
Otomobilim / MorRado G60 - boya günceli syf: 3
« : 03 Mart 2014, 00:26:38 »
91 Model 1.8 G60 imiş. Ama şuan G-ladder takılı değil. Kasa ve kondisyon olarak çok iyi durumda :) Bütün fonksiyonları çalışır durumda. ABS,Sunroof,Elektrikli spoiler, elektrikli ayna, vs..
Şimdilik bikaç fotoğraf yükleyelim. Bikaç güne yeni fotoğrafları çeker yüklerim. Bu arada arkadaşım Atakan'ın. :)

Sayfa 2 yeni resimler.

40
Video / Slam Fest 2013
« : 02 Mart 2014, 16:01:22 »
German style'dan sonra hoşuma giden bir diğer akım. Slammed! :)

http://www.youtube.com/watch?v=p-N9cLJeMpY

42
Genel / Vosvos çalıp etrafına duvar ören manyak :)
« : 24 Şubat 2014, 22:47:18 »
http://gundem.milliyet.com.tr/63-model-volkswagen-i-calip-boyle/gundem/detay/1841954/default.htm

Haber hakkaten ilginç geldi bana. Demekki buluşmalara sadece iyi niyetle gidenler yok. İnşallah bizim aramızda da böyleleri çıkmaz

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 ... 11